Şimdi Ara

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom (PLAYSTATION 4/PRO ANA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
6
Favori
9.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk oyunun içeriğine göre çok ciddi bir büyüme olacağını okumuştum ki benim oyun sürem 120 saati geçmişti hayatımda ilk defa bir oyunu bu kadar çok oynayıp tüm trophy'leri toplamıştım. Benim bu oyun ile ilgili tek isteğim 2. sinin yapılmasıydı erken veya geç çıkması artık benim için önemli değil
  • Favorilerime aldım konuyu oyun çok tatlı duruyor umarım 2017 yılı içinde çıkarırlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel gözüküyor

• Çok güzel oyun ya, mekanlar çizimler muhteşem, benim için ise en güzel artık eskimiş turn-based sisteminden kurtulmuşlar action-rpg olmuş oyun, day 1 diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Favorilerime aldım konuyu oyun çok tatlı duruyor umarım 2017 yılı içinde çıkarırlar

Zor ihtimal hocam net bi bilgi duyum yok en erken 2018 gibi gelir.

• Sevmeyeni daha çok o kesin ama seveni de var, şahsen sıkıldım her oyunun birbirine benzeyen mekaniğinden. Eskiden WRPG-JRPG arasında keskin farklar vardı, şimdi fark falan kalmadı hepsi aynı çizgide oyun yapıyor. level5'de bu yola girdiyse klasik JRPG göremeyeceğiz artık anlaşılan, harbi üzüldüm.
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Tüh yaa üzüldüm, neyse artık oyunu düzgün çıkarsınlar da geç olsun güç olmasın diyelim
  • Cok tatli bir evreni var ilk oyunu denemedim ama bu oyunu cikinca alacagim yanimizdaki ufak dostlarimizda cok sirin

• Oyunun çıkış tarihi belli oldu 10 Kasım.

Senenin başında geliştirme aşamasının yarısında olduklarını söylediklerinde 2018'e sarkacak diye üzülmüştüm ama bu seneye yetiştirdiler, şahane oldu.
  • Her ne kadar çıkış tarihi hüzünlü olsa da erken çıkması sevindirici. Bu oyun beni bir çok oyundan daha fazla heyecanlandırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 12 Haziran 2017; 20:13:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ni no Kuni II: Revenant Kingdom - PS4 Fragmanı | E3 2017

-----

Ni no Kuni II: REVENANT KINGDOM - PS4 Gameplay Demo | E3 2017

• multisi varmı oyunun
  • çıkış tarihi itibari ile bu ve dragon dogma seneyi kapattırır bana.
  • Ni-No-Kuni II: Revenant Kingdom | Gamescom 2017 Fragmanı | PS4

• Final fantasy 7,8,9,10 gibi mi bunun dövüş sistemi yoksa hareketli mi? Hareketli olanlara ısınamadım bir türlü. Eskiler çok daha iyi geliyor.

• eonmg kullanıcısına yanıt
    İlk oyunda sıra tabanlı dövüş sistemi vardı. İkinci oyunda FF15 gibi daha hareketli bir dövüş sistemine geçmişler. Yinede kaçırılmayacak bir oyun. Keşke ertelenmeseydi. Ocağa daha çok var.

• Level 5 den yıllardır kötü oyun çıkmıyor.
  • İlk oyunu Level 5 Studio Ghibli ile birlikte yaptılar. O yüzden çok sevildi. Studio Ghibli Hayao Miyazakinin stüdyosudur.

• Dövüş sisteminin aynı kalmasını isterdim ama çokta önemli değil, 2. oyunun yapılmış olması önemliydi. Sabırsızlıkla bekliyorum. Acaba ilk oyundaki familier'lar olucak mı yoksa hepsi yeni mi merak ediyorum. İlk oyundaki familier'lar her yönden çok yaratıcıydı, umarım aynı kalitede devam ediyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Dövüş sisteminin aynı kalmasını isterdim ama çokta önemli değil, 2. oyunun yapılmış olması önemliydi. Sabırsızlıkla bekliyorum. Acaba ilk oyundaki familier'lar olucak mı yoksa hepsi yeni mi merak ediyorum. İlk oyundaki familier'lar her yönden çok yaratıcıydı, umarım aynı kalitede devam ediyordur.

Farklı olur çünkü hikaye tamamen farklı 1. oyunun devamı değil.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.