Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Next 2005 Dci ve Usals Destekli motor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Next 2005 Dci ve Usals Destekli motor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    870 Mesaj
    Merhaba Arkadaşlar,
    Haftasonu Next 2005 Dci receiver ile goldmaster usals destekli motor almayı düşünüyorum. Nextin usals desteği olup olmadığını bilmediğimden sizlerin görüşlerini almak istedim. Birde Next 2005 Dci kullanan arkadaşlar bu üründen memnunlarsa veya değillerse nedenlerini yazarlarsa sevinirim....

|
    |
    Next 2005 Dci usals destekli motor bence guzel next 2005 dci kullanan var çok memnun 150 ofset hemde.

|
    |
    ben bir aydır kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim guncel yazılımlarıda heryerde bulunabiliyor artı dijital output olan tek next
    |
    |
    Next 2005 i aldım. Ancak diseqc motoru alamadım çünkü Samsun'da elinde motor olan yoktu ...
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
google reklamları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,186
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.