Şimdi Ara

Neye göre runaan çıkılıyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artık bakıyorum pro arenada bazen runaan alıyolar bazen runaan almaya gereksinim duymayıp bombardıman topu alıyolar? Neye göre böyle yapıyolar teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aoe damage lane push veya runaanın şampiyonla sinerjisi gibi durumlarda alıyorlar (bkz: ashe)
  • Runaan laneyi rahat ittirmek için bombardıman kule indirmek için.
  • Runaan alınan belli başlı şampiyonlar var zaten ama diğerlerine de alınabilir bu bir engel değil tabi.

Kalista : Bu eşyanın çıkılmazsa gücünün en çok etkilendiği şampiyon en güçlü yeteneği olan E biriktirme olayını bir den fazla rakip üzerinde biriktirmesine olanak sağlıyor

Ashe - Alan etkili slow mekaniği sağladığı için ve q tetiklendiğinde tek saldırıda runaanı 10 hedefte tetikleyebildiği için.

Tristana - Birim öldürdüğünde alan etkili ufak patlamaya sebep olan bir pasifi var , runaan ile birleince çok kolay bir şekilde lane itebiliyor ayriyetten oyun sonuna doğru artan menzili alan etkisi konusunda bayağı bi güç sağlıyor.

Caitlyn - Yüksek menzil , koridor ittirme, alan hasarı.

Jinx : Yüksek menzil - Q ile alan etkili yıkım

Kog maw : Yüksek menzil - W lü ve buildden gelen vuruş anı birden fazla rakibe uzun mesafeden sürekl hasar

Peki diğerleri ?

Vayne : Runaan ile etkileşime girmesi zor , tek hedef odaklı ve burst vurmaya yönelik bir şampiyon , ve gümüş ok runaan ile etkileşime girmiyor

Lucian: 500 menzil runaan için uygun değil

Miss Fortune : Otomatik saldırılarından daha çok yeteneklerine bağlı bi şampiyon , ayriyetten runaan pasifiyle etkileşime girmiyor ve buildinde saldırı hızına ağırlık pek yok

Sivir : Hali hazırda bir koridor itme gücü varkan (Hatta en iyi iten Adc) ve 500 saldırı menziline sahipken iyi bir tercih değil.

Teknik olarak Runaan uzun menzilli adclere alınıyor .

Ekstradan :

AD Kennen : W sünden gelen saldırı güçlendirmesi her 4 vuruşta bir tetiklendiği için runaan la her iki saldırıda bir tetikleyebilme imkanı

Unuttuğum ve atladığım bir şey varsa bilgilendirin.

• Blade Waltz kullanıcısına yanıt
    Ashe Q ile tek saldırıda 10 hedefte tetikleyebiliyor derken?
  • Cruella kullanıcısına yanıt
    Öyle bir potansiyeli var evet olay şöyle ;

Ashe q açtığında runaanı 5 kere tetikleyebiliyor , runaan her saldırıda iki ok fırlattığı için toplam 10 oluyor

Şöyle de görsellendireyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blade Waltz -- 17 Haziran 2017; 16:59:32 >
  • Blade Waltz kullanıcısına yanıt
    Emek vermişsin teşekkürler ama sorum bu değildi. artık ashe, caitlyn, kog maw gibi şampiyonlara runaan yerine bombardıman topu alınıyor. Bunun sebebini sordum. Ayrıca önceden savaş sevki kabiliyeti tercih edilirken simdi MS verip can çalan kabiliyet tercih ediliyor. Lütfen diamond+ pro arena takip eden biri cevaplarda sevinirim

• Ramparapam kullanıcısına yanıt
    Hocam açıklayayım:

Şimdi Caitlyn'e runaan alınmamasının nedeni artık pasifiyle etkileşime girmiyor olması. Kog maw'a hala alınıyor runaan, bombardıman alan görmedim. Ashe bombardıman değil hayalet dansçı veya runaan alınıyor duruma göre. Hayalet dansçı senin hayatta kalma potansiyelini arttıyor (%12 hasar azatlma) eğer karşıda kha, lee, shaco, zed gibi assasin şampiyonlar varsa hayalet dansçı almak daha mantıklı olur ama galio, mao kai falan varsa ve sen arkadan çatır çutur ateş edebiliyorsan runaan daha mantıklı olur.

Savaş şevki alınmamasının nedeni diğerinin daha iyi olması aslında. Çünkü koridorda sıkça takasa giriyorsan cana ihtiyacın oluyor, bloodlust da bunu çok iyi sağlıyor. Bombardıman ile uyumlu hem, daha hızlı doluyor ve hızlandırıyor seni. Savaş şevki daha riskli ama oynayabildiğinde daha çok ödüllendiriyor. Pro arenada biraz daha safe oynamak istiyorlar.
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Statik ne alemde acaba? Bugün caitlyn'e aldım beklediğimden çok iş yaptı sanki. Ama karşı bot kötü gibiydi biraz ondan etkisi fazla olmuş olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Statik ne alemde acaba? Bugün caitlyn'e aldım beklediğimden çok iş yaptı sanki. Ama karşı bot kötü gibiydi biraz ondan etkisi fazla olmuş olabilir.

Şuan caitlyn ve draven için en iyi zeal eşyası. Runaan nerfinden sonra, IE statik rapidfire şeklinde yapıyorum ben.(caitlyn için)
    Ashe, varus, kog maw, twitch hala runaan ile iyi gidiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.