Şimdi Ara

NFS UNDERGROUND Rekor Dosyası... (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
0
Favori
29.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Walla açıkçası benim kafamada o takıldı. Çeşitli uniqe upgrade kombinasyonlarıyla denememe rağmen RX-7 ile saatte 390km/h'ten yukarı çıkmak neredeyse imkansız.
  • @Matador
    @blitz Teşekkürler

Drag Race'te Rx7 ile 390.47 üstüne çıkamadım. 399 zor gibi görünüyor ama belki olabilir.
  • Kesin bi şekilde yargılamıyorum benimde yapabildiğim en fazla 390 ama sorumada yanıt alamadım, insanın aklında soru işaretleri kalıyor böyle olunca. Sen performans için hangi uniqe upgradeleri kullanıyorsun @processor?
  • Şöyle söyliyim. Aralarında bi fark göremediğim için araçlarda ilk 3 seviye (performans) upgrade'leri yapıyorum. Yalnız body kısmında fark ediyo sanırım Body'de son seviye roof scoop kullanmak iel standart seviye roof scoop kullanmak hızda fark oluşturabilir. Bi denemek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi processor -- 17 Ekim 2004, 15:52:15 >
  • kralı varsa drift de 152311 yapsın....
  • Aga yapmış işte adam 300,000 yukarda
  • :)
  • Drift'te 2 lap sonucu rekorum:

Track 6'da yaptığım skor. Resim linkte 313.000

Drag'da yaptığım en yüksek hız.

Highway' de yapıldı RX7 ile Full modifikasyon 391.11 KM/H

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi processor -- 25 Ekim 2004, 22:05:34 >

• yav abiler 386 yı geçemedim ya arkadan biri toslasada 400 yapsak :))
  • bende 420000 civarında yapmıştım yakında resmi gönderirim,aslında çok önceden 460000 yapmıştım ama printleri kaybettim
  • 460.000 Kaç turda yapıldı? Hangi track?
  • quote:

Orjinalden alıntı: guenen

harbi yaw adam döne döne yarışı bitirmiş

250.000 geçincede ''dur ulan oha be yazıyo''

• 460000 2 turda alde edildi

• Nedir bu Mazda MX-5 tutkusu anlamadım
  • Bu puanı almak gerçekten zor.

Yalnız dikkatimi çeken 9 lap 0 puan'dasın. 10 cu lapta görünüyor puanın. Kaçıncı laptan itibaren drifte başladın?

MX-5 derekn neyi kastettin Blitz?
  • Ya bu sağlam driftler hep Mazda Miata(Bu arabanın Amerika'daki adı, Avrupa'da Mazda MX-5 adıyla satılıyor) ile yapılıyorda onu diodum
  • Atyay dostum seni canı gönülden tebrik ediyorum, budur işte! Bu arada benim hız rekoru hala geçilemedi, rekor ekte. SAygılar...

• Underground 2'nin demosuyla takılıyorum ben bu aralar. Süper olmuş, bir kelime bir oyunu ancak bu kadar net bi şekilde ifade eder.
    Süper! Süper! Süper!
  • burdaki taktikleri uygulayarak 383.20 yaptım skyline ile
    ama 400 e çıkılacağını sanmıyorum çünkü motoru patlatmamak için baya uraşmak gerekiyor
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.