Şimdi Ara

New Upgrades :))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar özellikle ikince elde kullanımı için konuları "açılış tarihine" göre sıralama imkanı getirdik böylece konuların sürekli yukarı çıkarılması engellenmiş olacak ayrıca ikinci elde gösterilen konu sayısıda 60 a çıkarılmıştır...

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bence diger sistem daha kullanisliydi ama yinede hadi hayirlisi..
  • Hani bende birşey değişmemiş ne olacak şimdi[dntw][dont]
  • Tamamdır sorun yok[^][frndsp][krl]
  • çok iyi olmuş ellerine sağlık [clps]
  • valla bence çok mantıklı. elinize sağlık.
    ayrıca bir teklifim olacak. ikinci eldeki post arttıramama kuralını bence kaldırın. çünkü bazı arkadaşlar sadece ikinci ele giriyor ve postları hiç artmıyor. ben bakıyorum adam er 0 post zannediyorum ki adam buraya yeni gelmiş alışverişte fazla güvenmiyorum halbuki adam sırf ikinci elde yazdığı için böyle. adamlara haksızlık oluyor.
  • ıyı fena degılde bence bu soruna care bulunacagına
    3 parça satan bı ınsanın ay rı ayrı 3 tane topıc acmasına bı care bulunmus olsa ıdı buna gerekte kalmazdı
    sakalımızda var ama ...dınleyen yok
    hayırlı olsun yenılık...
  • [|)][vkng][type][drctr][drctr][drctr][drctr][:P][wand][spr][sml2k][stmd]Şimdi eskiden konuların yukarı çıkması için msglar editleniyor up up msgları atılıyordu şimdi konuların yukarı çıkması için up msgları yerine konular yeniden atılacak ueheuhe[bgdnc2][bandt][arindr][clvr][cptn][cook][dntw][drknrd][gitar][dont][}:)][deal][lamer][phne][krsan][rockbnd][rockbnd][rockbnd][8)][sumo]
  • yeniden sürekli konu açılması bence çok mantıklı değil kaldıki modlar burayı sürekli denetliyorlar ve böyle bir şey olduğunda hemen müdahale ederler ve devam etmesi halindede kişiye gereken cezayı verirler...

ama adam kendi konusuna mesaj attı veya editledi diye ceza veremezsin ki

<b>Malcolm</b> dediğini adminlere iletirim...
    <b>fpotur</b> dediğinin yapılması oldukça zor ve de verimsiz olucaktır...

• katılıyorum dostum bende aynı seyı yaptım
    eee mecbur
    sımdı ısın yoksa obur sayfalarda ara ılanları
  • istersen yukardaki drop down menu den gene son mesaj tarihine göre sıralayabilirsin...

• ıyıde boyle yenı msj yazıldıgını nerden anlıyoruz onceden f5 lıyorduk ne guzel :)
    sımdı bunu nasıl anlıycaz
  • yeni mesaj yazılanların ikon rengi pembe oluyor zaten ama çok sorun çıkıyosa bu forumdada default olarak son mesaj tarihine göre yaparız isteyen diğerini seçer...

• tamam tamam sımdı caktım davayı ve tuttum yapılan ısı :))
    son yazılan msj a gore sıralıyınca guzel oldu
    HAYIRLI OLSUN ...
  • [spr]

• teşkürlerimi fışkırttım
  • [bye]
  • iyi olmus guzel olmus da simdi ayni ilani haftada 1 yazanlar cikacaktir,ne olucak bunlara
  • aehuahe adamlar her saat başıda yazar uheau
  • ewt sürekli ilan yazan şahsiyetler çıkacaktır.bunun önüne geçilmesi gerek.Bilinçli kullanalım, ilgilendiğimiz topicleri bookmark yapalım derim ben.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.