Şimdi Ara

NFS Most Wanted Nasıl Yüklenir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
69.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar nfs most wanted ı yükleyemiyorum.Alcohol diye bi program falan var nası kurucağımı bi türlü çözemedim.Lütfen yardımcı olun en baştan nasıl yükleniyor

• adamım onu yüklemek ayrı bi dert oynamak ayrı bi dert

daemon tools diye program var onu indir netten yükle

yükledikten sonra yaz gerisini anlatayım sana
  • TAMAMDIR YÜKLEDİM DAEMON TOOLS U
  • şimdi kardes gorev cubuğunda sağ alt köşede daemon toolsun iconu wardır
    ona bi kere tıkla 2 secenek cıkar karsına
    alttakini sec sonra cıkan windows gezgininde most wanted in olduğu yere gel ve orada sıralanan .mds uzantılı dosyalardan
    (4 tane olacak) en üsttekini sec. oyun yuklenmeye baslayacaktır.
    %25 e gelince senden 2. cd yi takmanı isteyecek .
    biraz once yaptığın gibi acıp ikinci dosyayı sec ac de ve "cd2 yi takın mesajı" na tamam de.
    o sekilde 3. ve 4. dosyaları da istediğinde sec ve oyunu kur.
    sonra masaüstünde nfs most wanted kısayolu eklenir.
    oyunu buradan acmaya calıstığında yine "cd 1 itakın" uyarısı werir.
    yine sağ alttaki icona tıkla ve birinci dosyayı secip ac de
    ve sonra kısayolu kullanarak oyunu calıstır.
  • harikasın ,,, ayrıyetten belki crack ta istiyebilir cd nin içinde kurukafa şeklinde bi şey varsa o crack yoksa msn imi ekle yollayayım sana
    quote:

Orjinalden alıntı: zelljug

şimdi kardes gorev cubuğunda sağ alt köşede daemon toolsun iconu wardır
    ona bi kere tıkla 2 secenek cıkar karsına
    alttakini sec sonra cıkan windows gezgininde most wanted in olduğu yere gel ve orada sıralanan .mds uzantılı dosyalardan
    (4 tane olacak) en üsttekini sec. oyun yuklenmeye baslayacaktır.
    %25 e gelince senden 2. cd yi takmanı isteyecek .
    biraz once yaptığın gibi acıp ikinci dosyayı sec ac de ve "cd2 yi takın mesajı" na tamam de.
    o sekilde 3. ve 4. dosyaları da istediğinde sec ve oyunu kur.
    sonra masaüstünde nfs most wanted kısayolu eklenir.
    oyunu buradan acmaya calıstığında yine "cd 1 itakın" uyarısı werir.
    yine sağ alttaki icona tıkla ve birinci dosyayı secip ac de
    ve sonra kısayolu kullanarak oyunu calıstır.

• saol kardes ikidaka ayırıp bir arkadasın sorununna cozum bulabiliyorsak ne iyi
    doğru bi de o kurukafa iconlu bi program wardı onu bend istemiodu yasarken de aklıma gelmedi
    soan arkadas cewap werirse oldu veya olmadı diye
    olmadıysa arar buluruz programı be arada bakıorum bu konuya
  • arkadaşlar most wanted için ufak bi exe ile daemon toolssuz ve shide.exe siz çalıştırabilirsiniz sadece masa üstüne çift tık yapmanız yeterli oluryalnız crack palaşmak yasak olduğu için veremiyoruz
  • deamon isteyen oyunlarda basit bi kural var. rar dan çıkarılan dosyaları deamon kullanarak org cd gibi yüklemek.
  • ya arkiler ben yeni üyeyimde bi yardımsı olursanız sevinirim most wanted ı yükledim açılmıo halen şu yazı çıkıyor tıkladığımda please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application diye bişe çıkıoo yani crack istiooo bir yardım istiyorum yardım ederseniz sevinirim..
  • ya benim msn şu eklesende bana anlatsan fdefance@hot..
    quote:

Orjinalden alıntı: combata

arkadaşlar most wanted için ufak bi exe ile daemon toolssuz ve shide.exe siz çalıştırabilirsiniz sadece masa üstüne çift tık yapmanız yeterli oluryalnız crack palaşmak yasak olduğu için veremiyoruz
  • aga benim msn ye yassen fdefance@hotmail.com
    quote:

Orjinalden alıntı: Pir

adamım onu yüklemek ayrı bi dert oynamak ayrı bi dert

daemon tools diye program var onu indir netten yükle

yükledikten sonra yaz gerisini anlatayım sana
  • ya ben yeni üye oldum da nfs yi yükledim please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application diye şey diyo anlamadım yardımcı olursanız sevinirim msnem ihsan_mert_187@hotmail.com ister oyara yazın isterseniz buraya ama yazın
  • arkadaşlar most wanted yüklerken dosyaları nasıl cıkartıcam hard diske cıkarın dio??
  • arkadaşlar most wanted ı yükledim ama doğru dvd-rom takınız diyor ne yapmalıyım ? yardımcı olabilirmisiniz ?
  • ARKDAŞLAR CRACK FALAN VAR AMA DİRECT X KABUL ETMİYO YENİSİNİ İNDİRDİM AMA ONU DA KABUL ETMİYO

HATA:İNSTAllation connot contiue because this game reques DirectX 0 or higher to be installed on your system.
    please sownload the lastest version

DİYOR AMA DirectX 11'i indirdim bana mısın demiyor. Lütfen acil yardım edin bana!
  • EsolCias E kullanıcısına yanıt
    kardeş kurulum dosyalarını masaüstüne kaydet dosyaların içindeki Directx i sil öyle kur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.