Şimdi Ara

NieR:Automata (2017) [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
8
Favori
11.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Burda firmadan ziyade can sıkan genel DLC Muhabbeti...Ben DLC muhabbetıne tamamen karsıyım eskiden boyle şeyler yoktu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PEGASUSS...

Burda firmadan ziyade can sıkan genel DLC Muhabbeti...Ben DLC muhabbetıne tamamen karsıyım eskiden boyle şeyler yoktu...

ben dlc yi aldım ve iade ettim.
    oyundaki açamadığın yerleri oyun çıkmadan kesmişler dlc diye satıyorlar.
    dlc de dlc olsa arenaya gir gelen robotları öldür.başkada bir haltı yok 68 dk daki gözlemlemem bu.
  • Malum ortamlara düşmüş diyorlar, ne derece doğru acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

Malum ortamlara düşmüş diyorlar, ne derece doğru acaba?

Bypass edildi oyun fakat Day One Edition sürümü, indirenler sorunsuz oynayabildiğini söylüyor.
  • bendeki steam sürümü ile denedim son patch de dahil sorunsuz çalışıyor.

orj oyunu alıp başka yere kopyaladım küreğü attım tamam

gayet basişt.
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Steam sürümünün boyutu ne kadar?
  • denuvo nun bu sürümü de pek dayanmadı gibi. galiba oynanır sürümü dağıtılmış bile piyasaya.
  • Denuvo menuvo koyarak satışları artıramazsınız.Witcher 3'de drm'nin d'si yok ama rekor üstüne rekor kırdı satışta vb. Denuvo'lu oyunlarda olan performans sorunlarına değinmiyorum bile
  • Oyunun grafikleri 10 yıllık. Videolardan pek anlaşılmıyordu ama çok kötü grafikleri gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Oyunun grafikleri 10 yıllık. Videolardan pek anlaşılmıyordu ama çok kötü grafikleri gerçekten.

Aar kötü, karakter tasarımları şahane ama taşlar ağaçlar bina kaplamaları felan 10 yıllık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Oyunun grafikleri 10 yıllık. Videolardan pek anlaşılmıyordu ama çok kötü grafikleri gerçekten.

Greqorian 40 50 gb arası gibi birşey eve gidince tam olarak yazarım.ayrıca bende son gelen güncelleme ve dlc yüklü idi.

Final Getsuga Tenshou
    oyunun okadar rezillikleri varki say say bitmez.
    lvl sistemi mesela 99 lvl im 1 lvl zorda tek atıyor böyle bir saçmalık olabilirmi ?
    son güncelleme gelmeden sürekli çöküyordu adamı bir süre sonra zaten oyundan soğutuyor oynaysıda gelmiyor adamın.
    yalan yok son güncelleme ile şuan gayet iyi yağ misali akıyor diyeyim.

kırılmasına sevindim kesinlikle 199 tl değil 100 tl yi bile hak etmiyor oyun.

kısacası olmamış balon bir oyun.

ha bide oynayanlar diyecek bu kapıları nasıl açıyoruz diye onlarıda dlc ile kaktıyorlar bilginiz olsun.
    dlc de arena gibi bir yere gir dövüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 8 Mayıs 2017; 18:51:11 >

• oguzhantezel92 kullanıcısına yanıt
    Tasarım farklı bir konu grafik kalitesi farklı. Bu oyunun grafikleri bildiğin ps3 grafiği. Altyazılar da bile piksel sayılıyor.

Geçtiğimiz günlerde yenilenip PC'ye çıkan Bayonetta bundan çok daha iyi görünüyor. 2009 yılında çıktı Bayonetta birde.
  • Fiyatı çok yüksekti. Bu tarz fiyatlı oyunların kırılması Beni hiç üzmüyor. İyi olmuş.

• indirmeye değer bir oyun mu, ilk defa gördüm açık dünya güzel birşeye benziyor
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Oyunda bilmem kaç yıllık uzay savaş atari oyunlarındaki gibi mermilerden, füzelerden kaçma var bolca. Savaş mekaniği gerçekten çok kötü. Düşmanlar hep aynı. Hiç zevk vermedi bana. 200 ü bırak 5 lira bile vermem gerek oynanış gerekse grafik olarak geri kalmış bu oyuna.
    DLC kısmına girmiyorum bile. Fakat satın alındığı sürece bu yüzsüzlüğe devam edeceklerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

indirmeye değer bir oyun mu, ilk defa gördüm açık dünya güzel birşeye benziyor

Ben deneyeceğim. İzlediğim videolarda hoşuma gitti. Kaybın olmaz.

• aynen şu gece 2-8 arası olayını kullanarak indireyim bir ara
  • Müzikleri , hikayesi falan güzel ama kontrolleri sıkıntılı gibi sanki.Klavye + Mouse facia.Gamepad ile oynarken pek alışkın olmadığım için çok sıkıntı yaşadım.
  • bayonettanın minik değişik bir versiyonuna benziyor.beni bile aynı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.