Şimdi Ara

NEXON 42 İNCH TV A101 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
11
Favori
73.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: izmitekibi

fotograflar yüklenmedi sanırım

evet hocam telden denedimde olmadi aticam birazdan pcye gectigimde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pesaction kullanıcısına yanıt
    Smart ozelligi internet olmadan kullanilamaz diye biliyorum..bende realtek cipsetli harici anten var yarin onu usbden takip goruyormu diye test edecegim..
    Medya ortaminida harici hdd flash bellek ile kullanabilirsin..
    3dyi bende gordum ah bide kullanabilsek guzel olurdu..hayirli olsun bu arada..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pesaction kullanıcısına yanıt
    buyuk ıhtımal kumandalarımız aynı. Smart tusu resımde gosterdığım tuş. Tv arkasına ethernet kablosu takarak yada vestel servıslerınden alacagınız bir wifi adaptörü yardımıyla internete bağlanabilirsiniz. Ayrıca muhakkat smart özelliği için bir mouse takın televizyonunuza kumanda ile kontrol resmen ölüm
     NEXON 42 İNCH TV A101
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Smart ozelligi internet olmadan kullanilamaz diye biliyorum..bende realtek cipsetli harici anten var yarin onu usbden takip goruyormu diye test edecegim..
    Medya ortaminida harici hdd flash bellek ile kullanabilirsin..
    3dyi bende gordum ah bide kullanabilsek guzel olurdu..hayirli olsun bu arada..

Teşekkür ederim sizinki de hayırlı olsun. Bende de tp linkin donglı vardı yarın denerim artık çipseti realtek değil muhtemelen atherosdur ama denemekde fayda var.

Arkadaşlar Tvye ait fotoları gönderiyorum, ekstradan merak ettiğiniz yeri varsa tvnin fotosunu çekip gönderebilirim.

@izmitekibi az önce farkettim bende hocam teşekkür ederim bilgilendirme için.

NEXON 42 İNCH TV A101

NEXON 42 İNCH TV A101

NEXON 42 İNCH TV A101

NEXON 42 İNCH TV A101

NEXON 42 İNCH TV A101

NEXON 42 İNCH TV A101

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pesaction -- 17 Ekim 2014; 1:34:20 >

• izmitekibi İ kullanıcısına yanıt
    Arkadasin affina siginarak yanit yaziyorum..kumandalar ayni merak ettigim en ustte soldaki tus ne ise yariyor uzerinde hdmi gibi yazi yazan..bugun epey bastim ama ekranda hicbir degisiklik yazi falan goremedimde..

• KoTuTuRK kullanıcısına yanıt
    bende bilmiyorum hdmi portu üzerinden bir bağlantı yapana kadar sanırım muallak kalıcak. kullanma klavuzunda yazabilir aslında ben maalesef her türk gibi okumadım ve kutuyla beraber depoya indi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmitekibi

bende bilmiyorum hdmi portu üzerinden bir bağlantı yapana kadar sanırım muallak kalıcak. kullanma klavuzunda yazabilir aslında ben maalesef her türk gibi okumadım ve kutuyla beraber depoya indi :D

Himm bende öyle dusunmustum sanirim hdmi baglantida iş göruyor..
    Kullanma kilavuzunu posetten cikarmaya bile tenezzul etmedim ben kutuda oldugu gibi duruyor ama yarin eve gittigimde göz atsam iyi olacak sanirim

• Merhabalar,
    Smart özelliğini kullanan oldumu, tarayıcı flash player destekliyormu onu merak ediyorum yani herhangi
    bir sitedeki video ya tıkladığımızda açılıyormu?
    Flash özelliği varsa bende alıcam akşama.
    Bugün denedim realtek 8187L cipli harici wifi anteni görmedi

• Tvyi ilk aldigimda kanallar arasinda gezinmek ve sesi kisip acmak icin ok tusunun etrafindaki yön tuslariyla degistirebiliyordum.
    Ama bugun fark ettim yukari asagi tuslara basip sonrasinda ok'a basinca kanallar degisiyor.
    Halbuki dun boyle degildi ok ustunde ve altindaki yön tuslarina bastigim an akanallar degisiyordu..
    Sizde durum nedir dostlar yada bunu degistirmenin ayari falan varmi acep

• Alan arkadaşlara hayırlı olsun.
  • Flash destekli değil diye biliyorum. Lakin çoğu video oynatıcısı HTML5 kullandığından vk,mail.ru gibi sitelerde video oynatıcıları çalıştırabilir. modem ile tv uzakta olduğundan maalesef deneyemiyorum.

@KoTuTuRK

Ben ilk aldiğimdan beri o tuşlar ile ses açma ve kanal değişimi yapamadım. yani sadece menüde dolaşmak için kullanılıyor bende. Ayrıca sizde KanalD HD açık mı ? sıralamada üstte koymuşsunuzda
  • Kanal D HD ve Star HD dijital platformlarda açık olacakmış. Dsmart satmak için yeni sebepler üretiyorlar tahminimce.
  • Broşürlerde net motion rate 400hz yazıyor. Yani yazılımla 400 e çıkardık diyorlar ama hiç bir yerde bilgi bulamadım bu televizyonun gerçek panel hızı 50hz mi 100hz mi arkadaşlar bilen var mı? Yada nasıl anlaşılır?
  • alanlara hayırlı olsun diyorum , tv kumandası tek mi ? smart kumanda ayrı mı? bide mükünse kumanda fotosunu ekleme şansınız varmı tşk ederim
  • baydogan bende motion rate 400 diye aldım.kutusundada kılavuzundada böyle bir ifade görmedim.acaba diyorum kandırıldıkmı :) tv yi bu arada seyrediyorum gayet güzel hd kanallar özellikle çok iyi.ama bu 400 hz mi merak ediyorum bende
  • sağol tekecan..tek kumanda var
    Aldığım ilk gün öyle değildi o ok tuşları ile ses kısıp açıp kanalları değiştirebiliyordum..Hatta kendi kendime ne güzel hem bu yön tuşlarıyla hemde normak pr. vl. tuşlarıyla değişim sağlanıyor demiştim.
    Ama tvyi birkaç kez sıfırlayınca değişmez oldu.Ama adım gibi eminim ilk aldığımda vardı bu özellik.
    Kanal d hd bende listede bile yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekecan

alanlara hayırlı olsun diyorum , tv kumandası tek mi ? smart kumanda ayrı mı? bide mükünse kumanda fotosunu ekleme şansınız varmı tşk ederim

Kumanda bir adet , üstte resimi var zaten..
  • mbaydogan kullanıcısına yanıt
    Tvyi duvara monte ettiğim için sökemiyorum..İmkanın varsa tvnin arkasından model numarasına bakıp netten özelliklerini araştır..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.