Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

nfs und. gercekten multiplay oynayan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
14
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> nfs und. gercekten multiplay oynayan varmı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2238 Mesaj
    ya piyasada bisürü server patch ler falan var
    ama gercekten oynayan varmı

|
    |
  • Yarbay
    3750 Mesaj
    ben oynadım int cafede
    |
    |
  • Binbaşı
    1772 Mesaj
    oynanıo lan paketini kur oyna
    |
    |
  • Yarbay
    2572 Mesaj
    bi ara 1 yada 2 ay önce pcnet dergisi vermişti lan paketini bende verdim internet cafeye adam aldı hepsine aktardı bizde paşalar gibi 4 kişilikdrag yaptı oluyo yani
    |
    |
  • Yüzbaşı
    453 Mesaj
    bende ewde oynuyom elemanla ancak bi internet kafede denedim oyun 2 kişiden fazla oyuna almıyoodu. nasıl 4 kişi oynadınıs hangi programla. bizdeki nfsu_lan.0.9.9 gibisinden bi patch. sizinki ney[?][?]
    |
    |
  • Yarbay
    2572 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by neccc</i>
    <br />
    bende ewde oynuyom elemanla ancak bi internet kafede denedim oyun 2 kişiden fazla oyuna almıyoodu. nasıl 4 kişi oynadınıs hangi programla. bizdeki nfsu_lan.0.9.9 gibisinden bi patch. sizinki ney[?][?]

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    pcnet dergisi cd den çıkmıştı bende verdim adama oda yükledi
    |
    |
  • Yarbay
    2572 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by neccc</i>
    <br />

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    pcnet cdsinden çıkmıştı bende verdim adama yükledi biz oynadk. üzümünü yedikten sonra bağını sormadık
    |
    |
  • Yarbay
    6821 Mesaj
    evde denedik 2 kişilik bayağı güzel oluyor
    tavsiye ederim
    nfsu_lan.0.9.9
    server.exe filan gibi dosyalarla oynanıyor
    |
    |
  • Yarbay
    2238 Mesaj
    ok bende hallettim
    ama şöyle multiplay diye bi menu çıkması gerekirdi
    |
    |
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj
    bende görünce şaşırdım ama gercek resmen adm lan paketi kurmuş gerci netten oynuyormuşcasına bircok ayar gerkiyor her seferinde salak [bore] ea böyle yaptı bu sefer
    |
    |
  • Çavuş
    76 Mesaj
    Bu oyunda Multiplayer biraz karışık.
    |
    |
  • Binbaşı
    1093 Mesaj
    bende oynadım . hatta arkadaşlara tur bindirdim . [krl]
    |
    |
  • Binbaşı
    1111 Mesaj
    nerden çekeceğiz patchi?
    |
    |
  • Yarbay
    3268 Mesaj
    quote:

<i>Originally posted by neccc</i>
    <br />

BİZ CAFEMIZDE OYNATIYORUZ SIMDIYE KADAR 3 KISIDEN FAZLA OYNAMADIKDA SANIRIM EN FAZLA 4 KISILIK OYNANIYOR
    BIRAZ KARIŞIK O YUZDEN PEK OYNAYAN OLMUYOR HER SEFERINDE DE TEKRAR AYARLAMAK ZOR GELIYOR
    |
    |
  • Yüzbaşı
    625 Mesaj
    İNT CAFEDE OYNANIYO 4 KİŞİ ZATEN DAHA FAZLA ARABA SIĞMIYO AMA EVEDEN OYNAMAYI BAŞARANLARA HELAL OLSUN[clps][djsm]
    |
    |
  • HızlıCevap
    Sayfaya Git:
    Sayfa:
    1
    Reklamlar
    Kurumsal Web Tasarım Şirketi
    SEO
    son dakika
    Mobilya Takımları
    Bu sayfanın
    Mobil sürümü
    Mini Sürümü

BR3
    0,328
    1.2.165

Reklamlar

SEO Kurumsal Web Tasarım Şirketi Mobilya Takımları
    son dakika Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu üniversite Masal
    google reklamları haberler
    Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü

BR3
    0,625
    1.2.165

Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.