Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

NEXT 8000 XCAM YARDIM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
27
Cevap
0
Favori
1.937
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    302 Mesaj
    Uzun süredir burdaki konuları takip ediyorum ve sonunda Next 8000 xcam aldım, iki tane çanak bağlı biri turksata biri hotbirde bakıyo, cine5, discovery, nba tv ve hotbirddeki kanalları nasıl çözebililrim, öncelikle ne yapmam lazım? Yardım edebilirmisiniz? Belirtmeme gerek yok sanırım, çok acemiyim. Bu conax modülle hangi kanalları izleyebiliirim hotbirdden? conax modül içinde ayrıca bişey yapmama gerek varmı?

Yardımcı olursanız sevinirim.
    Teşekkürler..

|
    |
    |
    |
    8000 in icindeki conax modulle birsey cozemezsın ama cohu yasal kartı yanır o modul (digiturk dahil) ama yenı aldıysan cıhazı buyuk ıhtımalle ıcınde emude yukludur emuyu sadece aktıf hale getırmen lazım bunuda menu ye gırdıkten sonra sıstem ayarları ordanda cıhaz versıyonu yazan yere gırdıhınde 1973 yazarsan kumandayla versıyon yazan yerın yesıl olduhunu gorursun sonra sıfrelerı gırmen lazım bunları yap eger bır sorun olursa mesaj yaz eger emuyu aca bılırsende mesaj yaz ben sana siflerleri nasıl gırecehını ve sıfrelerı yazayım sımdıden kolay gelsın...
    Bu arada ılk mesajım hayırlı ugurlu olsunn...
    |
    |

şifreleri atarsan sevinirim. c_h_e_f_@hotmail.com
    Teşekkürler.
    |
    |
    |
    |
    dostum sifreleri banada atarsan sewinirim fe_nerli@hotmail.com tesekkurler
    yalnis burada alldigim butun sifreler bosa gitti hic biri ise yaramadi
    ne multi nede polsat seyredemiyorm
    |
    |
    pm attım sana
    |
    |
    evet arkadasım versıyon yazan yer yesıl olduysa bu emu yuklu olduhu anlamaına gelıyor sımdı sıfre yazmak ıcın yapman gereken sıfrelı kanalın uzerıne gelıp mute+sarı tusa basmak bu yuklu olan emu yle su anda hotbirdde xxl ve polsat paketı acık tpsler ıse suan ıcın mumkun deyıl yakında yenı yazılık cıkacak 10 gun ıcınde buyuk ıhtımalle o zaman acılacak. sıfrelerıde bu aksam maillerinize yolluyorum . sımdıden kolay gelsın mailde daha detaylı anlata bılırım ıstersenız.
    |
    |
    teşekkürler arkadaşım, maille biraz daha detaylı bilgi verirsen daha iyi olucak, ben mesajları okuyarak bişeyler yapmaya çalıştım ama burdakiler genelde işi bilen insanlar old. için dillerinden pek anlamadım. msn varsa ordan anlatırsan daha iyi olcak. İlgin için teşekkürler.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    457 Mesaj
    discoveryinin şifrelerini banada atarmısın
    |
    |
    BİR AT YÜZÜNDEN BİR HABERCİ KAYBETTİK
    BİR HABER İLETEMEDİĞİMİZDEN SAVAŞI KAYBETTİK
  • Yüzbaşı
    355 Mesaj
    Yolladim
    |
    |
    şifreler için teşekkürler fakat dün mute+sarıtuş denedim bişey çıkmadı nedeni ne olabilir? Birde bişey daha sormak istiyorumwww.nextteknik.com dan eylül yazılımını indirdim, bunu yüklesem kanallar açılırmı?bununla beraber son keyler de yüklenmişmi oluyo? yoksa key flylamı atmam lazım keyleri(tabi 8000 xcamde bu oluyosa).Bu soruları soruyorum kusura bakmayın çok yeniyim uydu olayında ve bilen insanların dillerinden de bişe anlamıyorum, çok açık yazmıyolar hepsi anladıkları için.
    Yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada 20 aralık yazılımından bahsediliyor bunu nerden bulabilirim?
    teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chef -- 22 Aralık 2004, 15:46:13 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    457 Mesaj
    yardımın için çok saol ama ben dediğini yapınca gelen ekranda "no provider id" yazıyor ne yapmam gerekir yardımcı olur musun
    |
    |
  • Yüzbaşı
    355 Mesaj
    chef arkadasım evet sen son yazılımı yukle zaten otomatık cozecek kanalları sadec biss i cozmez onuda sifre ggırerek hallede bılırsın hele bır yukle tekrar yaz ben buralardayım..
    MadMax84 arkadasım mute+exit tuslarınıda bır dene eger yıne olmazsa yuklu olan versıyon ne eger eskı bır versıyonsa sende yenı versıyon yukle emuyu aktıf et tekrar sıfrelerı gırmek ıcın mute+sarı yada mude+exit dene ve dıfrelerı gır yolladıhım bıss sıfrelerını gır hayırlı olsun dıscover acık .. basarılar..
    |
    |
    yardımların için çok teşekkürler biraz önce 20 aralık test yazılımını yükledim fakat şu anda alet takılı değil bakamıyorum açıyomu diye, bununla kanalları açarmı yoksa 27 kasım yazılımını mı yüklemem gerekiyor?
    |
    |
  • Er
    13 Mesaj
    bak kardeş 20 aralık yazılımını yüklediysen eğer türksat daki discowery ve nba yıda izlem imkanın ver bunun için yapman gereken şey kumandadan mute ve exıt tusuna peş peşe basman başarılar dilerim
    |
    |
    |
    |
  • Çavuş
    85 Mesaj
    www.digium.com adresini bak orda yazar ayrıntılı bir şekilde indirdiğin key ve emu dosyanısın içinde program yukleme ayrıntıları war
    |
    |

|
    |
  • Teğmen
    112 Mesaj
    dostum mute+sari tue eskidendi
    yeni yazilimla beraber key ayar die bir sık eklendi oradan halledeceksin
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
Masal
SEO
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,333
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.