Şimdi Ara

NFS UNDERGROUND Rekor Dosyası... (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
0
Favori
29.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 384.64 km yapana kadar göbeğim çatladı. 393 km nasıl bi şey hangi haritada yapıyorsunuz...
  • 390'ı geçicem diye gözlerimden olucam. 3.5 saattir uğraşıyorum. Vücudumdaki her bir sinir hücrem gerildi:)
    Yazmayın arkadaşlar şu rekorları:)
    Real&Matador tebrikler...!!!![bgdnc2]
  • uehhueheu...

super ya.

arkadaşlar biz böyle kasarsak göz falan kalmıyacak zaten
    dışarda kavanoz dipli gözlüklerle dolaşıcaz galiba :)
  • daha asmadiniz mi bu lanet oyunu ehe
  • Ya yok arkadaş mümkün değil 390 km falan![wand]
    Matador 392.68 km'lik rekorunda perfect shift bile yok.Gözünü seviyim bana gerçekleri söyle de kurtar beni şu rekor kırma takıntısın:)
    cheat falan var bu işte di mi?[bwlng]
  • vurun kafanızı vurun [wand]
  • Vay be oldu![ops]

389.60 km/h
  • emretorlak herkes 390 çalışıyo sen 389 yapmışsın bak olmadı [evlol]

:))
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by LorDDarK</i>
    <br />emretorlak herkes 390 çalışıyo sen 389 yapmışsın bak olmadı [evlol]

:))
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Gece uzun daha dur:) Bu oyun dünyasi beni bi gün isten attiracak ama ne zaman[dntw]
  • "ReaL helal olsun abi, tebrikler...!!!"
    Beyler size drag taktiklerimi yazayım;
    -Highway 1 yolu seçilir(çünkü en uzun olan ve sonunda hızlanmayı kolaylaştıran güzel bir rampa olan tek drag pisti bu)
    -Medium seviye'de rakipler ayarlanır(bu seviyedeki arabalar çok iyi hızlanamadıklarından dolayı kontrol altında tutmak daha kolay)
    -Startta saçma sapan bir kalkış yapılıp, bütün arabaların öne geçmesine izin verilir.
    -Daha sonra hiç nos kullanmadan sırayla 5. vitese atılır.
    -5. ve 6. viteslerde nos'u direkt basılı tutmadan, pompalamak suretiyle 352km/h hıza çıkılır(353'ten itibaren motorun ısısı artıyor)
    -Bir müddet bu hızda gidilerek takip edilecek hedef bir araba seçilir.
    -Rampaya gelmeden bir müddet önce(100m kadar:), önde giden arabanın 20-30m kadar arkasından hava boşluğuna girilir ve nos sürekli pompalanmaya başlanır.
    -En önemli ve son nokta; finish'i geçmeden takip edilen arabaya arkadan çarpılır. Finish'e ne kadar yakın çarpılırsa, hız o kadar yüksek olur. (Ben 392.68km hız yaptığımda tam finish çizgisinin üzerinde çarpmıştım o yüzden bu hız geçilemez dedim)
    -Bu şekilde genelde hep 385-390 gibi hızlar yapılır ancak mükemmel bir seri yapıldığında 392km geçilebilir.
    Biraz yemek tarifi gibi oldu beyler ama kusura bakmayın:) Bu arada rekor için kasmıcam artık(yoksa bi tarafım şişcek:), benden de bu kadar:( Saygılar...

• arkadaslar allah rızası icin biraz uyanık olun ya matadora hic bi sçzüm yok oldukca mantıklı bir teknigi var ama su 718 basan arkadas yazıların ve rakamların kenarlarına dikkat edin lütfen sizce orinal görüntümü arti bi önemli nokta daha hic 1 tane perfect shift le bu kadar kısa sürede oyun biter mi bu kadar hızla biraz mantık calıstıralım arkadaslar lütfen su resim koymayı ögreniyim su foruma 885 bastıgım resmi yolluycam size walla resim hazır bekliyo :)) güzel bi montajdan gecti ve 719 basan arkadasın ki gibi de degil resmen orijinal gibi!!! resimin nasıl foruma konduggunu bilen varsa sölesin koyuyum 885 ligimi :))
  • Yaw hepsi perfect shift olsa nolur dostum 718 km/h yazıyor[:P]

Mantıklı düşünüyorsun; olmaz ama bu rakama 1 tane perfect olsa nolur 10 tane olsa nolur...
  • 390.34 km hız
    yakında rekoru kıracam...
  • NFS UNDERGROUND Rekor Dosyası...

Birkaç NFS arabası daha... Emretorlak 718km/h hız yaptığını iddia eden arkadaş fake yapmış. Yani gerçek deil. Saygılar...
  • Bilyorum matador mümükün değil 718 falan
    Bu arada resim gözükmüyor...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by TuzsuzDELiBEKiR</i>
    <br />Yok bi yanlislik ... Ben arabaya NOS yerine LPG taktirdim :))

NFS UNDERGROUND Rekor Dosyası...

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    kardeş.. bu nedir yaa kafayı mı yedin sen.. 15 saniyede... yuh abi.. Edit falan yok dimi bu resimde?!

printscreene basarken 66762 puan gitti tabi :)
    daha once 74000 civari bi skor olmustu ama printscreen yapmak aklima gelmemisti
  • Edit yok ama hile var elbette :)) Usttekini ulastigim en yuksek hizlardan biri diye almistim ...
    Drag derecesi istiyo isen 15 sn oldukca az ... Buna ne dersin :))

NFS UNDERGROUND Rekor Dosyası...
  • Ayrica fake demekle ne kastettiginizi anlamadim arkadaslar ... Ancak bazi arkadaslarin ortaya attiklari iddialar gibi Photoshop vs degil ... Hile yani Cheat ile yaptigim sonuclar elbette bunlar (ecnebilerin trainer dedikleri programciklar ile) ... Yani 700 km/h nin uzeri hizlara cikip dragta ustteki gibi dereceler yapilabiliyor hile ile hemde online olarak bile yapabiliyorsunuz ... Ancak EA hile yaptiginizi anliyor (anladigim kadari ile 400 kh/h nin uzerine cikinca hile yaptiginizi dusunuyor) ve online oynar iken yukardaki gibi sonuclar elde ettiginizde rakiplerinize toz yutturabiliyorsunuz ama puan alamiyorsunuz :))

Birkaç NFS arabası daha... (gözükmeyenler:)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.