Şimdi Ara

Next machine 3d yerine alternatif ne alınabilir /TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Next machine yerine başka ne önerisininiz .
    Aynı özelliklerde hızlı kanal geçiş görüntü kalitesi. İp TV ccam YouTube vs vs önem li. Isınma donma kasma sorunu da yapmayacak seri bir alet 500 600. TL civarında .

Ayrıca merkezi sistem de sorun çıkarmayacak bı cihaz arıyorum . Machine yi kotuleyyenler de var. Çok memnun olanlarda var . O yüzden başka bir cihaz almaya karar verdim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 15 Haziran 2017; 19:19:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• piyasada şu anhttps://www.uydumarket.net/Korax-VipBox-Gold-HD-Uydu-Alicisi,PR-82923.html bu cihazıda çok tutuyorlar.ben 1 ay matrıx büyük kasalı korax kullanmıştım bayağı iyidi.fakat enigma tabanlı cihazlara geçtiğim için satmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataseven1972

piyasada şu anhttps://www.uydumarket.net/Korax-VipBox-Gold-HD-Uydu-Alicisi,PR-82923.html bu cihazıda çok tutuyorlar.ben 1 ay matrıx büyük kasalı korax kullanmıştım bayağı iyidi.fakat enigma tabanlı cihazlara geçtiğim için satmıştım.

Yalnız kasalı cihaz istiyorum hocam .ayrıca şuan spark cihaz aldım ama degistirecem babam çok dondugunu söyluyor . İşte yerine. Ne alabilirim o yuzden başka bakıyorum. Machine pahalı bana fiyatını hak etmiyor gibi geliyor biraz. Ona alternatif ne var diye bakıyorum gerçi biseyde bulamadım acikcasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 16 Haziran 2017; 0:26:42 >

• Vu zero

• quote:

Orijinalden alıntı: seljuks42

Vu zero

Teşekkürler peki kanal geçiş hızı nasıl bu cihazın hd hd SD hd hd SD şeklide düşünürsek . Yada machine kadar serimi. Yarın almam lazim son günüm . Teşekkürler .

• düz uydu alıcılarında (enigma olmayan) next machine piyasanın en iyisidir.ben babamlara 4 sene önce next 18500 plus almıştım çok iyi çıktı hala gittiğimde baktımda içersindeki fre servır bile çalışıyor bayağı yabancı uydulardaki kanallareı açıyor.
  • serkan1216 kullanıcısına yanıt
    bu cihaz enigma tabanlı bir cihaz bunları kullanmak zordur başka katagorideki cihazlardır herkese hitap etmez.
  • quote:

bu cihaz enigma tabanlı bir cihaz bunları kullanmak zordur başka katagorideki cihazlardır herkese hitap etmez.

Öyle değil aslında şuan da spark var enigma 2 yüklü cihaz donanımı yetersiz sadece . Vu zero alınırmı tuneri merkezi sistemle sorun yaratırmı?

eğer enigma cihaz alacaksanız vudu zero veya gıgabue x1 olabilir.her iki cihazda enigma tabanlı cihazlar içersinde fiyat olarak uygundur.merkezi sistemlerde sorun çıkarmaz.
  • quote:

eğer enigma cihaz alacaksanız vudu zero veya gıgabue x1 olabilir.her iki cihazda enigma tabanlı cihazlar içersinde fiyat olarak uygundur.merkezi sistemlerde sorun çıkarmaz.

Yada şöyle sorayım size hocam . Şuan da Goldmaster spark varr. Fakat işlem yapılmıyor cihaz biraz yavaş arada bir donuyor YouTube vs girince yada 20 dk lik video açmıyor nedense . Rami 128 MB yetersiz diye tahmin ediyorum . Fakat spark ta sti işlemci var görüntü kalitesi çok tatminkar. Vu + zero alırsam pişman edermi görüntü kalitesi vs ondan biraz çekiniyorum aslinda . Birde vu da böyle kasarmi işlem lerde . Spark tarafı çok. Yalın . Enigma tarafında da kağnı gibi yavaş cihaz spark . Vu*+zero ilaç olursa hemen alacam bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 17 Haziran 2017; 17:39:53 >
    http://www.hepsidijital.com/
    bu siteye gir canlı destekten istediğin soruyu sor daha iyi bilgi verirler.çünkü sana her gün farklı cihaz seçenekleri sunuyorum bir türlü beğenmiyorsun.hiç değilse uzmanlardan destelk al.
  • quote:

http://www.hepsidijital.com/
    bu siteye gir canlı destekten istediğin soruyu sor daha iyi bilgi verirler.çünkü sana her gün farklı cihaz seçenekleri sunuyorum bir türlü beğenmiyorsun.hiç değilse uzmanlardan destelk al.

