Şimdi Ara

Nickinizi nasıl keşfettiniz ? [BUYRUN DH] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
416
Cevap
3
Favori
7.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İngiliz alfabesinin soyadım olan Şık' a olan garezinden dolayı SIK ya da sik olarak kullanmaktansa aradaki I' yı düşürüp memleket plakasını sona ekledin mi al sana emresk17
  • quote:

Orijinalden alıntı: emresk17

İngiliz alfabesinin soyadım olan Şık' a olan garezinden dolayı SIK ya da sik olarak kullanmaktansa aradaki I' yı düşürüp memleket plakasını sona ekledin mi al sana emresk17

2-3 kere okudum sonunda anladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

LOTRO oynarken karakterime bir isim bulmam gerekiyordu. Gondor yöresinden, kolcu ismine benzesin diye Ambarad geldi bir an aklıma. Oyunda kullanınca ısındım, "Ben niye kullanmıyorum bunu" dedim. Şu an gördüğünüz gibi...

ben hep bundan dolayı zannediyordum:

• Bir zamanlar eziktim
  • köyde yaylada dolaşırken.
  • Üye olurken epey nick açıktı. Ankara'lı olduğum için, @ankara nicki'ni aldım
  • Bi film izlerken adam Wuhuuu diyiverdi orda aklıma geldı onu biraz değiştirdim WuFuu yaptım reelde bile wufuu diyorlar
  • Katil olduğumu farkettim
  • Aklıma birşey gelmemişti şunu bari yazayım dedim öyle kaldı senelerdir
  • İsmimin baş harfleri roç oluyor öyle derlerdi okulda richie rich'ten aklıma geldi benim de Rochie Roch yaptım
  • Motorhead dinlediğim zamanlardaki şarkısının adı. Bir anda ünlü olmak demek şuan dinlemiyorum ama ismi hoşuma gitti kullanıyorum.
  • benim nickimi asıl keşfeden babamlar. ismi annem seçmiş babam da soy ismini verince böyle bir şey çıktı ortaya. ben pek bişi yapmadım açıkçası
  • İyi bulduğum bi abinin nickydi :)
  • bigün yine hatunla kavga ediyoduk
  • bana bir allahın kulu mucahıt değilde müco diyodu bende noktaları yok ettim ve en sevdiğim marka olan yahoo dan farkım olsun dıye bır o yu kaldırdım

şimdi mutlumusun

• Teknolojiye ilgi ve merakımdan veteriner hekim olmayı seçtim :)
    nickim de TeknolojiST anladınız :)
  • Basketçi olduğumdan küçükken t-mac'den özenmiştim D-kan oldum :D
  • ben de keşfetmedim ürettim ingilizcede nameless unknow-n olarak geçiyor ama ben değişik bir şey tercih ettim noun kelimesini kullandım nounless ad- sız :D güzel bir isim
  • The last airbender hayranıken (2009) kel avatar kardeşimizin adını koymuşum. Nedense artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.