Şimdi Ara

Next Minix HD Black +Plus ana konu ve teknik değerlendirmeler (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
6
Favori
45.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blur

Beyler ben de bu cihazı yeni kullanmaya başladım. İlk izlenim olarak Teletext çalışmıyor şu an, akşam FW sürümünü güncelleyeceğim.

Servis sayfasından güncelleme dosyasını indirdim. Uydu üzerinden yapacağım bir güncellemeden bir farkı olacak mı?

Cihazın PVR kayıtları PC'de ya da Tv'nin medya oynatıcısından izlenebiliyor mu?

Cihaz fazlaca ısınıyor, bu durum donma ya da restart'a sebep veriyor mu?

@twingonote tecrübelerinden faydalanacağım, sorularımı da yanıtlarsan memnun olurum, tesekkurler...

Ben cihazı aylar önce iade ettim. Ama Text bende de ilk aldığımda çalışmıyordu, güncelleme sonrası çalıştı. İlk mesajdaki bilgilere bir kez daha bak ltf.
  • quote:

Orijinalden alıntı: twingonote

quote:

Beyler ben de bu cihazı yeni kullanmaya başladım. İlk izlenim olarak Teletext çalışmıyor şu an, akşam FW sürümünü güncelleyeceğim.

Servis sayfasından güncelleme dosyasını indirdim. Uydu üzerinden yapacağım bir güncellemeden bir farkı olacak mı?

Cihazın PVR kayıtları PC'de ya da Tv'nin medya oynatıcısından izlenebiliyor mu?

Cihaz fazlaca ısınıyor, bu durum donma ya da restart'a sebep veriyor mu?

@twingonote tecrübelerinden faydalanacağım, sorularımı da yanıtlarsan memnun olurum, tesekkurler...

Ben cihazı aylar önce iade ettim. Ama Text bende de ilk aldığımda çalışmıyordu, güncelleme sonrası çalıştı. İlk mesajdaki bilgilere bir kez daha bak ltf.

Butun konuyu okudum zaten, sen de benim sorulari bastan oku:)

Uydudan guncelleme yaptim bir kisim sorunlar cozuldu ama sadece trtde teletext var yanlis miyim baska hic bir kanalda yok.

Ayrica uydudan aldigim surum guncel degil. Agustos guncelleme dosyasi buldum onu kuracagim usb'den, ilginc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kayınpederde bu cihaz var. geçen oğlu kanalları gömçürmüş full arama yapıp. tekrar arama yaptım kanalları buldum cihaz kapandı daha açılmıyor. alıcı ekranında on ON yazıp duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

kayınpederde bu cihaz var. geçen oğlu kanalları gömçürmüş full arama yapıp. tekrar arama yaptım kanalları buldum cihaz kapandı daha açılmıyor. alıcı ekranında on ON yazıp duruyor

Garanti belgesi ile servisine götürün r232 ile tekrar yazılım yüklenecek.

Bu arada cihaz affederseniz bende kullanıyorum, doğru dürüst ne ip tv çalışıyor, ne de vs. şeyler . En azından sistem kanal arama yaparken eski kanalları korur ve yeni kanalları en sona ekler , o da yok sıfırdan yüklüyor bu da kanal listenizi tekrar değiştirmeye sevk ediyor.

Wifi sistemi için aparat aldık , youtube java desteğini çekti diye açılmıyor , 6 ay sonra yazılım çıkardılar ancak.

Biss şifreler de çözmek için neler çektiğimizi kullananlar bilir . Uzak durun bu cihazdan illa alacaksanız mini'ler içinde amigo grubu iyiymiş . Bunu da duydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byskandal -- 23 Ağustos 2015; 23:17:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byskandal

quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

kayınpederde bu cihaz var. geçen oğlu kanalları gömçürmüş full arama yapıp. tekrar arama yaptım kanalları buldum cihaz kapandı daha açılmıyor. alıcı ekranında on ON yazıp duruyor

Garanti belgesi ile servisine götürün r232 ile tekrar yazılım yüklenecek.

Bu arada cihaz affederseniz bende kullanıyorum, doğru dürüst ne ip tv çalışıyor, ne de vs. şeyler . En azından sistem kanal arama yaparken eski kanalları korur ve yeni kanalları en sona ekler , o da yok sıfırdan yüklüyor bu da kanal listenizi tekrar değiştirmeye sevk ediyor.

Wifi sistemi için aparat aldık , youtube java desteğini çekti diye açılmıyor , 6 ay sonra yazılım çıkardılar ancak.

Biss şifreler de çözmek için neler çektiğimizi kullananlar bilir . Uzak durun bu cihazdan illa alacaksanız mini'ler içinde amigo grubu iyiymiş . Bunu da duydum.

Artık geçti aldık birkere :) ben tv min kendi uydusunu kullanıyorum sıkıntı yok

• Daha ikinci günde cihaz servislik oldu, servis sayfasından indirdiğim yazılımı yüklerken hata dedi bir daha da açılmadı, fişe takınca tepki vermiyordu.

Yeni yazılım atmak vs de kurtarmamış, entegre değişecekmiş bilmem ne... Şimdi bir de para alırlar bunun için
  • quote:

Daha ikinci günde cihaz servislik oldu, servis sayfasından indirdiğim yazılımı yüklerken hata dedi bir daha da açılmadı, fişe takınca tepki vermiyordu.

