Şimdi Ara

Nexus 5 vs g2? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tom Hagen kullanıcısına yanıt
    trol sensin g2 fanboyu en kaliteli oyunda bile hic bi sorun yok kıskanc herif catla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z1mBaBwE

G2'nin hep iyi özelliklerini yazar fanboyları ama ısınınca performans düştüğünü bir güncellemeyi bile zorla verdiğinden bahsetmezler bundan öncede sp'ye tapardı kendileri nexus 5'i tavsiye ederim uzun uzun inceledim hoşuma gitti şarjı 1 günü rahat çıkarır çünkü saf android abuk sabuk arayüzlerle ram'i dolduran birşey yok 4.4.3 çıktı mesela nexus 5'lere dağıtılmaya başladı uzun süre güncelleme garantiniz olur.

Isınınca her telefonun performansı düşüyor.Snapdragon 800 işlemci var hepsinde.Isınınca hızı düşüyor işlemcinin.Nexus 5'te güzel telefon.Tasarımı hoş tek eksiği bataryası.2300 mah cidden çok az.Bu yüzden G2 alacağım ben.Bence donanım , yazılımdan daha önemli.Bu yüzden G2 tavsiyemdir.

• Yazılımın daha önemli olduğunu iphonelardan da görüyoruz.. bu yüzden birazdan nexus 5 sipariş edeceğim
  • Düzgün yazılım olmadan donanım bir hiçtir kabaca örnek vermek gerekirse her telefonun ısınma süresi bir değildir örneğin beğenmediğimiz elite kasa tasarımı yayvan chipset ısınmıyor ısındığı zamanda kısa sürede soğuyor ama G2 öle değil tasarım uğruna kısıtlanan kasa yapası bileşenlerin yeteri şekilde ısı dağıtmasına olanak sağlamıyor gelelim yazılım konusuna yine eliti örnek vermek gerekirsek yazılımı sorunlu bir çok hata mevcut 4-5 defa güncelleme almasına rağmen discovery bile düzelmedi düzgün bir yazılım olmadan üst seviye donanımda tam performansını gösteremeyecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleyman01a

trol sensin g2 fanboyu en kaliteli oyunda bile hic bi sorun yok kıskanc herif catla

g2 fanı değilim. Oyunlarda kasma yapıyormuş biliyorum inkar etmiyorum..
    Ama sen itiraf edemiyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z1mBaBwE

Düzgün yazılım olmadan donanım bir hiçtir kabaca örnek vermek gerekirse her telefonun ısınma süresi bir değildir örneğin beğenmediğimiz elite kasa tasarımı yayvan chipset ısınmıyor ısındığı zamanda kısa sürede soğuyor ama G2 öle değil tasarım uğruna kısıtlanan kasa yapası bileşenlerin yeteri şekilde ısı dağıtmasına olanak sağlamıyor gelelim yazılım konusuna yine eliti örnek vermek gerekirsek yazılımı sorunlu bir çok hata mevcut 4-5 defa güncelleme almasına rağmen discovery bile düzelmedi düzgün bir yazılım olmadan üst seviye donanımda tam performansını gösteremeyecektir.

Yazılımda en az donanım kadar önemli ama bence donanım bir tık daha ön planda.Çünkü bataryası , kamerası , ekranı , işlemcisi düşük olursa yazılım ne kadar iyi olursa olsun bazı şeyleri yapamıyor.G2'nin tasarımı dolayısıyla daha fazla ısınacağını bende düşünüyorum.

• G2 öneririm.
  • Bence nexus 5
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.