Şimdi Ara

Nexus 4 vs S4 Mini vs İphone 4 vs Xperia SP vs Xperia L

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xperia L kullanıcısıydım fakat telefonumu akrabama verdim o yüzden yeni telefon almam gerekiyor
    Benim için en uygunu bunlar 1000 tl ye kadar olan telefonlar arasından
    Xperia L kullanıcısıydım fakat xl ile xperia sp arasında epey fark olduğunu hatta l nin kamera ve müzikte çok daha önde olduğunu söyleyenler vardı. Fikir beyan ederseniz belirtirim.

Benim için
    -Güncellik
    -Oyun Performansı
    -Sosyal Medyada ve internette gezerken hız
    -Telefonun hızı ve performansı
    -Ekran ve tema
    -Kamera vs.. şeyler çok önemli

Tekrardan belirtmek gerekirse düşündüğüm telefonlar
    Nexus 4
    Xperia SP
    Xperia L
    İphone 4
    S4 Mini
    Birde çok sıcak bakmasamda ekranından dolayı Galaxy Grand

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frolding -- 31 Ocak 2014; 23:18:47 >

• Tabiki Xperia SP aslında Nexus dedim ama arkadaşda Galaxy Nexus var 4.3 almayınca Google'a ana avrat dümdüz sövdü
  • S4mini ve ip4 gec para verilmrz
    Nexus ve sp arasinda hem daha saglam kasa daha uzun batarya ve sd kart avantajindan dolayi tabiki sp,bir ikigune 4.4 de geliyor spye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki sp , çünki ordaki telefonlardan grafik kartı olsun işlemci olsun farkla yüksek bir donanıma sahip , ordakilerden daha stabil çalışıyor , zaten oyun performansına diyecek söz yok xperia z - s3 - s4 gibi cihazlardan daha iyi performans sergiliyor , internet hızıda çok iyi , 4.4güncellemesinide alıcak ( bu 1 hafta içinde 4.3e geçiyor ) , kamerası şuanlık biraz kötü gibi ama yeterli seviyede tabi sony güncellemede kameralara çok önem veriyor bunu xperia z den hatırlayabilirsiniz vasat kamerası varken bide şuanki kamerasına bakman yeterli olacak , ekranda tft biraz soluk gelebilir ama kesinlikle yeterli seviyede , sana önerim sp al keyfine bak

• Nexus 4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

S4mini ve ip4 gec para verilmrz
    Nexus ve sp arasinda hem daha saglam kasa daha uzun batarya ve sd kart avantajindan dolayi tabiki sp,bir ikigune 4.4 de geliyor spye.

Yanlışın var dostum sp 4.4 e değil 4.3 geçicek :)

• Bulabilirsen kesinlikle bunların arasından Nexus 4' ü öneririm.
  • ben sp diyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanak777

quote:

evt bır ıkı gune dedıdıgm 4.3 aslında karıstırmısım orada haklısın aslında aklımdan gecen suymuş

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozanak777

quote:

evt bır ıkı gune dedıdıgm 4.3 aslında karıstırmısım orada haklısın aslında aklımdan gecen suymuş

keşke dediğin gibi olsada 4.4e geçsek :)

• nexus 4. Seçenekler arasında pil (2100mah), dahili hafıza (16gb), işlemci (4 çekirdek 1.5ghz) ve ram (2gb) olarak en cazip olan telefon. Ama seçenekler arasında iphone da var. Önce android mi istiyorsunuz yoksa ios mu ona iyice karar verin.
  • oyun için nexus4
  • nexus4'ün hafızası size yetecek ise nexus4'ü öneririm saf android olması benim için artı ve fazladan ram.
  • Nexus 4 ün sesi çok kısık ve batarya konusunda Sp ile boy ölçüşemez Sp almalısın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bu sefer nexus 4 diyorum çünkü oyun için en iyisi n4 olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zafer Çetin -- 1 Şubat 2014; 5:52:01 >
  • Nexus 4 ve SP arasından seçim yapmanız doğru olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugraakin03

nexus 4. Seçenekler arasında pil (2100mah), dahili hafıza (16gb), işlemci (4 çekirdek 1.5ghz) ve ram (2gb) olarak en cazip olan telefon. Ama seçenekler arasında iphone da var. Önce android mi istiyorsunuz yoksa ios mu ona iyice karar verin.

ip4 ü daha çok ios işletim sisteminden dolayı düşündüm fakat güncelleme desteği kesildiği içinde pek soğuğum bütçem ios a pek musait olmadığı için android düşünüyorum fakat ip4 de pek sıcak bakmadığım bir alternatif.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frolding

quote:

Orijinalden alıntı: bugraakin03

nexus 4. Seçenekler arasında pil (2100mah), dahili hafıza (16gb), işlemci (4 çekirdek 1.5ghz) ve ram (2gb) olarak en cazip olan telefon. Ama seçenekler arasında iphone da var. Önce android mi istiyorsunuz yoksa ios mu ona iyice karar verin.

ip4 ü daha çok ios işletim sisteminden dolayı düşündüm fakat güncelleme desteği kesildiği içinde pek soğuğum bütçem ios a pek musait olmadığı için android düşünüyorum fakat ip4 de pek sıcak bakmadığım bir alternatif.

ios7 işletim sistemi, iphone4te verimli çalışmıyor. Androidler arasında seçim yapmanız daha doğru olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugraakin03 -- 1 Şubat 2014; 16:37:38 >

• Yazdığın telefonlar arasından Xperia Sp ve Nexus4 ü karşılaştır bence.Zaten birbirlerine yakın telefonlar.Bir kaç farklılık dışında.Ancak Xperia Sp daha yeni bir telefon olmasına karşın Nexus4'de 2 gb ram var.Bu iki telefonun karşılaştırma videoları internette mevcut onları araştırabilirsin daha sağlıklı bir karar olur senin için :)
  • bunlar arasında en ıyılerı nexus 4 ve sp dir. ben sp derim cunku daha guclu pılı arttırılabılır hafızası ve cok daha az enerjı tuketıp cok daha az ısınan nexus 4 ten daha iyi bir işlemci(nexus4 te krait 200 mimarisi varken sp deki krait 300 dür)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.