Şimdi Ara

Nfs underground 2 sistem??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • vay beeea millet 2 cikmis diyo ben daha 1 yeni yeni oynamaya basladim.. [evlol][evlol][evlol][evlol][evlol][evlol][evlol][evlol]
  • o benim değil forumun cinsliği neden iki tane post atıyım ki??
  • ülen nfs hariç herşey konuşuluyo.....

ya hakkatten hasar olsa arkandan polis kovalasa, ses sistemi yarışması falan olsa manyak olur o zaman o oyun ama durun bakalım bekleyelimmmm.... [baris]
  • ses sistemi yarışmasımı biraz abartmadınmı? :)
  • Birincisinden farklı olmaz diye düşünüyorum.
  • nfs2 de neler yeni olcak.
  • Büyük ihtimalle yeni araçlar,yeni upgrade parçaları,dahai iyi müzikler ve anlaşılır multıplayer seçenekleri
  • mesala arabayı çarpınca parçalansa falan çok güzrl olurdu.
  • mesela arabaları çarpınca parcalanma gibi efekler olsa çok süper olur.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by zivro</i>
    <br />ben oynayabilirmiyim sizce [^]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

bıraz kasar makınan ama sanırım oynarsın [^]
  • Arkadaşlar full detail, muhtemelen p42.0 veya xp 2500+ işlemcili minimum fx5500 ekran kartlı 512 mb hafızalı bir sistem anca yeter.[sml2k]
  • ben bizim bigisayarcıya sordum ekimde ellerine geçecekmiş ama internet sitesinde (ea) aralık diyodu
  • :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
    allah akıl fikir versin.
  • kime akıl fikir versin??? [krt]
  • yahu daha cıkmadı birsey ortada.ama cok fazla sey istemez diye dusunuyorum.cunku 1 cıktıgında oynanmaacak sistem 3 senelik sistemlerdi.1 enfazla 2 senelik sistemlerde kasaada oynanıyordu.ama mx440 lar bence bu yenide kasar.hele araba hasarları varsa bu esktra gerektiri.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.