Şimdi Ara

New Yorktayim (Niagara fotograflari geldi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
856
Cevap
64
Favori
32.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    19 Eylül'de ingilizcemi geliştirme ve toefl seviyesine getirme amaçlı New York'a dil okuluna gidiyorum.6 ay sürecek dil okulundan sonra eğer olursa orada üniversiteye başlamayı düşünüyorum, şimdilik en erken 9 martta döneceğim.
    Bilet alındı

Aile bilgilerim geldi, iki eşcinselik yanında kalacağım

Sorabileceğiniz olası soruları siz sormadan cevaplamak istiyorum, lütfen soru sormadan bu kısmı okuyun çünkü aynı soruları cevaplamaktan sıkıldım
    *Kaç yaşındasın ?
    -21
    *Ne kadar kalacaksın ?
    -6 ay en az
    *Okulun fiyatı ne kadar
    -6 aylık konaklama ve günde 2 öğün yemek dahil 12.500 dolar
    *Okulun adı ne ?
    -EF
    *Ne vizesi aldın, öğrenci mi turist mi ?
    -f1 vizesi aldım (öğrenci)
    *Vize için ne gerekiyor ?
    -Tıkla İndir
    *İngilizce seviyen nedir
    -Advanced

Sormak istediğiniz her türlü soruyu sorabilirsiniz

fotograflari hesap makinesiyle cektim idare edin
    tek tek eklemekle ugrasmicam, central park, wall street, times sq, empire state brooklyn koprusu ve rockefeller center var iclerinde.

http://imgur.com/a/XcQZi#0

ikinci part

http://imgur.com/a/XHyyn#0

Sandy kasirgasindan sonra cektigim fotograflar
    http://imgur.com/a/fWz2z#0

Us capitol

http://imageshack.us/g/338/img9792a.jpg/

Empire State'in 102. ve 86. katindan fotograflar

Staten island ferry ve central parktan kareler, bu pazar gittim

http://imgur.com/a/ejceu

New york knicks vs orlando magic macindan, aralarinda hidayet de var
    http://imgur.com/a/z2BBJ

Niagaradan
    http://imgur.com/a/no0VC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N0YAN -- 18 Şubat 2013; 7:55:30 >

• İngilizcen şu an hangi seviyede, sıfırdan öğrenmek için Türkiye'deki bir dil kursu ile ne kadar sürede hangi seviyeye gelir? Nasıl öğrenilir bu dil, yazıp çizmekle öğrenemem ben ingilizceyi.
  • yolun açık olsun biz gidemiyoruz bari sen git
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

İngilizcen şu an hangi seviyede, sıfırdan öğrenmek için Türkiye'deki bir dil kursu ile ne kadar sürede hangi seviyeye gelir? Nasıl öğrenilir bu dil, yazıp çizmekle öğrenemem ben ingilizceyi.

ingilizcem advanced, c2 seviyesinde.Gayet akıcı konuşabiliyor ve konuşulanları anlayabiliyorum.Türkiye'de dil kursu ile biraz zor, en önemlisi pratik olduğu için yurt dışında öğrenmek daha mantıklı geliyor bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tim_Robbins

yolun açık olsun biz gidemiyoruz bari sen git

Teşekkür ederim, umarım bir gün hepinizin oraları görme fırsatı olur
  • Helal olsun güzel kardeşim.İşlerin istediğin gibi gider orda inşallah.Senden güzel ve ayrıntılı bir rehber bekliyorum eğer zahmet olmıyacaksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Skywalker

quote:

İngilizcen şu an hangi seviyede, sıfırdan öğrenmek için Türkiye'deki bir dil kursu ile ne kadar sürede hangi seviyeye gelir? Nasıl öğrenilir bu dil, yazıp çizmekle öğrenemem ben ingilizceyi.

ingilizcem advanced, c2 seviyesinde.Gayet akıcı konuşabiliyor ve konuşulanları anlayabiliyorum.Türkiye'de dil kursu ile biraz zor, en önemlisi pratik olduğu için yurt dışında öğrenmek daha mantıklı geliyor bana

İyi de advanced c2 seviyesi zaten toefl için yeterli değil mi?İngilizceyi ikinci anadil yapmaya mı istiyorsun?

Bu arada yolun açık olsun.Çok güzel bir şehre gidiyorsun.Çoğu kimse Dünya'nın en güzel şehri der büyük elmaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FadeToßlack -- 11 Ağustos 2012; 9:38:18 >
  • takip
  • En çok görmek istediğim yere gidiyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senigidifındıkkıran

Helal olsun güzel kardeşim.İşlerin istediğin gibi gider orda inşallah.Senden güzel ve ayrıntılı bir rehber bekliyorum eğer zahmet olmıyacaksa.

aynı ingiltere konum gibi bir rehber yapıcam fakat telefondan zor olacak biraz.Oraya gidince laptop almayı düşünüyorum artık.
    İyi dileklerin için teşekkür ederim
  • gelince haber ver:D ugrarım sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: FadeToßlack

quote:

quote:

İyi de advanced c2 seviyesi zaten toefl için yeterli değil mi?İngilizceyi ikinci anadil yapmaya mı istiyorsun?

