Şimdi Ara

Next YE-2000 FTA USB li uydu alıcıdan şifreli kanalları nasıl izlerim? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
41.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • NEXT YE-2000 FTA USB aldım görüntü çok iyi gerçekten..HDMI'dan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

NEXT YE-2000 FTA USB aldım görüntü çok iyi gerçekten..HDMI'dan

HDMI yok bizimkinde.. Yeni ürüne eklemişler mi ? Yada sizin ürünün farklıdır hocam. Yada başına sonuna bişey eklemişlerdir. NEXT YE-2000 FTA USB x :)
  • cihazınızda lig tw yada hani o ayıp kanallar genellikte lig tw de kullana bilirsiniz bunu multiwision kanallarıda uydu cihazınızda 1 kanalın üstüne gelin yabancı yani açılmayan 1 kanalın üzerine gelin şifreli kanal der siyah ekran gelir açılmaz ve hangi kanala geleceginizi siz bilirsiniz :) sonra kanal açılmaz şifreli kanal der beklersiniz kumandadan 8888 dört tane 8 tuşlayın bekleyin 1 yükleme yapar ve açılmayan kanlların hepsini açar lig tw nin üzerine gelin ve deneyin ama uydu cihazını en son ne zaman yazılım attırdınız o na baglı gidin bi elektirinokçiye ve ya uyducuya 5 ytl verin 1 yazılım attırın deyin bide yazlım atırrınca şunun kanallarınıda yükle deyin bütün kanlları yükler spiceplantium vs gibi istediginiz kanalı açarsınız lig tw de izleyebilirsiniz reklam kanallarınıda izlersiniz dedigim gibi çok iyi bi kod hiçbir sitede bu bilgiyi bulamassınız bulan warsa link atsın göreyim kimsede yok bu bilgi sadece bu sitede paylaşıyorum dedigim gibi istediginiz kanalı izlersiniz ben çogu lig tw reklam kanalları ve comedi fox ta açıyorum izliyorum öbür türlüde gidersiniz kartlı makina alırsınız bide kart alırsınız aylık 30 ytl ye izlersiniz belli kanalları hepsini degil... uğraşamazsan otur yerinde internetten bu linkten izle LİG TV kanalını ama sadece link : nlstv.at.ua/nlstv.html

• bu konuyu birazdaha açarmısın lütfen
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.