Şimdi Ara

NFS: Most Wanted 2 Listelendi!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
14.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Most Wanted şüphesiz Need for Speed oyunları arasında kendine sağlam bir yer edinmeyi başarmıştı. Serinin son dönemdeki en beğenilen oyunlarından biri olan Most Wanted'ın devamı uzun süredir bekleniyor. Gelen haberler ise EA Games'in Most Wanted 2 üzerinde çalıştığı yönünde.

Daha önce Dead Space 3'ü de listeleyen BTGames isimli satış sitesi bu sefer de Need for Speed: Most Wanted 2'yi listelemiş. Bu firma daha önce God of War IV ve Jak & Dexter HD'yi de listelemişti. Jak & Dexter'ın duyurusu gerçekleşse de henüz Dead Space 3 ve God of War IV hakkında bir gelişme yaşanmadı.

EA Games'ın geleneği bozmayacağını ve bu sene bir NFS oyunu ile karşımıza çıkacağını hesaba katarsak Most Wanted 2 ihtimali de az da olsa kuvvetlenmiş oluyor. HEr zaman olduğu gibi yapılan açıklamalrı beklememiz gerekiyor.

• Sadece Most Wanted ismini kullanarak daha fazla satmaya çalışmasınlarda. Umarım adına yakışır bi' oyun olur.
  • walla çok sevindim inş adam gibi olur yazarken acelede edilmiş yazım yanlışları bol ama bu mutluluğu engellemez nfs bu sefer adam gibi yap şu oyunu
  • Carbon'dan sonra NFS bitmiştir benim için...
  • geç bile kaldın EA
    seneyede underground 3 ü duyurda NFS yola girsin
  • most wanted dan sonra nfs oynamadım carbon da bi para tuzağı(4saatte bitti oyun?) diğerleride ... ben most wantedi hala oynarım ama most wanted 3 bile çıksa bu saaaten sonra EA nin oyunları ile alakam olmaz, mirrors edge 2 çıkarsa o ayrı .
  • sağlam bir kurguyla efsane geri döner umarım
  • HADİ CANIM ! HARBİMİ WAAAAAAAAOOOWWW.DAHA BUGÜN UNDERGROUND 2 OYNAMIŞTIM VE DEMİŞTİMKİ AH AH UNDERGROUND 3 VEYA MOST WANTED 2 ÇIKSA AMMA GÜZEL OLURDU BE DİYORDUM VAY BE UMARIM GERÇEK BİR HABERDİR.VE UMARIM GECE GÜNDÜZ DÖNGÜSÜDE YER ALIR OYUNDA
  • Bomba bir haber.
    İnşallah beklediğimiz,eski most wanted tarzında bir oyunla karşılaşırız.
  • Hobaaaaa.Önceki Oyundan İmport Etme Olayı Da Olsa Süper Olur
  • Sokak yarışlarına sağlam bir dönüş yapalım artık.
  • En sevdiğim NFS oyunu çok sevindim bu habere...
  • eskileri ısıtık ısıtıp satma planı sinema sektörü son dönemlerde aynı işi yapıyor bir çok örnek var. bence Need for Speed 4: High Stakes 'ü hiç bozmadan çıkarsınlar zamanında çok eğlendiğim bir oyundu güzel modları var birebirlerde rakibi geçince onun aracını alıyorsun most vanted da da var alana kadar oyun bitiyor :D Ayrıca son zamanlarda bu tarz yarış oyunlarında klavye kontrolu yetersiz olmaya başladı. nfs ne yapmak isteğine karar verse iyi olur simulasyon yapıyorsa ya tam yapsın ya hiç yapmasın ortası çok saçma oluyor. yarış oyunu oynamak için g25 mi almak lazım iş oraya doğru gidiyor.
  • Buraya yaziyorum...Efsanenin adini lekeleyecekler...
  • Underground 3'ü tercih ederdim arabaları modifiye etmeyi özledim,serbest dolaşımı özledim.
  • Ne yalan soyleyeyim nfs serileri artik hic ilgimi cekmiyor.bence codemaster bu isin ustasi.dirt serilerini oynadikca oynuyorum.umarim bu acigi kapatir ea nfs nin yeni versiyonlariyla.
  • MW tadını verir umarım. Vay be ne kadar çok severdim Most Wanted'ı ...
  • HD grafiklerle gelsin mümkünse oyun mekaniğine dokunmasınlar.Çok sevindim inşallah kısa sürede duyrulur.
  • Yahhhahdaseasdaskha sonundaaaa 5 yıldır bu ani bekliyordum MİA Razor vs olursa varya çiplak sekilde sokaklari gezerim harika ya İnşallah Çıkar.Ama umarım lekelemezler oyunu Allahım sevinçten eridim. :D
  • Şu ana kadar oynadığım en iyi NFS oyunudur.İnşallah bu oyunu da yok firost bayttı yok grafikti diyerek bozmazlar.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.