Şimdi Ara

NieR:Automata (2017) [PC ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
8
Favori
11.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hevesle beklediğim bir oyundu ama fiyatı hevesimi kursağımda bıraktı.

Grafiklere çok takılmayın beyler. Oynanış ve müzikler yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berbat bir oyun 2 farklı sürüm indirdim orjinal değil nasıl 170 tl olur

jet ses sorunu
    save sorunu
    easy aldım 12 level karakterim 20 level düşman geldi nasil oluyor onu anlamadım 3 bölümde 2 adam olan yer tek yemem ile oyun bitti
    direk unistal bosa gitmiş 10 saat

hell blade gibi oyuna 200 tlde verlir.
  • Vakit geçtikçe oyunda dair kötü yorumlar yükseliyor. Umarım 22 Haziranda indirime girer. Bu oyunu almak istiyorum. Kötüyse bile bizzat tecrübe etmek istiyorum. Ama bu fiyata değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meydey45

berbat bir oyun 2 farklı sürüm indirdim orjinal değil nasıl 170 tl olur

jet ses sorunu
    save sorunu
    easy aldım 12 level karakterim 20 level düşman geldi nasil oluyor onu anlamadım 3 bölümde 2 adam olan yer tek yemem ile oyun bitti
    direk unistal bosa gitmiş 10 saat

hell blade gibi oyuna 200 tlde verlir.

hacı ben 99 lvl im 1 lvl geliyor tek atıp gidiyor zorda :)

bu oyun oyuncuları çok fena düdüklemek için çıkarılmış resmen.

dlc lere girmiyorrum bile :)yanımızdaki sülüğüde unutmamak lazım

ulan robot oyunumu küçük emrah acıların oyunumu belli değil.

dlc yi almıştım direk iade ettim 1.2 saat oynayıp ne mal olduklarını anladım.

ahh bilsem oyununda böyle olduğunu onada direk iade yi basardım.

belli olmuyor 2 saatte oyunun ne mal olduğu işte.

ben bu türün hastası olarak çöpte olsa oynarım dediğim halde söve söve bitirdim.ben oyunu bitirdim update geldi ve ne hikmetse çökme vs ne varsa gitti birde ordan başladım sövmeye.

neyse yazdıkca adamın sinirleri geriliyor.

edit:lan sinirden hell blade i unutmuşum.hacı o oyunun ne halt olduğu belli değil.
    adamlar oyundan bahsetmiyrolarda oyunu şöyle yaptık böyle yaptık lan töbe töbe ya.
    bu salaklar oyun diye oyunu nasıl yaptıklarına dair oyun diyede satabilirler yanlışlıkla
    adam 2 sene sonra çıkacak oyuna bile oynanış videosu koyuyorlar bunlar sejunşunun saçı böyle gözü böyle vucudu böle adam akıllı daha 1 tane videosu yok.
    benim hiç ümidim yok inşallah yanıltırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 18 Mayıs 2017; 1:41:11 >

• unistal ettiğim iyi oldu
    Prey oyununa kafa yoracam

hell blade yapım seslendirme çalışmaları videosunu izledim sağlam geliyor gibi belkide balon da olabilir beklediğimiz gibi olmaz
    Örnek
    dune nukem forever oyunu gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meydey45 -- 18 Mayıs 2017; 10:25:52 >
  • 52 Saatte uzun uzun oynayarak ana sonların hepsini bitirdim. Oyun tek kelimeyle mükemmel. Çok spoiler vermek istemiyorum ama ilk iki playthrough da iyi bir oyunken sonrasında tüyleri diken diken ediyor.

Elestirebilecegim tek nokta grafiklerin karakterler haricinde yeterince iyi olmaması (özellikle bazı yerlerin kaplamaları berbat) ve optimizasyon sıkıntısı. Dark Souls 3 de 1080p High da akıcı oynatan bilgisayar bu oyunda 900p low-medium arasında akıcılığı anca sağlayabildi.

Onun dışında hikaye, karakterler, oynanış vs çok iyi. Son olarak da Soundtrackler oyunun en iyi kısmı, adamlar direk sanat yapmışlar. Dark Souls dan beri bu kadar iyi soundtrack i olan oyun görmemiştim.

Özet olarak verdiğim paraya değdi.

• Konu düzenlendi.
  • arkadaşlar performansınız nasıl?

GTX 970 + i5 6600K ile umarım iyi bir performans alabilirim. 22 Haziran Steam indirimlerinde almayı düşünüyorum. FAR moduyla umarım iyi bir performans alırım.

Oyun sanırım Dark Souls gibi zorluk açısından millet ağlıyorsa güzel olduğunu düşünüyorum Souls oyunlarını seven biri olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

arkadaşlar performansınız nasıl?

GTX 970 + i5 6600K ile umarım iyi bir performans alabilirim. 22 Haziran Steam indirimlerinde almayı düşünüyorum. FAR moduyla umarım iyi bir performans alırım.

