Şimdi Ara

NFS MW FX5900 Ekran Goruntusu Ve İzlenim (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
0
Favori
2.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşağıda verdiğim SS 6600GT 4XAA-Full Detail;

9600XT'nin ise, bu ayarlarda 10FPS vermesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaTaDoR -- 8 Aralık 2005, 16:45:18 >
  • resim boyutu büyük olduğu için çoğunu kabul etmedi boyutları küçültüp koyarım sonra

• quote:

Orjinalden alıntı: THUNDERBIRD

resim boyutu büyük olduğu için çoğunu kabul etmedi boyutları küçültüp koyarım sonra

Dx9 mu şimdi bu? Graphic Options'tan DX7 mode off yap bi de öyle dene dostum. FPS'nin nasıl düştüğünü göreceksin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaTaDoR

quote:

resim boyutu büyük olduğu için çoğunu kabul etmedi boyutları küçültüp koyarım sonra

Dx9 mu şimdi bu? Graphic Options'tan DX7 mode off yap bi de öyle dene dostum. FPS'nin nasıl düştüğünü göreceksin...

Evet iyi numaraydı ama yemedik bak Gerçi ben daha COD 2 oynayamadım D7 ile D9 arasındaki farkı görmediğim için bilemeyeceğim.Ama o kartla bu yeni nesil oyunu D9 modunda o puanla oynaman imkansız

• ya arkadaşlar ayarlar aynen böyle

şimdi işyerindeyim de aklımda olanları yazayım

800*600

dx 9

shadow kapalı

vertical sync kapalı

slı diye bişey var kapalı

texture detail extra

AA 2X

filtre anisotrophic

daha bir sürü ss koyacaktım ama boyut 200 kb yi geçiyor gece uğraşamadım ama boyutları küçültüp göndermeyi denerim
  • quote:

Evet iyi numaraydı ama yemedik bak Gerçi ben daha COD 2 oynayamadım D7 ile D9 arasındaki farkı görmediğim için bilemeyeceğim.Ama o kartla bu yeni nesil oyunu D9 modunda o puanla oynaman imkansız

arkadaşım bak daha oyunu oynamamışsın bile ve benim oynadığım ayarları verdim öyle ahım şahım ayarlar değil niye oynanmasın anlamadım kart 3d mark 2001 den 15800 alıyor hala imkansız diyorsun sen imkansız demeye devam et ben oyunu bitiriyorum
  • matador bide sen o ss den dx9 mu olduğunu dx 7 mi olduğunu anlamadıysan bişey demiyorum
  • DX 9 u açmak için GF 6800 ve üzeri gerekiyor sallamayalım lütfen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pinky demon

DX 9 u açmak için GF 6800 ve üzeri gerekiyor sallamayalım lütfen.

niye ki? bende dx9 acık imzamdaki sistemle güzel güzel oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 9 Aralık 2005, 11:36:16 >
  • @pinky demon buda oyun içi ss

• Çözünürlüğün kaç da kaç FPS alıyorsun.
  • iki resimdede sordukların war aç gözünü biraz 800x600 ortalama 30 FPS zaten incelersen 2xanti aliasingde acık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 9 Aralık 2005, 12:19:32 >
  • quote:

asıl sallayan sensin o.c çekilmiş bir 9550 bu oyunun üstesinden geliyor bide arkadaşlar 9550ge oc çekildiğinde 9600xt performansına geliyor siz 9600xt yi 9800 pro yu fx 5200 le falanmı karıştırıyorsunuz tamam eski teknoloji (2004) ama bu gün çoğu oyunda bu ayarlarda rahatlıkla oynanabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THUNDERBIRD -- 9 Aralık 2005, 12:34:45 >
  • quote:

quote:

asıl sallayan sensin o.c çekilmiş bir 9550 bu oyunun üstesinden geliyor

+1905 bilende konusuyo bilmeyende konusuyo dostum
  • quote:

+1905 bilende konusuyo bilmeyende konusuyo dostum

evet haklısın
  • quote:

quote:

asıl sallayan sensin o.c çekilmiş bir 9550 bu oyunun üstesinden geliyor bide arkadaşlar 9550ge oc çekildiğinde 9600xt performansına geliyor siz 9600xt yi 9800 pro yu fx 5200 le falanmı karıştırıyorsunuz tamam eski teknoloji (2004) ama bu gün çoğu oyunda bu ayarlarda rahatlıkla oynanabiliyor

Oyunun demousunu oynadım sadece malesef...Burda bilgi kıyaslaması yaparsak çok acılar çekersin Çok afedersin ama D9 olduğunu anlamanın bir yolu war. Demo versiyondaki bölümü oyna (sanırım Mısır) sonlarına doğru deniz war oraya doğru bak su dokusuna bakıcam.Gene orda bir havan topu war ona yandan bak olay anlaşılır ak koyunkara koyun anlarızz bekliyorum

• Bu ekran kartı konusunu çok abartıyorsunuz. Ben FEAR hariç üst düzey donanım gerektiren oyun görmedim
  • quote:

matador bide sen o ss den dx9 mu olduğunu dx 7 mi olduğunu anlamadıysan bişey demiyorum

yahu sen onun dx9 olduğunumu idda ediyorsun esas ben sana birşey demiyorum ya al bakalı bu 6600gt nin ss si o dx7 de heralde oynarsın 45 fps de

al bu da ss:

bi şu resme bak bi o resme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 9 Aralık 2005, 17:06:53 >

• boş konuşmaya devam et o dx 9 seni inandırmak zorunda değilim sana bide dx 7 ss yollarım bakarsın kaç fps
  • quote:

bi şu resme bak bi o resme

hani kaç fps olduğu belli değil fraps açsana yoksa 10 fps mi

ben aynı resmi fps alarak koyarım buraya bakarsın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.