Şimdi Ara

Next Gen | Gelecek Jenerasyon (2018) | Netflix

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Next Gen | Gelecek Jenerasyon (2018) | Netflix

Next Gen | Gelecek Jenerasyon (2018) | Netflix

IMDb

Fragman

Çok gizli bir robotla kurduğu arkadaşlık, yalnız bir kızın hayatını macerayla doldurur. Birlikte zorbalara, kötü robotlara ve komplocu çılgın bir adama karşı savaşırlar.
    https://www.planetdp.org/title/next-gen-dp77232

• Biraz Big Hero 6'yı andırdı. İdare eder bi film.
  • Uzun zamandır ön yargılı davranıp izlemeyi ötelediğim ve en son 2-3 hafta önce izleyip de epey sevdiğim bir yapım. Her ne kadar Disney Pixar ya da Dreamworks animasyonlarını anımsatsa da onlardan daha ciddi olmuş. O yüzden ara sıra dumura uğradığım da oldu. Ciddiyet ve gayriciddiyet bir arada. Yer yer komik, yer yer duygusal, yer yer hafif dramatik olan hoş bir yapım olmuş. Ama aksiyon sahneleri oldukça güzel olmuş.

Robotumuz çok tatlı ve bir o kadar da ölümcül olmuş. Otobandaki sahneler çok iyiydi, robot çantayı sahibine getirecek diye ortalığı savaş alanına çevirdi.

Ayrıca filmin sonlarına doğru Ares ile tatlı savaş robotumuzun kapışma sahneleri bana Transformers-Terminator filmlerini anımsattı. Hatta bir sahnede Ares'in ayaktayken bize doğru yürüdüğü sahne Robocop'taki malum kötü robotu çağrıştırdı bana. Justin Pin vücudunu taklit eden Android'in sahneleri de güzeldi gözü çıkmış haliyle T-800'ü anımsatmadı değil.

Ares ile bu Android'in birbirleriyle olan iletişim ve komut alışverişlerinde kısmen senkronize hareket etmeleri ayrıca etkileyiciydi.

Animasyonda Q-bot'ların ve bizim sevimli robotun takındığı dijital yüz ifadeleri de çok iyi olmuş. Q-bot'lar bir komutla saatli bombaya dönerken epey tehlikeli hale gelebiliyorlar.

Diş fırçasına çok güldüm. Ebeveyn modu

Animasyon yer yer çok gerçekçi grafiklere sahip olurken bu konuda istikrar sağlayamıyor. Sanki bazı sahnelerde grafik düşüklüğü var gibi geliyor ama buna o ladar takılmadım.
    Yalnız Q-bot'ların bomba modundayken o son sahnelerdeki patlamalar çok yapay olmuş. Patlama oluyor ama hasar yok. Sanki sadece ışık saçıyor gibi.

Güzel yapımdır, izleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.