Oyun sanırım Dark Souls gibi zorluk açısından millet ağlıyorsa güzel olduğunu düşünüyorum Souls oyunlarını seven biri olarak.

hocam sen zorluk seviyesini baya yanlış anlamışsın veya anlatmışlar sana.
    oyunda zorluk seviyesi diye bir mantık yok.
    ds seven biri olarak sana şunu söyliyeyim 99 lvl de gidip 1 lvl yaratıktan tek yiyorsan ds gibi diye biliriz :)))

oyunda zorluk kavramı yok normalde bitir git.
    veya istersen dene zorda zaten anlarsın ne kadar saçma olduğunu.

yukarda bir arkadaş dedi banada salak gibi gittik zorda oynıcaz diye kıçımızı yırttık.tabi iş işten geçti.
    dene ve gör ds gibi olup olmadığını :)

oyun son patch iyli birlikte gayet güzel oldu.

kamplara gittiğinde gözlerini kapat ps1 grafiklerini görünce şaşırma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 24 Mayıs 2017; 4:18:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

arkadaşlar performansınız nasıl?

hocam sen zorluk seviyesini baya yanlış anlamışsın veya anlatmışlar sana.
    oyunda zorluk seviyesi diye bir mantık yok.
    ds seven biri olarak sana şunu söyliyeyim 99 lvl de gidip 1 lvl yaratıktan tek yiyorsan ds gibi diye biliriz :)))

oyunda zorluk kavramı yok normalde bitir git.
    veya istersen dene zorda zaten anlarsın ne kadar saçma olduğunu.

yukarda bir arkadaş dedi banada salak gibi gittik zorda oynıcaz diye kıçımızı yırttık.tabi iş işten geçti.
    dene ve gör ds gibi olup olmadığını :)

oyun son patch iyli birlikte gayet güzel oldu.

kamplara gittiğinde gözlerini kapat ps1 grafiklerini görünce şaşırma

Zaten hikayesi için oynamayı düşünüyorum.

Fakat dediğinize göre zorluk modunu zorda çok zor, normalde orta zorlukta yapmışlar yani ortada Dark Souls gibi bir durum yok sanırım.

• equasezy1 kullanıcısına yanıt
    Very Hard'ı manyaklar için yapmışlar bence hani bu Dark Souls da hasar almadan yumruklarıyla bitiren adamlar gibi. Hard oynanabilir ancak çok fazla hasar alıyorsunuz boss ların bazı saldırıları tek atıyor uyarayım. Bir süre sonra "yeter be!" dedirtebiliyor. Normal ise Hard'a göre çok çok daha basit. Dodge sistemini kavradıktan sonra ölmek neredeyse imkansız. Yani zorluk seviyesi sadece aldığınız hasar oranını değiştiriyor.
  • İlk iki kısmı bitirdim. Şu ana kadar mükemmel gidiyor diyebilirim. Bu hafta önemli bir sınavım olması rağmen bu oyuna sardım ama değecek gibi .
  • Bu oyunun bu kadar iyi olabiliceği hiç aklımın ucundan geçmedi,hatta görünce filan hiç umursamadım bile fakat baş yapıt denilebilecek kıvamda bir oyun.

Hikaye özellikle ''hikayesi'' ve müzikleri muazzam olmuş.Kesinlikle tavsiye ederiyorum oynamayanlar için çok şey kaçırıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-56D7221EF -- 30 Haziran 2017; 20:1:21 >
  • ben yeni başladım çok güzel oyuna benziyor , inş ileride sıkmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blizzard Days -- 2 Temmuz 2017; 21:49:51 >
  • Gerçekten çok güzel bir oyun. Ekran kartım destekleseydi kesinlikle alırdım. Bir gün güzel pc topladığımda bunu ve Witcher 3'ü alacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rx 460 2 gb ve i3 3220 ikilisi 1080p medium veya 900p ayarlarda çalıştırır mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hikayesini toplu bir şekilde anlatan bir site varmı ben ordan çevirip hikayeyi anlamak istiyorum.

• 5 ending'i de 2 gün önce bitirdim. Oyun gerçekten çok iyiydi fakat FAR modu olmasa oyun oynanmayacak adamlar port edemeden PC'ye aktarmışlar performans sorunu dışında hikayesi ve müzikleri gerçekten iyiydi 5. endingde kendim de inanamadım oyunun bittiğine

9/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 19 Temmuz 2017; 0:45:40 >
  • Oyunun daha başlarındayım ama dünyası çok değişikmiş sevdim. Robotların insan gibi davranıp birbirlerini düdüklediklerini gördüğümde baya güldüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 16 Ağustos 2017; 17:10:52 >
  • İkinci sonunu bitirdim oyunun, diğerlerini de oynayacağım.

Çok acayip hikayeler var. Orman Krallığı hikayesi güzelmiş mesela.
    İlk oynayışımızda da Orman Krallığını görüyoruz ama ikinci oynayışımızda hikayenin detaylarını öğreniyoruz.

Bir grup makine ormana yolu düşer. Liderleri ormanın sıcak, nemli, pis yer olduğunu, makineler için yaşanamayacak bir yer olduğunu söyler. Ama insanları taklit edecek ya, sonra da burada bir krallık kurmaya karar verir.

Liderleri 100-150 yıl sonra ölür. Diğer makineler de ne yapacağız, ne edeceğiz derken. Varis olarak küçük bir makine bulur. Onu bebek gibi kundağa sararlar, beşiğe yatırıp, yeni kral olarak büyütmeye, korumaya karar verirler.

Aradan 100 yıl falan geçer. Diğer makineler hala bebeğe bakmaya devam ediyorlar.
    Makineler biri bebeğe bakıp olum bu hiç büyümüyor. Napacaz? Nasıl kral yağacağız, nasıl büyüteceğiz bunu? diye sorular sorar.
    Başka bir makinede Abi çok malız ya çözüm bulamıyoruz. Neyse biz bakmaya devam edelim diye cevaplar.

Biraz sonra da A2 gelip bebeği öldürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 23 Ağustos 2017; 14:17:12 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.