Yeni yazılım atmak vs de kurtarmamış, entegre değişecekmiş bilmem ne... Şimdi bir de para alırlar bunun için

Flash nasıl yanar bir yazılım atmakla anlamak mümkün değil , Gidip de başka bir markanın yazılımını da atmamışsındır.
    En iyisi yeni bir cihaz almak
  • quote:

Orijinalden alıntı: byskandal

quote:

Daha ikinci günde cihaz servislik oldu, servis sayfasından indirdiğim yazılımı yüklerken hata dedi bir daha da açılmadı, fişe takınca tepki vermiyordu.

Flash nasıl yanar bir yazılım atmakla anlamak mümkün değil , Gidip de başka bir markanın yazılımını da atmamışsındır.
    En iyisi yeni bir cihaz almak

Servisin pek de becerikli olduğuna inanmıyorum
  • Arkadaslar bende iptv izlemeye calisiyorum ama iptv kanallar arasi gecerken cihaz acilip kapaniyor basina boyle bisey gelen varmi cozumu ne olabilir.

• black plus ve black 2 arasındaki farklar nelerdir? hangisi üstündür? punto plus bunlardan iyi midir ?
  • Arkadaşlar lütfen yardım ailecek çıldırıcaz. Saati ayarlıyoruz ama kendi kendine saçma sapan bir tarihe ve saate gidiyor. Nasıl bunu düzgün bir şekilde sabitleyebiliriz? Bir de ip tvde hala sıkıntı devam ediyor mu?
  • bendekinde de saat ayarlanmıyor. kaç kere saati düzelttim ertesi gün yine değişti. Kanal güncellemesi yaptıkça saat kayıyor sanırım
    bu cihazın kayıt özelliğini kullanmadım. HDD bağlayıp denemek istiyorum bir ara. Kullanan var mı? Nasıl kayıt işi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aticus3

bendekinde de saat ayarlanmıyor. kaç kere saati düzelttim ertesi gün yine değişti. Kanal güncellemesi yaptıkça saat kayıyor sanırım
    bu cihazın kayıt özelliğini kullanmadım. HDD bağlayıp denemek istiyorum bir ara. Kullanan var mı? Nasıl kayıt işi?

Turksat saat diye bir tv kanali var inun üzerine gelin birde öyle deneyin belki olur.

• arkadaşlar bu cihazda özelllikle hd yayınkarı izleyemiyorum.. sinyal yok diyor.. trt hd ve trt spor hd dışında.. bazen geliyor bazen gidiyor.. sorun nedir??
  • Merhaba arkadaşlar, bende bu cihazı kullanıyorum.

Çok beklentisi olan biri değilim.
    Çoğunlukla tv seyrediyorum.
    Samsung LE40A656 seri LED tv ile kullanıyorum.
    1TB harddisk bağlı içinde full film dolu.
    Harddiskten sorunsuzca video oynatıyorum.
    PVR kaydı denedim hiç sorun yok. Direk 1TB Western Digital harddiske kaydediyor. Kısa süreli kayıt denedim uzun süre kayıt yapmadım.
    Video dosyalarında, mp3 dosyalarında, jpeg dosyalarında herhangi bir sıkıntı yok.
    Tek öğrenmek istediğim bilen arkadaşlar varsa, bu cihaz mkv (Matroska Video) dosyalarında codec desteklemiyor diyor.
    mkv filmleri izlemek için yapılabilecek birşey var mı?

Kolay gelsin.
  • koftipen kullanıcısına yanıt
    Kodek desteği ancak güncelleme ile gelebilir ama cihazın işlemci gücünün zaten filmleri oynatacak seviyede olduğunu sanmıyorum.

Bu sebeple bu cihazı medya oynatıcı olarak kullanmak doğru bir tercih olmayacaktır.
  • Arkadaşlar merhaba,
    bu cihazı bir yıldır kullanıyorum. Bir kaç rahatsız olduğum konu var. Belki bilgisi olan vardır.

Kanallar 2-3 günde bir otomatik güncelleniyor. Bunu kapatmanın bir yolu yok mu? Favori listesi oluşturuyorum ama sürekli kendi listesine atıyor bu olay canımı sıkıyor çok.

özetle kanallarımı kendim sıralamak istiyorum ve otomatik güncellemeyi kapatmak istiyorum. Bunlar mümkün müdür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaskakar

Arkadaşlar merhaba,
    bu cihazı bir yıldır kullanıyorum. Bir kaç rahatsız olduğum konu var. Belki bilgisi olan vardır.

Kanallar 2-3 günde bir otomatik güncelleniyor. Bunu kapatmanın bir yolu yok mu? Favori listesi oluşturuyorum ama sürekli kendi listesine atıyor bu olay canımı sıkıyor çok.

özetle kanallarımı kendim sıralamak istiyorum ve otomatik güncellemeyi kapatmak istiyorum. Bunlar mümkün müdür?

TKGS kapalı duruma getirelim lütfen.
  • Arkadaşlar bende de bu uydu alıcısından var.

Aliexpress'ten Ralink 5370 aldım uyduya taktım ancak Wifi'yı nereden aktifleştirebilirim?
  • Arkadaşlar bendede bu uydu alıcısından var. Trt belgesel hd kanalından ses gelmiyor. Araştırmalarıma göre doble digital ses yokmuş bu kanalda. O yüzden bu ses çıkışını değiştirmek lazım ama öyle bi menü yok. Bu durumu yaşayıpçöüm bulabilen varmıdır?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.