Şimdi Ara

Next YE-5000 FULL HD CX(Kart girişli) Uydu Alıcı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
5
Favori
28.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazen sanki takilma gibi birşey oluyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgilendirmeler icin sagolun siparisi iptal ettiler n11 deki nextburada diye dukkan boyle karaktersiz firma görmedim

edit: dayanamadım başka firmadan sipariş geçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Champarator -- 24 Eylül 2014; 15:27:57 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hocam parasını veren sensin sonuçta bana vazife değil ama kumandayı beğenmiyorlar. Tv izlerken donuyor diyorlar. Neden sipariş verdin? Senin dediğin cihaz ye-5000 100 TL civarı 200 TL'ye ye-18500 hd al bence. Cihazıda bizzat denemedim. Ama ye-18500 denedim görüntü falan güzeldi. Sd yayınlar ise idare eder ama zaten bütün kanallar hd oldu. Forumda bir üstaddan duyduğum bir laf vardı.

Ucuzduz Vardır İlleti, Pahalıdır Vardır Hikmeti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DİSC0VERY -- 24 Eylül 2014; 19:47:16 >
  • DİSC0VERY kullanıcısına yanıt
    ucuz olmasinin sebebi özellikleri az diğer cihazlara göre , orta seviye kullanici icin yeterli bence. Baska konuya yorum yapan bir arkadasin olumlu yorumlarindan dolayi siparisi verdim . Kumanda çok önemli degil donma sorununu yazilimla duzeltirler dedim. 200 tl uydu alicisi icin cok gider hd alicili tv alirim daha mantikli kutu kola almaya gidip 2,5 lt kola alan bir insan misali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Champarator -- 24 Eylül 2014; 20:53:54 >
  • hocam senin yerinde ben olsaydım gider next machina alırdım. Ye-2000 den ona geçtim sd yayınlar bile hd gibiydi. Bu arada uydu alıcı gelince sakın şaşırma kanal d ve kanal 7 hd diyor ama ben sd gibi bir yayın alıyorum. Forumda herkes öyle alıyor görüntüyü. Haberin olsun diye yazdım.
  • DİSC0VERY kullanıcısına yanıt
    soylediginiz uydu alicisi 2.el konsol fiyatinda buyuk beklentim yok seg in siradan uydu alicisindan kurtulmak tofastan wv ne gecmek gibi olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tyanali51 kullanıcısına yanıt
    Hocam kanal geçiş hızı ve görüntü kalitesi nasıl?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet arkadaşlar uydu alici elime ulasti 24 saat icinde n11 den aldim ayni gun kargoladilar 94.90 tl-11tl=84.90 tl ye geldi . Alabilirsiniz gönül rahatligiyla, benim gibi ortalama bir kullanici icin ideal .
    - kumandasi ince hassas ama benim için yeterli
    -renk kalitesi abartılı iyi değil belki ayarlardan düzenlenir
    -menüsü kolay ve kullanışlı
    -iyi marka ve geniş servis ağı (avantaji belirtmek için söyledim)
    -minilerin ısınma sorunu ve ilerde yaratabilecegi problemleri düşününce kutulu olması iyi ama kutusu küçük çok iyi değil basit gibi
    -kanallar ayarlı geliyor hd lerde takılma yok sadece show tv hd de bir kere takılma durumu oldu kanallari gezip show hd ye tekrar gelince takilma sorunu olmadi . Sesin erken gelme sorunu şimdilik göremedim.
    -kanal geçişleri hızlı değil 1-2 sn yi bulabiliyor
    -Genelde renkleri çok canlı degil önemli kanallarin hd leri canlı ve net -kutu iceriginde hdmi kablo ,av kablo, 2 ince pil vardir

Sonuç: ortalama kullanıcı için güzel ve tercih edilebilir

EDİT : hd lerde bazen takılma oluyor kanal değistirip dönünce düzeliyor tv yi uzun süre izleyince bunu farkettim . Sürekli kanallar arasında zap yaptığım için çok sorun yaratmadı yeni yazılım bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Champarator -- 27 Eylül 2014; 0:20:05 >

• İstemeden de fotoları koyarsan seviniriz..
    Kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: go_can

evet arkadaşlar uydu alici elime ulasti 24 saat icinde n11 den aldim ayni gun kargoladilar 94.90 tl-11tl=84.90 tl ye geldi . Alabilirsiniz gönül rahatligiyla, benim gibi ortalama bir kullanici icin ideal .
    - kumandasi ince hassas ama benim için yeterli
    -renk kalitesi abartılı iyi değil belki ayarlardan düzenlenir
    -menüsü kolay ve kullanışlı
    -iyi marka ve geniş servis ağı (avantaji belirtmek için söyledim)
    -minilerin ısınma sorunu ve ilerde yaratabilecegi problemleri düşününce kutulu olması iyi ama kutusu küçük çok iyi değil basit gibi
    -kanallar ayarlı geliyor hd lerde takılma yok sadece show tv hd de bir kere takılma durumu oldu kanallari gezip show hd ye tekrar gelince takilma sorunu olmadi . Sesin erken gelme sorunu şimdilik göremedim.
    -kanal geçişleri hızlı değil 1-2 sn yi bulabiliyor
    -Genelde renkleri çok canlı degil önemli kanallarin hd leri canlı ve net -kutu iceriginde hdmi kablo ,av kablo, 2 ince pil vardir

