Şimdi Ara

Ni no Kuni II'de Online Multiplayer Olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Ni no Kuni II: Revenant Kingdom'da online multiplayer mod bulunacak, geliştirici Level-5 başkan ve CEO'su Akihiro Hino Bandai Namco ile yaptığı röportajda doğruladı. 

“Multiplayer olacak,” Hino söyledi. “Çeşitli kapasitelerde arkadaşlarınızla birlikte online oynayabileceksiniz.”

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom'da geri dönen karakter görecek miyiz sorusuna ise Hino şu şekilde cevap verdi. “Devam oyunun içerisinde her çeşit güzel karakterin olacağını doğrulayabilirim ancak şimdilik geri dönen karakterler bir sır olarak kalacak. Hayranlarımızın oyunu oynamasını ve sürprizlerin keyfini çıkarmasını istiyorum.”

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom 10 Kasım'da PlayStation 4 ve PC için çıkış yapacak. 

• Bu oyuna Türkçe dil desteği gelse ne güzel olurdu ama nerddeee

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu çöp oyunu Pc'ye getireceğine Bloodborne'u falan getirseler keşke.
  • The White Knight Chronicles tarzı olacak gibi
  • Çöpçüler basmış buraları yine!

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu oyunumsu şeyde kutu açmada olacak mı peki.Şöyle şekil şukela bıçaklar,ışıl ışıl parlayan nadir donlar,atletler olacak mı.Bunları pazarda satıp köşeyi dönebilecekmiyiz.Yoksa kalsın.
  • Umarım online trophy olmaz.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu oyunumsu şeyde kutu açmada olacak mı peki.Şöyle şekil şukela bıçaklar,ışıl ışıl parlayan nadir donlar,atletler olacak mı.Bunları pazarda satıp köşeyi dönebilecekmiyiz.Yoksa kalsın.

Yanlış gelmişsin, bit pazarı burada kurulmuyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu oyunumsu şeyde kutu açmada olacak mı peki.Şöyle şekil şukela bıçaklar,ışıl ışıl parlayan nadir donlar,atletler olacak mı.Bunları pazarda satıp köşeyi dönebilecekmiyiz.Yoksa kalsın.</blockquote>

Yanlış gelmişsin, bit pazarı burada kurulmuyor.

Yoo doğru geldim ve tamda bit pazarının kurulduğu yerden soruyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Masterbronze12

Umarım online trophy olmaz.

Ben de bunu düşünüyordum. Oyunlardaki online kupaları hiç sevmiyoum. Benim plus yok. Platin alınacak oyunlarda boşu boşuna alamıyorum kupayı.

• Heyecanla bekliyoruz, belki bir Studio Ghibli oyunu olmayacak ama her türlü gideri var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.