Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

NİDA OPTİK - NUMARALI GÖZLÜK CAM HAKKINDA HERŞEY

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> NİDA OPTİK - NUMARALI GÖZLÜK CAM HAKKINDA HERŞEY
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    0 Mesaj
    Nida Optik, 1990 yılında İstanbul’da kurulmuştur ve kurumsal yapısı ile profesyonel mağazacılık anlayışını optik sektöründe başarıyla sürdüren sayılı firmalar arasında yer almaktadır. Güven unsurunun ön planda olduğu optik sektöründe, 30 senelik birikimi ile oluşturduğu müşteri sadakati Nida Optik’i diğer zincir mağazalardan ayrı bir yerde konumlandırır.
    Bulunduğu sektörde farklılaşma olanakları kısıtlı olmasına rağmen Nida Optik, hizmet kalitesi ve oluşturduğu marka karması ile fark yaratmayı gözetmiştir.

Nida Optik'in anlaşmalı olduğu cam firmaları

Nida Optik olarak cam konusunda sizlere en iyi fiyat ve performansı sizlere sunmaktayız.
    Cam ve Çerçeve konusunda bize danışabilirsiniz.

ADRES: İskenderpaşa mahallesi kıztaşı caddesi No:27/A Fatih-İstanbul
    Telefon: 0212 521 19 61 - 0212 631 30 29
    Gsm : 0531 625 28 27
    |
    |

• Hocam devlet senede 1 mi gozluk hakki veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Devlet ortalama 40-60 tl. değerinde cam çerçeve yardım ediyor.
    |
    |
    Merhaba bende diplopi var. sol gözümde. 10 diplopi gözlük kullanıyorum. ayrca 1 derece miyop var. yeni gözlük yaptırmak istiyorum. en ince diplopi camı kaç mm olur ve fiyatı nedir. biraz acileyeti de var ayrıca.
    |
    |
    %70 inceltilmiş cam yapılabilir.
    seçeceğiniz çerçeveye göre camın kalınlığı ortaya çıkar.
    şu kadar kalın olur diyemeyiz. Ufak bir çerçeve seçiminde camınız daha ince çıkar.
    |
    |
    Merhaba yeni gözlük ve cam değişim yapacağım. Uzun zamandır normal klasik cam kullandım. Şimdi colormatik cam denemek istiyorum. Yanımda devamlı güneş gözlüğü taşımaktan sıkıldım. Colormatik cam dezavantajları nedir? Bir gözlükçü bana biz gençlere colormatik cam tavsiye etmiyoruz dedi. Anlam da veremedim.

Birde lens hakkında ne düşünüyorsunuz? Mesela kornea incelmesinin önüne geçmenin yolu lensleri günlük ve arada sırada mı kullanmaktan geçiyor?

Çok soru sorduysam afola
    |
    |
    Colormatik camların hepsinde dezavantaj yok. Bazı camlarda kapalı ortamlarda renkli kalıyor. içeride koyu düşüyor. bu bazen kullanıcıları rahatsız ediyor.
    Transtions camlar içeride daha berrak olduğu için kullanıcıları rahatsız etmiyor. çabuk koyulaşıp çabuk açılıyor. Eğer colormatik almak isterseniz trans camı tavsiye ederim.

Lens kullanımı çok hassas dikkat etmek lazım. Lens kullanımı kornea rahatsızlığınızı önlemez. Doktora danışmanızda yarar var.
    Saydılar

Teşekkürler cevap için bende kornea rahatsızlığı yok. Sadece hiç lens kullanmadım. Spor yaparken arada sırada kullanmak için günlük kullanılan lenslerden almak istiyorum. Benim sorduğum uzun vadede lens kullanım sonucu olma ihtimali yüksek olan gözde kornea incelmesinin önüne nasıl geçilebilir? Yada bu kişiden kişiye göremi değişiyor.
    |
    |
    nidaoptik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Günlük kullanım için lensler mevcut.Zaten uzun süreli lens kullanımı tavsiye edilmiyor. Genellikle doktorlar bunu söylemektedirler.
    Bu durumu doktorunuza paylaşmakta yarar var. Göz anatominiz nasıl doktorlar bu konuda size daha iyi bilgi verebilirler.
    hayırlı günler dileriz
    |
    |
    Ducatine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Doktordan alacağım kağıt ile gelsem şubeye ne kadar sürede gözlüğü verebilirsiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Merhaba
    Seçeceğiniz cama bağlı. Uygun fiyatda olan camlar var hazırda 15-20 dakka da verebiliriz. Kaliteli camlar hazırda olmaz. Seçeceğiniz cama bağlı efendim
    Hayırlı akşamlar dilerim
    |
    |
    KraL_15 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,414
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.