Şimdi Ara

NFS: Most Wanted 2 Listelendi! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
14.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lan bana bir şeyler oluyor EA sonunda kafayı çalıştırır inşallah...Şu oyunu bitirecez diye 3 gün okulu asmıştık hey gidi günler inşallah çıkar...
  • açıkçası underground 2 gibi efsane oyundan sonra o dönem ivmeyi düşürmemişti mostwanted şimdi hepimiz EA oyunu bozmasın diye bekliyoruz umarım hepimizin beklediği nfs oyunu gelir çünkü mostwanted ismini kullanacaksa o ismin ağırlığına uygun oyun çıkmalı
  • işte bu ya işte buuuuuuuu :):):):) haber başlığını okuyunca aha most wanted 2 diye bağırdım :D :) most wanted dan sonra kafa oyun gelmedi hiç...razor tekrar ekip kurar bizde dalarız hikayeye felan of süper :)
  • MW HD grafiklerle zaten çıktı Xbox'a...
  • Oynadığım en iyi NFS oyunuydu Most Wanted.Umarım 2. seridede aynı tadı verebilirler.
  • İşte bu merakla bekliyorum.
  • İnşallah kontroller önceki oyun gibi olur. Shift gibi olacaksa yandık.
  • yazım hatası:
    1.
    yanlışı
    .....kuvvetlenmiş oluyor. HEr zaman.....
    doğrusu
    .....kuvvetlenmiş oluyor. Her zaman.....

2.
    yanlışı
    .....gibi yapılan açıklamalrı beklememiz......
    doğrusu
    .....gibi yapılan açıklamaları beklememiz......

Bu yazım hataları canımı sıkıyor. :) Türkçe'mizi koruyalım.
  • Oyun dünyasını underground 3 sarsar bence. Tabi 2'deki gibi modifiye çeşitliliği olursa. Arcade yapımdan biraz uzaklasıp yarı sim bir oyun sunmasını bekleriz. undercover zaten most wanted kopyasıydı.
  • Oo, sevindim Most Wnted'la ne günlerim gecelerim oldu ya, gelsib gelsin inşallah gelir :)
  • En son çıkartılan oyunlara bin basar bu oyun döneminin en iyi yarış oyunlarından birisiydi 2.si çıkarsa ve 1.nin hikayesini tuttururlarsa oyun x2 Satar....
  • Biri EA'yı durdursun habire dandırık dandırık nfs atıyolar en güzeli ilk 2si bence habire nfs cıkarmasından kac oyununu atladım onu bile bilemiyorum
  • Helal olsun EA anlınızdan öpücem.Yıllardır bekledimiz oynu şimdi çıkardınız.
  • Allah diyorum başkada birşey demiyorum.
  • Biz Underground 3 istiyoz
  • Umarım seriye yakışan bir oyun olur. Pek sanmıyorum ama umudu kesmemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astrolevent

yazım hatası:
    1.
    yanlışı
    .....kuvvetlenmiş oluyor. HEr zaman.....
    doğrusu
    .....kuvvetlenmiş oluyor. Her zaman.....

2.
    yanlışı
    .....gibi yapılan açıklamalrı beklememiz......
    doğrusu
    .....gibi yapılan açıklamaları beklememiz......

Bu yazım hataları canımı sıkıyor. :) Türkçe'mizi koruyalım.

Emin ol sen daha fazla can sıkıyorsun...
  • Most Wanted 2'yi duyuran tek yer onlar değil, yapımcısı Criteron Games olup Kasım 2012 çıkış tarihi almış bazı yerlerde
  • Consulting yada Senior Art Director, Habib Zargarpour olsun. Birazda adam gibi Most Wanted tadında yapsınlar. Bizde "NFS köklerine dönüyor" diyelim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.