Şimdi Ara

NEYİNİZ OLSA MUTLU OLURDUNUZ? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
3
Favori
3.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TİPim olsaydı gerisini ben hallederdim.
  • 1970 model Dodge Charger bide arkadan bağlana karavan cebimede idare edicek kadar bana daha ne isterim bu dünyadan.
  • Memurluk.
  • huzur,sağlık,maddi durum
  • Mutluluk kimseye gökten hediye gibi düşmüyor.. Mutluluğu bizlerin bulması lazım ve bulduktan sonrada koruması lazım.. Beni kızımın bir gülüşü bile sayısaldan 6 tutturmuş gibi mutlu ediyor.. Sevdiğim birinin iyi bir haberini alınca mutlu oluyorum.. Balık tutmak mutlu ediyor.. Yani ben basit şeylerden huzurdan sağlıktan aileden arkadaşlardan güzel havadan... Kısacası herseyden mutlu olmayı öğrendim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sağlık
  • sağlık,araba,evim bide düzenli 5 milyar maaşım olsa benden mutlusu olmaz sanırım
  • Bir şeyim olmasını istemezdim de dünyada kimsenin bir derdi olmasa cidden mutlu olurdum
  • Ben merkezci yaklaşımlar beni pek mutlu etmiyor. Evrensel bir mutluluk, bana mutluluk verirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AteistTarlaFaresi

Bir şeyim olmasını istemezdim de dünyada kimsenin bir derdi olmasa cidden mutlu olurdum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotherPlanet

NEYİNİZ OLSA MUTLU OLURDUNUZ?

Bunun gibi bişey yazmaya gelmiştim. ss Olarak vermişsin Şimdi gidiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeDiyemMahmutMuDiyem -- 30 Aralık 2012; 17:40:49 >
  • 250 gram bir şeyim olsa mutlu olurdum mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uykusuz_Gece

TİPim olsaydı gerisini ben hallederdim.

• huzur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AE727383A -- 22 Nisan 2013; 23:25:39 >
  • Her şey para olmuş arkadaş. Mutluluk bile parayla alınabilir gözle bakılan bir şey olmuş. Yazık...

Ben neyle mutlu olurdum; babam olsaydı daha mutlu olurdum. Ailemde ki insanlar hasta olmasaydı daha mutlu olurdum. Gelişebileceğim bir mesleğim olsaydı mutlu olurdum.

Bu arada yorumlar arasında Tori black karım olsaydı mutlu olurdum diyen biri var. O kadını karısı görebilecek kadar düşmüş milletimiz. Üzüldüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeceGezeR

Her şey para olmuş arkadaş. Mutluluk bile parayla alınabilir gözle bakılan bir şey olmuş. Yazık...

Ben neyle mutlu olurdum; babam olsaydı daha mutlu olurdum. Ailemde ki insanlar hasta olmasaydı daha mutlu olurdum. Gelişebileceğim bir mesleğim olsaydı mutlu olurdum.

Bu arada yorumlar arasında Tori black karım olsaydı mutlu olurdum diyen biri var. O kadını karısı görebilecek kadar düşmüş milletimiz. Üzüldüm

önüne 1 milyar dolar koysalar şekilden şekile giricek adamlarsınız bide herşey para olmuş diyorsunuz. komik olmayın.
  • zaten mutluyum :D
  • Para
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.