Şimdi Ara

New Upgrades :)) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • söyleyin aynı ilanları silelim modların kontrol etmesi gerek bunu ama tabii tam bir bilmece oldu bunun kontrolü için daha çok kod yazmak gerek ki olmayacak iş değil yapılacak bir şey.

Bu şekilde bence en azından post kirliliği ve haftalarca üstlerde kalan aynı topicler ortadan kalktı fırsat eşitliği oldu. Sanırım yukarda yazdıklarımı okumadınız bunu kontrol etmesi çok daha kolay en azından yaptırım gücümüz var diğer şekilde adam günde 1 $ indirsede elimiz kolumuz bağlı kalırdı indirme mi diyecektik yani vs vs.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by keratakit</i>
    <br />bence hepsinden önemlisi alınık ve satılıgın ayrı olması..
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Katılıyorum mesaj sayısı nispeten azalır ve daha kullanışlı olur bence de.
  • alıacak ve satılacaklar ayrı olabilir ama,
    gruplara ayırmak (anakart, işlemci, ram vs.vs) iyi olmaz. düşünsenize ben 3 parça satmak istiyorum her 3 başlıktada konu açıcam gerekecek. ama normalde 1 mesajla halledebilicem.

ama bu yeni çekil pek hoşuma gitmedi yaw, mesela şaunda verdiim ilan 4. sayfada, sölesneize bana kaçınız 4. sayfaya kadar bakıyorsunuz? ben biyere kadar iim :) düşünsenize 5 yada 6 olsam nolcaktı :D
  • kendi mesajlarımı ghösrter secenegi iyi olmuş, böylececevapsız bıraktıgım postların önüne gecebilirim.
  • bence çok saçma tamam edit deyince mesajlar up olmasaydı anca msj yazılınca up olsaydı ve herkese 1 günde(veya 2-3 farketmez) bir up imkanı verilse idi böyle çok saçma olmuş
    özelliğin işe yaramadığının ispatıda bir kaç arkadaşımıza bakarsanız gün aşırı aynı ilanları tekrar tekrar vermekte ben arkadaşlarada kızmıyorum benimde acil satmam gereken bişey olsa bende yaparım bunu çünkü çaresiz kalıyor insan hanginizin foruma giripte 2-3 sayfa gerisine bakıyorsunuz (güncel takip edenler)
    bu bir çözüm değil daha çok mesaj kirliliği ve rekabet yaratır
  • @--CAN--
    ILK YORUMU OKU 'CAN'im ARKADASIM TARIHEDE BAK onsezilerim maynaktir kiralini tanimam[evlol]
  • bence sacma...
  • form nan olacak iş değil zaten 2. el işi, bazı arkadaşlar yazmıştı, ebay gibi bir sisteme geçilmesi lazım, ne ardaığımızı bulabiliyoruz ne de adam gibi satış yapılabiliyor...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.