Bu arada yolun açık olsun.Çok güzel bir şehre gidiyorsun.Çoğu kimse Dünya'nın en güzel şehri der büyük elmaya.

Ben biraz daha gramere ihtiyaç duydum hocam, o yüzden kurs alıcam.Bu arada teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathulazam

gelince haber ver:D ugrarım sana

sen ne amaçla oradasın hocu
  • yukarı
  • EF'le gidiyosun hee :D

2 senedir EF'le gidiyodum bu sene kendim ev tuttum

EF'te kampus ortami iyi guzelde Manhattan a 45 dakikada gidiyosun trenle. Tren gidis donus 18 dolar hergun
    Dil konusunda da mukemmel degiller, benim 6 aylikta 18 aylikta kalan arkadaslarim oldu orada, cok memnun degillerdi. O yuzden sadece arkadas yapmaya bak o zaman ingilizcen suepr olur
    Rita Hall'daki yemekler berbattir,domuz riskine karsi hep sormani oneririm azda olsa
    St. John's un Lounge da deri koltuklarda klima altinda uyumak baya zevklidir.
    Lounge daki partileri kacirma

Buyuk ihtimal baya Turk olucaktir, uzak dur! Ingilizcen icin yabancilarla arkadas ol
    Ot icmeye hazir ol cunku herkes ot iciyor :)
    EF'in unlu Four Loko ickisinde kokain var uzak dur :)

Tarrytown hos mekan ama trene yurumekte trene 18 dolar vermekte koyar
    7-eleven dan gece acikinda her istedigini alabilirsin

EF, Tarrytown, NY ne sorun olursa mesaj atabilirsin 2 sene yasadim ben :))
    Suan bende NY'dayim ama 12'sinde donuyorum
  • Burada hiç üni okumadın mı? Orada nasıl direk üni'ye başlanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuray

EF'le gidiyosun hee :D

2 senedir EF'le gidiyodum bu sene kendim ev tuttum

EF'te kampus ortami iyi guzelde Manhattan a 45 dakikada gidiyosun trenle. Tren gidis donus 18 dolar hergun
    Dil konusunda da mukemmel degiller, benim 6 aylikta 18 aylikta kalan arkadaslarim oldu orada, cok memnun degillerdi. O yuzden sadece arkadas yapmaya bak o zaman ingilizcen suepr olur
    Rita Hall'daki yemekler berbattir,domuz riskine karsi hep sormani oneririm azda olsa
    St. John's un Lounge da deri koltuklarda klima altinda uyumak baya zevklidir.
    Lounge daki partileri kacirma

Buyuk ihtimal baya Turk olucaktir, uzak dur! Ingilizcen icin yabancilarla arkadas ol
    Ot icmeye hazir ol cunku herkes ot iciyor :)
    EF'in unlu Four Loko ickisinde kokain var uzak dur :)

Tarrytown hos mekan ama trene yurumekte trene 18 dolar vermekte koyar
    7-eleven dan gece acikinda her istedigini alabilirsin

EF, Tarrytown, NY ne sorun olursa mesaj atabilirsin 2 sene yasadim ben :))
    Suan bende NY'dayim ama 12'sinde donuyorum

Peki bu trene binmenin ucuz yolu yok mudur ? Yani aylık, 3 aylık 5 aylık sınırsız biletler vs gibi ? 18 dolar bana koyar mesela.
    Çok türk olacağını ben de tahmin ediyorum, daha önce gittiğim dil okulunda da türklerden uzak durmuştum burada da aynı şeyi yapıcam, uyarın için teşekkür ederim sosyal biriyimdir, bol bol arkadaşım olur muhtemelen, dediğin gibi arkadaş yapmaya bakıcam
    En çok merak ettiğim şey ulaşım.Herkes çok pahalı olduğunu söylüyor, bunun ucuz bir yolu yok mu ? yukarıda bahsettiğim aylık veya 3-4 aylık sınırsız biletler gibi.Şimdilik evimin yerini söylemiyorlar bu yüzden okul ile evim arasında ne kadar mesafe olacak malesef bilemiyorum
    Four loko ile ilgili birkaç şey duymuştum, uzak duracağım ve ot içmek istiyorum, bunu oradaki arkadaşlarıma da belirtmiştim hatta birkaçının bana ot sözü vardı :D

Bir de pm atıyorum, teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodion Romanovic

Vay be hep gitmek istemişimdir ama masraflar bizi aşar. Çok sonra inşallah. Hayırlı olsun sana da.

Teşekkür ederim
    umarım sen de gidebilirsin bir gün
  • quote:

quote:

Başlangıç için TR'de bir kursun illali ilk adımı atmak için bir yararı olacaktır sanırım Bir şekilde bu işe girişmek lazım
  • quote:

quote:

quote:

Başlangıç için TR'de bir kursun illali ilk adımı atmak için bir yararı olacaktır sanırım Bir şekilde bu işe girişmek lazım

ben kendi başıma öğrendim, kendi başıma öğrendiğim ingilizceyle ingilterede 15 gün hiç zorluk çekmedim.Herkes yapabilir, burada kursa gerek yok
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.