Şimdi Ara

NFS UNDERGROUND Rekor Dosyası... (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
0
Favori
29.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu da benim Ford Focus...
  • beyler topic iyi ancak resim çok az değil mi?
  • NFS UNDERGROUND Rekor Dosyası...

NFS UNDERGROUND Rekor Dosyası...

en iğrençi

• Acura RSX favori arabam benim bu oyunda ... Kotu modifiye edilse bile yakisiyor :))

Bizim gibi birçok gencin hayallerini süsleyen modifiye kralı olarak; Golf GTI...
  • beyler ister inanın ister inanmayın, impreza ile drift'te bi kere 126bin yapmıştım. nissan skyline ile de drag'da 381km/h yapmıştım...
  • abicim save dosyasi icin tesk.
    ---------------
    ayrica bunlar trainer kullaniyo beyler f4 ile dragta arabalari kaciriyolar,sinirsiz nos felan kullaniyolar,yarisi tek tur yapiyolar driftte ekstra puan aliyolar vs....

bende gecen gun arkadashta gordum bizde keriz gibi ugrasiyoduk ya... [clps] helal olsun... oyunu anca boyle oynarsiniz
  • daha upload edemediğim s2000 le celicia var. onlarda g güzel oldu.
  • Ya arkadaşlar oyundaki kullanıcı adımı nasıl değiştirebilirim bilen var mı ? Bi de drift te nası böle yapıyosunuz ya el freni mi normal fren mi kullanıyosunuz ????
  • Bana unique vinyllerin kaçıncı yarışlarda açıldığını söyleyebilecek biris var mı?
  • Hellmarch 100. bölümden sonraydı galiba yanlış hatırlamıyosam. Yigiozcan, drift'te de bazı taktikler var mesela, her zaman el freni ile kullanıp, sürekli slalom'a girmelisin ve bu şekilde drift puanının akışını durdurmamalısın tabi arabaya el frenine basılı tutarak değil kısa süreli dokunuşlarla yön vermelisin, aksi taktirde araba hızını kaybeder ve puanın gider. Saygılar...

Beyler bu 100000 puanı geçtikten sonra çıkan "drift king" yazısının olduğu resim. Acaba 150000'i geçtikten sonra nasıl bir yazı çıkar merak ediyorum doğrusu:)

Bu ise, yaptığım fakat print'e basmaya uğraşırken duvara çarptığım en yüksek drift puanımın screenshot'ı. Not: Bunu yaparken 1 turu kesintisiz drift yaparak geçmek zorunda kaldım:) Saygılar...

• N'oldu beyler artık ne rekor yazan var, ne de fikir. Son yaptığım rekor biraz ezici üstünlük kurdu galiba:) Neyse, siz çalışın ileride belki benimle mücadele edbilecek düzeye gelebilirsiniz:) Şaka bi yana harbiden dünyanın en iyi araba yarışçısı olduğumu düşünüyorum. Bugüne kadar hiçbir araba yarışında yenilmemem de bunu ispatlıyor galiba, bilenler bilir. Saygılar...
  • ABi ne diyebiliriz ki. King olmuşun ama adam olamamışın :P İmparator olmadan gözüme gözükme .)
  • matador tebrikler süper skor!!!
    online yarışıyor musun? nickin ne?
  • Nickim matador, online olduğumuz zaman anlaşıp kapışalım seninle ok? Bu akşam 20.00'dan sonra oynayabiliriz mesela, bana pm veya icq'dan da ulaşabilirsin. Hadi görüşmek üzere. Saygılar...
  • Of be matador. seninle online drag yapamk isterdim, ama dsl im yok. arkasına saklanıcak araba bulamadığında ne yapabildiğini görmek isterdim. [arindr]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by MaTaDoR</i>
    <br />Nickim matador, online olduğumuz zaman anlaşıp kapışalım seninle ok? Bu akşam 20.00'dan sonra oynayabiliriz mesela, bana pm veya icq'dan da ulaşabilirsin. Hadi görüşmek üzere. Saygılar...
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

matador birazdan oyuna giriyorum.NA Central odasında olurum.nickim "emretor".gece 1'e 2'ye kadar takılırım herhalde...
  • sade görünümü her zaman yeğlerim
  • beyler trainer kullanmiyonuz mu allah icin durust olun biraz....
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.