Şimdi Ara

NFS MW FX5900 Ekran Goruntusu Ve İzlenim (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
0
Favori
2.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ya arkadaşlar D9 resimleri değil arkadaşın gösterdiği...Su dokusundan D9 olup olmadığı çok rahat anlaşılır çünkü D7 SH model kullanmıyor. @THUNDERBIRD bana su dokusunu göster FRAPS açık bir şekilde tabiki ve eğer D9 ise sana herkesin önünde özür dilerim, hatamıda anlarım.Ama arkadaşım tekrar söylüyorum bunlar D9 resimleri değiL...

bak sana sadece o iki kıyaslama resmine bak dx 7 de kar yok adamın tırnakları yok dx 9 da kar yağıyor ve adamın elleri daha belirgin resimleri iyi incele
  • greatsoldıer inceledinmi resimleri
  • İnceledim dostum ama ben su dokusu diye tutturmuşum bir kere
  • iyi senimi kırcaz su dokusunuda koyarım ama akşama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THUNDERBIRD -- 10 Aralık 2005, 14:20:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: THUNDERBIRD

iyi senimi kırcaz su dokusunuda koyarım ama akşama

Kardeş kusura bakma seninde canını sıktım ama kolay ikna olamıyorum sadece ...
  • önemli değil ben ss koymaktan çekinmem 9600xt de çekinmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: tugay17

quote:

quote:

arkadaşlar 9800 call of duty 2 çıkıkana kadar en iyi ekran kartlarından biriydi ben de o kart var over clocklu fear ı bile oynattı nfs mw ı oynattı call of duty2 yi oynatamadı eskidi artık bende üzülerek söylüyorum bunu ama eskimeye başladı.

eminmisin call of duty oynatmadığına ben 9600xt ile DX 9 MODUNDA texture falan extra aa 2x anisotrophic filtre açık 800*600 de duman efektleri falan açık gayet akıcı oynuyorum 1024*768 yapınca çatışma sahnelerinde 20 fps ye falan düşüyor bunu niye söyledim 9800 pro benim karttan daha hızlı bir kart ve senin oynayamamaktan kastını anlamadım full detay danmı bahsediyorsun eğer öyle ise 500 dolarlık bir kart anca paklar o oyunu

YUH YAHU YUH!! BU KADAR SALLAMAYIN YA!

arkadaşım ya bir yerlerde birşeyler kapalı o özelliklerde ya çok manyak destekli sallıyorsun ya da ''akıcı oyun'' tanımın bizimkilerden çok farklı..

YAHU BEN 6600GT İLE O AYARLARDA 35 FPS Yİ ZOR GÖRÜYORUM NE 9600XT Sİ YA!!!

Arkadaşlar bendede overclocklu 6800 le var,9600 puan alıyor 3dmark 2003 ten.Şu an performansı 6600 gt den epey üstün.Ancak bendede cod 2 de directx 9 a alınca fps 25-30 arası oluyor.Arkadaşımda 6600 gt var ondada oluyor.Ama ati ekran kartı kullanan arkadaşlarımız,x700 leri ile dx 9 açınca böyle bir durum olmadığını söylediler(800*600 ve orta ayarlarda düz x700 60 fps veriyormuş).Sanırım bu nvidianın sürücü sorunuyla ilgili.
    Fx 5900 konusuna gelince,Fx 5900 normalde 9800 Pro dan daha güçsüz.Hatta Fx5950 Ultra dahi 9800 Pro nun puanını anca alıyor.Sonuç olarak Fx 5900 daha güçsüz.Ayrıca overclock canavarı felanda değil.Fx serisinde directx 9 kodlarında bir farklılık olduğu ortaya çıktı.Kitaplık dosyaları aynı olduğu için directx 9 uygulamaları,3dmark gibi uygulamaları çalıştırabiliyor ama bu sadece programları kandıran bir olay.Gerçek directx 9 desteği bu kartta yok maalesef.Directx 9 efektleri var ama nvidia bu kartlara normalinden daha farklı kodlar eklendiği için bu efektlerde günümüz oyunlarında kullanılamıyor.Çünki hiçbir oyun üreticisi şu aşamadan sonra Fx serisine göre oyun yazmaz.Zamanındada yazmamışlardı zaten.

