Şimdi Ara

Nexus 5 yerine alabileceğim telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2013 yılından bu yana nexus 5 kullanıyorum. Butcem maksimum 1300 TL. Xiami mi 5 önerisi hariç yardımlarınızı bekliyorum.

• Arkadaşım merhaba. Daha önce saf android ürün tecrübem olmadı. Ancak kullanıcıları İOS gibi stabil olması ve güncelleme almasından dolayı genel anlamda memnun oluyorlar. Eğer sizde Nexus tan memnun kaldıysanız aynı performansı 1300 TL ye satılan android cihazlardan alamayabilirsiniz. Telefonu çok yormuyorum derseniz sorun yok tabiki.

Sizin fiyat aralığınızda Huawei Mate S veya P9 Lite alabilirsiniz. İkinci el düşünürseniz Samsung Note 4 veya S6 alabilirsiniz.
  • Eski nexus4 kullanıcısı olarak arkadaşa katılıyorum diğer telefonlar mutlu etmeyebilir, o fiyata mi 5s veya mi5 en iyi 2 alternatif buda bir gerçek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler. Saf android e o kadar alıştım ki bu yüzden telefondan vazgeçmem sanırım çok zor olacak :) Mobil oyun oynamıyorum. Sosyal medya programları da yok. Whatsapp ve mail kullanıyorum. Belli olmaz uygun bir telefon bulamazsam 1 sene daha Nexus 5 kullanabilirim.
  • StackOverflow S kullanıcısına yanıt
    Sadece whatsapp ve mail içinse bencede değişmeye gerek yok, ama ne kadar çok kullandığınızda önemli tabi. Nexusların pili genel olarak kötü oluyor birde kamera kullanıyormusunuz bilmiyorum ama oda tatmin etmiyor olabilir :) tam olarak ne amaçla değişmeyi düşünüyorsunuz ona göre öneri sunabilirim, yada bir sorun filan mı var cihazda?
  • Moto g4 plus'a bak saf android ve fiyatına göre iyi bir telefon nexus 5in yerini aratmaz
  • 5s yada 2. El se
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.