Yok aslında zero da karar kıldım da . Şunu sorayım ozaman size son olsun canlı destek kapalı .olay şu şuan da bende spark var enigma2 olarak kullanılaniyorum. . fakat SD kanallariin canlı yayınında sesler biraz çatlıyor boguluyor halk TV ulusal TV vs gibi. Diyiyim size . Normal enigma cihaz zero da mesela böyle bir problem olurmu babam vs genel de canlı yayınları izliyorlar bunda biraz. Sıkıntı oldu açıkçası .hdmı dan bağlı plazma TV ye .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 18 Haziran 2017; 18:35:33 >

ben kullandığım hiç bir cihazda böyle problemler görmedim kullandığım bazı cihazlar
    atlanta hd box
    linx ne 1090
    redline 4000
    seoul hıremco plus
    next machine (siyah kasa)
    next 18500 plus
    korax matrıx
    gıgablue solo
    gıgablue ouad
    gıgablue x1
    goldmaster 1090

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataseven1972 -- 18 Haziran 2017; 18:46:32 >
  • quote:

ben kullandığım hiç bir cihazda böyle problemler görmedim kullandığım bazı cihazlar
    atlanta hd box
    linx ne 1090
    redline 4000
    seoul hıremco plus
    next machine (siyah kasa)
    next 18500 plus
    korax matrıx
    gıgablue solo
    gıgablue ouad
    gıgablue x1
    goldmaster 1090

Valla bende görmemiştim hocam ilk defa denk geldim . Bu olaya.hani bu ilk enigma deneyimim belkide spark cihazından kaynaklıdır . Yarın alıyorum zaten zero yu . Birde kumandayi geç algılama sorunu varmı ? Spark ya oda var kumandaya bastıktan sonra algılıyor hemen hemen 1 2 sn senkron kayması var . Vu da falan olmaz herhalde dimi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 18 Haziran 2017; 19:37:13 >
  • goldmaster sd uydu alıcılarında iyidi hd uydu alıcılarında ise tututalan hiç bir modeli yok heleki enigma kim goldmaster kim siz zaten baştan bu cihazı alarak hata etmişsiniz.fakat goldmaster 1050 modeli için olumlu yorumlar var.
    not:senin cihazı orijinal enigma olmayan yazılmdada denedinmi aynı sorunları yapıyormu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataseven1972 -- 18 Haziran 2017; 20:13:22 >
  • quote:

goldmaster sd uydu alıcılarında iyidi hd uydu alıcılarında ise tututalan hiç bir modeli yok heleki enigma kim goldmaster kim siz zaten baştan bu cihazı alarak hata etmişsiniz.fakat goldmaster 1050 modeli için olumlu yorumlar var.
    not:senin cihazı orijinal enigma olmayan yazılmdada denedinmi aynı sorunları yapıyormu.

spark yazılımında ses sorunu yok hocam .aynen .ama ben enigma olarak kullanmak istiyorum enigmadada ses biraz sıkıntı yaratıyor .vu zero da durum nedir acaba bir bilgi bulaamadım canlı desteğe de sordum bişey diyemediler .
    Goldmaster sti orjinal yazılımlar Uydu alıcısı olarak mükemmeldir .Görselliği boş ver işini görüyormu ,görüyor .

vu veya herhangi bir clon cihazda ses sorununa rastlamadım .
    Enigma2 version yükseldikçe ram rom cpu ve gpu ihtiyacı artar . yeni version imaj yüklemeye çalışırsan veya cihazın kendisi oto güncelleme yaparsa cihaz yetmemeye başlar.
    adamlar yeni cihaz satmak için bir yol bulmuşlar gidiyorlar . vu zero artık yetersiz kalıyor .
    4 çekirdek , 8 çekirdek . 4gb ram . seneye yeni cihaz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: kruegerfred

Goldmaster sti orjinal yazılımlar Uydu alıcısı olarak mükemmeldir .Görselliği boş ver işini görüyormu ,görüyor .

vu veya herhangi bir clon cihazda ses sorununa rastlamadım .
    Enigma2 version yükseldikçe ram rom cpu ve gpu ihtiyacı artar . yeni version imaj yüklemeye çalışırsan veya cihazın kendisi oto güncelleme yaparsa cihaz yetmemeye başlar.
    adamlar yeni cihaz satmak için bir yol bulmuşlar gidiyorlar . vu zero artık yetersiz kalıyor .
    4 çekirdek , 8 çekirdek . 4gb ram . seneye yeni cihaz .

peki ne alabiliriz hepsdijtial den şuanda stokta olan ürünlerden ancak oradan alabilirim değişim hakkım var oradan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

spark hiç kullanmadım . 1050-1090 tek sorunu ısı idi .

bana kalırsa doğrudan sparkı kullan gitsin.sti orginal yazılımlar Enigmaya göre daha temiz görüntü verir
    spark ram ve rom yönünden 1090 üstün görünüyor ısı sorunuda yoksa 4x4 olur .
    ufak tefek plug-inlerle veya Octagon yazılımları ile kendine gelebilir .

256ram ve 512rom değerleri oldukça iyi .
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=116233858
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.