• quote:

Ya arkadaşlar D9 resimleri değil arkadaşın gösterdiği...Su dokusundan D9 olup olmadığı çok rahat anlaşılır çünkü D7 SH model kullanmıyor. @THUNDERBIRD bana su dokusunu göster FRAPS açık bir şekilde tabiki ve eğer D9 ise sana herkesin önünde özür dilerim, hatamıda anlarım.Ama arkadaşım tekrar söylüyorum bunlar D9 resimleri değiL...

arkadaşım kusura bakma ama sen bi göz doktoruna görün bal gibi dx 9 onlar görmüyormusun adamıda fazla kasma
  • quote:

Orjinalden alıntı: YILMAZKAN

quote:

arkadaşım kusura bakma ama sen bi göz doktoruna görün bal gibi dx 9 onlar görmüyormusun adamıda fazla kasma

Ya ben sadece ikna olmak istiyorum ne saçmalıyosun sen göz doktoru bilmemne Hadi hadi güldük söylediğine gene şanslısın...

YILMAZKAN annen üstünü kirletmee dedi...

Kimse darılmasın gücenmesin alan razı satan razı sadece su doksuuna bakmak istiyorum her nekadar bu resimler D9 gibi görünsede... Kimse kimseyide kışkırtmasın...

quote:

6600 gt mi kaldı bea adam gibi oyun oynayacaksan sağlam ekran kartı almanı tavsiye ederim o grafiklerde 6600gt 15 fps yi geçmez

Bak YILMAZKAN senin bilgini de görüyoruz 15 FPS mi alır gerçekten ozaman MaTaDoR un gösterdiği ss ler ne Şimdi sen bu 15 FPS yi lafın gelişi söyledin dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple -- 10 Aralık 2005, 16:04:41 >

• şşşşşt kavga etmeyin
  • açıkcası ben inanmıyorum bunun 9600xt ss leri olduğuna..9600xt o performansı v-e-r-e-m-e-z.

musakka nın bir topici vardı kendi pc mden cod2 manzaraları diye..onda o zamanlar radeon x800xt vardı ve full detail da 30 fps civarı görüyordu sen bu kartla o fps yi göremezsin..
  • Anlamıyorum yaa anlayamıyorum aklım almıyo 9600 XT ne ki arkadaşlar OC li 9550 ile aynı performansı gösteren bir kart.Yani nasıl olur ne yaptın sen o karta voltaj mı verdinde mutasyona uğradı extreme birşey olup çıktıda bu performansı verir hale geldi aklım mantığım almıyor Nette CO2 9600 XT bench aradım yok yok Musakka allahaşkına gel artık bir bak şu duruma

• quote:

açıkcası ben inanmıyorum bunun 9600xt ss leri olduğuna..9600xt o performansı v-e-r-e-m-e-z.

musakka nın bir topici vardı kendi pc mden cod2 manzaraları diye..onda o zamanlar radeon x800xt vardı ve full detail da 30 fps civarı görüyordu sen bu kartla o fps yi göremezsin..

sen inanmamaya devam et full detay değil bu iyi oku yazıları hangi ayarlarda alındığını ss lerin full detay 1280*1204 her şey son ayarda olursa full detay dır
  • Münkün değil yaa Musakka yı bekliyoruz o anlar bu işlerden yada Tierstorn fln gelse
  • quote:

Münkün değil yaa Musakka yı bekliyoruz o anlar bu işlerden yada Tierstorn fln gelse

hala hiç çekinmeden yalancı muamelesi yapmaya devam ediyorsun daha fazla uğraşamayacam inanmaya inanmaz nokta
  • quote:

quote:

Münkün değil yaa Musakka yı bekliyoruz o anlar bu işlerden yada Tierstorn fln gelse

hala hiç çekinmeden yalancı muamelesi yapmaya devam ediyorsun daha fazla uğraşamayacam inanmaya inanmaz nokta

Kusura bakma burada kimse kimsenin babasının oğlu değil bende kimseye inanmak zorunda değilim Bu konu burda kalsa bile çok yakın bizamanda biyerlerden 9600 XT bulucam ve ak koyun kara koyun ozaman anlaşılacak.Şimdilik susuyorum taa ki musakka gelene kadar...

• sen o imzandaki makinaya 9600xt taksan bile işlemciden kaybedersin ha bulacağın ekran kartı

hıs 256 mb 9600 xt olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THUNDERBIRD -- 10 Aralık 2005, 17:03:18 >
  • Beklemedeyimm

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THUNDERBIRD -- 10 Aralık 2005, 17:20:34 >
  • walla bende kutunun için çıkan LS destekli medyalardan kullandım 3 tane çıktı içinden.İkisini yazdım ama 3.sünü yazmaya kıyamıyorum Fiyatıda 1 ytl yi geçmez istanbul piyasasında wardır kesin ama denizlide bu medyalardan bulamadım.Ama internette war geçenlerd bulmuştum ama hangi site hatırlamıyorum.Dur bide resim koyayım da ortam yumuşasın

NFS MW FX5900 Ekran Goruntusu Ve İzlenim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.