Şimdi Ara

NextStar YE 18000 HD CX (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
20.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yaklaşık 1 yıldır (2.el olarak aldığım) Nextstar ye-18000 hd cx'i severek kullanıyorum, görüntü çıkşını 1080p ayarlayanlar
    için elbette sd yayınlar kötü görünür çünkü 570p görüntüyü 1080p ye çeviriyor, bizim samsung 32" tvde hdmi kablo ile hd
    görüntüleri güzeldi ama ben genelde astra19e yi bilgisayarımdan (easycap ile) izlediğimden sorun göremedim (kanal
    geçişlerindeki bazı bekletmeler ve EPG'nin geceleri 00:00 dan snora bilgileri gösterememsi dışında) iyi bir cihaz...

bu cihazdan önce bir ara Avermedia S8'i 3-5 gün denedikten sonra iade ettim berbat idi...

şu an sitesinden "NextStar_YE18000HDCX_22052014.abs"'yi yükledim ciddi olarak şikayetim yok

bir sorum (ricam olacaktı) bu uydu alıcılarının çoğunda tek usb girişi var ve usb dongle kullanırken flashdisk takılmıyor
    yada tam tertsi flashdisk(hdd) takıldığında usb dogle takılmıyor, sorunun çözümünü ararken aklıma usb çoklayıcı kullanmak
    geldi ve 2 adet flashdisk'i usb-a usb-b olarak tanıdı ama elimde usb dongle(wifi alıcı) olmadığı için deneyemedim
    elinde bu uydudan olupta wifi alıcısı ile flash diski (usb çoklayıcı ile) aynı anda deneyebilirlermi sonucunu merak ediyorum
    teşekkürler
     NextStar YE 18000 HD CX

• Ben de bu cihazdan aldım. Herhangi bir güncelleme vs. yapmadım. Zaten TV'yi benden ziyade annem ve çocuklar izleyeceği için, sadece standart bilinen kanalları ayarlamak yeterli benim için. Ancak ne yazık ki bunu da yapamadım. Kurulumu next'in destek sayfalarındaki gibi yaptım. Fakat ne kadar çöp ve gereksiz kanallar varsa ve birkaç kere üstüste olacak şekilde karşıma getirdi. Bunu nasıl halledebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.