Şimdi Ara

NEXT 8000 XCAM YARDIM? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • fenerli şu an hiç bi sorun yok mute+sarı tuş çalışıyo
  • arkadaslar mute+sarı hala on numara olarak calısıyor key ayarı butun keylerı gorupde duzelte bılecehınız yer mute sarıyla da o an ustunde olduhunuz kanalın sıfresını deyıse bılırsınız
  • sevgili fafata Arkadaşım ben senin dediğin gibi emuyu aktif hale getirdim. yalnız kanalların tek tek şifresini nerden bulabilirim. örneğin cine 5 şifresini nasıl bulabilirim. nasıl yüklerim yardımcı olur musun lütfen ya da şifreleri bana gönderibilir misiniz ? dekonline@mynet.com adresine teşekkürler ....
  • Arkadasım sen sımdı discovery nın ustune gelınce mute+sarı tusuna basınca karsına sıfre gırecehın yer cıkıyorsa pm atıyorum sıfrelerı onu gır ve discovery ve nba tv acık cıne bes ıcın key menusune gırmen lazım eger bu olursa cıne 5 ıde pm atarım oke
    (bu arada buraya verdıhım mail adresınde bır sorun var gıremıyorum maile o yuzden bana mail deyılde burdan yazın) (ozur dılerım) insallah mail isinide halledecem
  • n
  • bak arkadasım yeni yazılımla artık kanal üzerine gelip mute exıt tusuna basıyorsun.bide key ayarları artık menude.menu+uydu ayarları+keyayarları ok
  • yanı butun kanalların keylerini key ayarlarında görebilirsin.tek birkanalın istiyosan kanal üzerindeyken mute+exıt
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.