Şimdi Ara

NFS The RUN İlk bölüm Donma Sorunu (güncel)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
14.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu kurdum açıldı yeni oyun dedikten sonra kırmızı arabanın içinden çıkıyor audi ile kaçarken bir kulubenin yanında telleri kırdıktan sonra donuyor ve sadece cntrl+alt+del ile oyundan çıkılıabiliyor.
    1. Ekran kartını güncelledim(güncel olmasa o kısma kadar oynayamazdım zaten)
    2. directx hatası: zaten 11 yüklü yinede kurulumun içindeki directxi de kurdum
    3. patch ya da yama hatası: cd den farklı bi siteden de yama indirdim. yama hatası olsa oyun acılmazdı zaten.
    4. gpu ısınması: 64 derece kendini kilitler mi? bi ekran kartı[nvidia gt320m 1 gb] ?

arkadaslar şimdi asıl sorun bu oyun niye sadece o kısma gelince donup kalıyor. fikirleri ve yardımları bekliyorum.

• Grafik ayarlarını en düşüğe çekip dene birde hocam...
  • zaten hepsi low bence grafik sorunu olsa oyun o aşaaya gelene kadar takılırdı yine
  • Nvidia Physx güncelle.Belki işe yarıyabilir

http://www.nvidia.com/object/physx-9.11.1107-driver.html
  • Ben de de ilk bölümde her seferinde adamla kadın kapıdan tam çıkarken donuyor. Bunun çözümü nedir hafızlar?
  • Ilk bolumu 5 kere oynadim. Migdem bulandi hep donuyor. Sistemim onerilen sistem gereksinimlerinden daha yuksek. Yinede medium da oynatiyorum ve ilk bolumde takiliyo. Ekran karti guncel. Sorun nedir ya
  • konu takip. banada oluyor sistemim oyunu kaldırıyor ama oynayamıyorum
  • bendede oyunun başında yükleme ekranı geçmiyo bi türlü.
    sağ üstteki loading işareti sürekli dönüyo
  • Oyun malesef optimizasyon özürlü normal sistem gereksinimlerinde istediği Ram ın 3 katını istiyor buda birçok pc de sorun çıkartıyor ancak şu Donma problemine hala bir çözüm bulunamadı googleye yazsanız 1000 tane şey çıkar ama hepsi ya işe yaramıyor ya geçici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoolBoy53 -- 20 Ocak 2012; 12:56:08 >
  • muhtemelen oyun kurulum esnasında hata meydana gelmiştir.Benim aldığım cd lerde dosya eksik çıktı.O yüzden stage 3 ve 4 ü oynayamıyorum.İnternetten indirdiğim save game dosyası sayesinde oyunu bitirdim.
  • aynı sorun bendede var arkadasın pcye kurduk sıstem gereksınımlerını karsılamıyor bıle 15-20 fsbde kasa kasa oynuyo ben trenı gecene kadar 35-45fsbde oynuyom bı takılıyo bozuk plak gıbı ctrl alt del yapıyoz
  • aynı sıkıntı bendede var kurulum ile ilgili bir hata olacağını sanmıyorum hocam bu genel bir sorun oldu.yapmadığım şey kalmadı yine aynı sorun donuyor
  • benim de 2. bölüme geçerken loading de donuyo sürekli dönüyo sağ üstteki şey sistemim de yeterki
  • ARkadaşlar ekran kartı imzamda yazıyor driver 296 versiyon kurulu directx felan oyunun içindeki herşeyi yükledim 5 tane crack değiştim oyunu açtığımızda araba markalarının oldugu listede donuyor :S (ilk ekran) aynı sorunu yaşayan ve halletmiş olan yardımcı olabilir mi acaba ? win7 64bit ultimate kullanıyorum bütün güncellemeler yüklü(önemliler)
  • benim sorun hala devam ediyor bı yama cıkarsalar artık mılet bıtırdı unuttu oyunu bız daha oynayacaz ya
  • türlü türlü kombinasyonlar denemek lazım çeşitli tarihlerdeki ekran kartı sürücüleri ile eski dx sürümleri vs gerçekten bu şekilde yapınca bir bakmışsınız uygun sürümü bulmuşsunuz oyun normal çalışıyor yaşadığım bir tecrübe sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramco_55

Oyunu kurdum açıldı yeni oyun dedikten sonra kırmızı arabanın içinden çıkıyor audi ile kaçarken bir kulubenin yanında telleri kırdıktan sonra donuyor ve sadece cntrl+alt+del ile oyundan çıkılıabiliyor.
    1. Ekran kartını güncelledim(güncel olmasa o kısma kadar oynayamazdım zaten)
    2. directx hatası: zaten 11 yüklü yinede kurulumun içindeki directxi de kurdum
    3. patch ya da yama hatası: cd den farklı bi siteden de yama indirdim. yama hatası olsa oyun acılmazdı zaten.
    4. gpu ısınması: 64 derece kendini kilitler mi? bi ekran kartı[nvidia gt320m 1 gb] ?

arkadaslar şimdi asıl sorun bu oyun niye sadece o kısma gelince donup kalıyor. fikirleri ve yardımları bekliyorum.

Oyun rip mi yoksa full iso muydu?
  • bu gün win8e kurup deneyecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

bu gün win8e kurup deneyecem

Ise yaradı valla ilk bölümü gectim kızla da konuştum ikinci bölüme gectim simdi araba seçtim takılma yok hayirlisi bakalim...
  • Çözüm Windows 8 @yhackup Denemiş onaylanmış
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.