Şimdi Ara

Nick Değişimi Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun sonlarında herkes reportlasa beni. Nick değiştirme hakkı alabilir miyim Riot'tan?

• Artık hak vermiyor diye biliyorum son günlerde başına gelen varsa aydinlatsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nickine bağli

Herhangi bi aile üyesini bağırtan kanırtan felan degilse alabilirsin. Ban yiyen olmuyor genelde zatende.

• quote:

Orijinalden alıntı: DürümYiyenSolucan

Nickine bağli

Herhangi bi aile üyesini bağırtan kanırtan felan degilse alabilirsin. Ban yiyen olmuyor genelde zatende.

Nickim çok düzgün ondan sıkıntım yok fakat 13900 IP vermeyi gözüm yemiyo pek. O yüzden başvurmayı düşünüyorum böyle bir yola. Verirler mi acaba hak?
  • Nickin düzgünse seni raporlayanların başı yanar sistemi kötüye kullanma diye.

• Blade Waltz kullanıcısına yanıt
    nickimde "satan" geçiyor. chatte falan yazarken sanrürlüyor. aynı şekilde beni reportlasalar değişim hakkı alabilir miyim
  • Şimdi bişeyi mi satıyorsun yoksa şeytan olan satan mı pna göre.

Birşeyi satıyorsan milletin akrabasıysa değiştirirler.

Onun dışında şeytanlı bi nick bir kimseye hakaret içermez sonuçta ona da tapanlar var.

• Blade Waltz kullanıcısına yanıt
    şaytan anlamına gelen. nickimi yazarken satan kısmı filtreye takılıyo. değiştiresim de vardı zaten o kadar ip biriktirmekle uğraşacağıma sistemi abuselerim demiştim
  • rp ile değiştir çok rahatsız ediyorsa pek pahalı birşey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Sovereign

rp ile değiştir çok rahatsız ediyorsa pek pahalı birşey değil.

Yok rahatsızlıktan değil, sıkılma diyelim. IP ile değiştiricem yüksek ihtimal, teşekkürler.
  • Vermiyor 13900 IP biriktirmen lazım sabırla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.