Sonuç: ortalama kullanıcı için güzel ve tercih edilebilir

isteyen olursa uydu alicinin,kumandasinin,önemli bazi kanallarin fotolarini cekip koyabilirim .Bunu istiyorsaniz artılayın anlarim istediğinizi

Fotoğraf ekleyebilirsen iyi olur, hatta videolu tanıtım yapsan süper olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Link -- 25 Eylül 2014; 15:06:31 >

• .Link kullanıcısına yanıt
    video sıkıntılı, fotoları çektim yüklerim 10 dk ya

[simage][url=http://hizliresim.com/Dk6Wdl]
    [simage][url=http://hizliresim.com/1nDaGb]
    [simage][url=http://hizliresim.com/B96WLG]
    [simage][url=http://hizliresim.com/zElOMB]
    [simage][url=http://hizliresim.com/gLVvrL]

edit: hd kanallar resimdekilerden daha güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Champarator -- 27 Eylül 2014; 0:15:36 >

• up yüklendi fotolar

• quote:

Orijinalden alıntı: go_can

up yüklendi fotolar

Teşekkürler, aspor kanalında izlerken, sağ taraftaki puan durumu tabloları vs değişirken çizgi çizgi bozulmalar vs oluyormu, bir yerde böyle bir yorum okumuştumda.
  • .Link kullanıcısına yanıt
    asporda maç vardi puan tablosu gostermiyordu. bazen kanallarda takilma oluyor kanal degistirip geri donunce sorun duzeliyor bunu kabul edilemeyecek sorun sayanlar bilmeli ama yazılımla çözülür yakında. Ortalama bir uydu alici benim işimi gördü

not: bazı kanallarda renkler soluk kanallardan kaynakli sorun olabilir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Champarator -- 25 Eylül 2014; 16:39:03 >
  • Teşekkürler fotolar için
    Kumanda Black Plus gibi değil tabi
    Tv kumanda ediemiyor
    Ama goruntu iyi

• John Locke kullanıcısına yanıt
    Bu durum için başlık açtım.

Yazılım sorunu var bazen görüntüde kasma yapıyor. Kanal ileri geri yapınca düzeliyor.

Diger sunplus çipli cihazların en fazla ramleri hep 256mb görünüyor hemde pahalı modelleri. Yani kaynak yazılım max 256mb da denendi ise 512 de süpriz oldu galiba...

Piyasada pekçok sunplus çipsetli cihaz var zamanlada artacaktır. Yani bilseydim sorunsuz yazılıma sahip sunplus yada hepsi böyle ise ali chipsetli cihaz alırdım.

Yakında androidli falan acayip cihazlar ayağa düşecek fiyat olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskibirkurt -- 25 Eylül 2014; 16:53:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskibirkurt

Bu durum için başlık açtım.

Yazılım sorunu var bazen görüntüde kasma yapıyor. Kanal ileri geri yapınca düzeliyor.

Diger sunplus çipli cihazların en fazla ramleri hep 256mb görünüyor hemde pahalı modelleri. Yani kaynak yazılım max 256mb da denendi ise 512 de süpriz oldu galiba...

Piyasada pekçok sunplus çipsetli cihaz var zamanlada artacaktır. Yani bilseydim sorunsuz yazılıma sahip sunplus yada hepsi böyle ise ali chipsetli cihaz alırdım.

Yakında androidli falan acayip cihazlar ayağa düşecek fiyat olarak.

Evet hocam, konuna baktım aynı sorunlar bende de var. Yazılım versiyonumuz aynı mı acaba?http://www.nextdestek.com/Next-5000-HD-CX.html sitesinde de yazılımdan bahsediyor ama link yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Locke -- 25 Eylül 2014; 18:40:14 >

• Hocam aslında bir video çekebilsen şöyle HD den SD'ye geçerken HD den HDye filan kanal geçiş sürelerini filan görürdük.

• seeder kullanıcısına yanıt
    kanal gecisleri 2 sn oluyor bazi kanallarda daha azda olabiliyor kanal gecislerinde hiz beklemeyin bu alicida

• Dostum ürünü aldım zaten az önce ekstra bi kampanya ile epey bi güzel rakama aldım. Bunun dışında ben youtube dan çok çok hızlı denilen Neta 6400e baktım ondada 1.5-2 sn kanal geçişi ki özellik olarak Next ile kıyaslanmaz Neta. Next te çok güzel özellikler var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.