Şimdi Ara

NFSC Sorun!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bütün konularınızı okudum benim sorumun çok başka bişi ne yazıkki inş. yardımcı olursunuz!Size şöyle anlatabilriim
    ben Direcxt 9.0cyi yüklemeye çalışıorum oynunun çalışması için ama ne yazıkki 1. karesinde şu hatayı gösterior.
    Yüklemekte olduğunuz yazılım,Windows XP ile uyumluluğu doğrulamak için Windows logo sınırlamasından geçemedi.
    Aynen bu şekilde yazıor fotoyu yollamamk isterdim ama bi türlü koyamadım İnş. bi çözüm yolu bulursunuz!!

NFSC Sorun!!!!

• carbon setup dosyasını (cd deki yada dvd deki yada imajın içindeki) sağ tıklayarak uyumluluk moduna gel ordan windows 2000 olarak seç ve tamam de kurulumu tekrar dene.
  • yaptım herşeyi yaptım hddye kopyaladım güvenli kipte denedim windows 2000 uyumluluğu yaptım hep bu çıkıo yaaaa

• lütfen arkadaşlar kimse yardımcı olamayacakmı bana yaaa 1 aydır bunla uğraşıorum
  • eğer windowsun crackli ise de bu sorun çıkabilir. çünkü directx yüklerken sorun çıkıyor sende.araştırırsan windowsun bu özelliğini kapatan yamalar var; bulabilirsin.
  • aradım ama hepsi PARALI en iisi oynamamak bu sorun bitmeyecek gibi
  • daha pratik bir çözüm yolu bulan arkadaşımız var mı ? yada bana tam bi link verebilecek ?????
  • arkadaşlar lütfen sizi bekliorum hiç bir düşündesi olan yoq muuu çok acill!
  • kimse bilmior mu yaaa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.