Şimdi Ara

-----NEW FIESTA TEAM-----yeni kasa '''fiesta''' bilgi ve paylaşımlar----- (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.749
Cevap
51
Favori
1.951.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almanyada deli gibi donanimli versiyonlari var ve ilginctir ghialarin ici her yer krem ve toprak rengi gibi direksiyon dahil..cok pahali bir arac izlenimi veriyor.
  • http://www.yenibirbakisacisi.com/

yeni ifestanın sitesi ford siteyi açmış ama fiyatlar yok.
    meraklıları az bucuk bilgi edinebilir.
  • ocak gibi çıkacaksa bunu bekleyecem ama yok 2009 haziran flnsa focus alacam :)
  • valla bende bekliyorum 2008 fiesta aracımı almayı kabul eden bir bayii bulursam hem fiesta ,hemde focus almayı düşünüyorum(tabi olmıyacak dua ya amin diyoruz bayii araca düşük fiyat verecek bende 2008 araçla 1-2 yıl geçirecem, focusla beraber tabiki :)), zaten bildiğiniz üzerehttp://resim.donanimhaber.com/m_24958561/tm.htm platformunda helen alımlar için gün saymaktayız, saygılar...
  • Arkadaslar ben bu fiesta olayindan hicbirsey anlamadm ingiltere ve almanyada yeni kasa nin cikis fiyati eski kasadan ucuz yani bu demk oluyorki TR dede cikis fiyati 21-23 bin ytl olmasi gerekiyor.oyle olursa 5 iarbagli dijital klimali bir otomobil icin cok sira olur.
  • çok doğru, hatta şu anda piyasalar fazlasıyla kızışmış durumda. buda tüketiciyi olumlu açıdan etkiliyecektir,...

yalnız bizi tek bir sorun bekliyor oda doları durmadan artması...

belki bu bile ülkemize gelme tarihini etkiler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ak2n

vermiş olduğun link fazlasıyla güzel fotoğraflar içeriyor, teşekkürler...

bir gün bende saab alacağım

saygılar...

SAAB reden derviş muradına ermiş
  • evet istanbul auto show da görmek mümkün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak2n -- 8 Ekim 2008; 16:48:35 >
  • Bugünkü vatanın autoshow ekinde kasımdan itibaren satışına başlanacak yazıyor.
  • Kocaeli Es oto yu aradım.

Fiesta gelmiş...

Ama fiestayı düşünmediğim için fiyatını sormadım.
  • ben sordum:) ilk msjımda yazdım!

fiyatları gayet uygun geldi, ama focus için halen liste fiyatını bekliyorum, bi umut!

• hadi ya geldiyse süper o zaman.

benzinlinin fiyatını bilen var mı?

fordun sitesinde fiyatlar güncelleniyor diyor, yeni fiestayı koyabilirler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi markweber -- 9 Ekim 2008; 16:35:20 >
  • tdci bu fiyata ise benzinlinin satışıda yaklaşık 4000 ytl daha aşağıdır,27-28 civarıdır tabi titanium için!
  • Yeni Fiesta'nın 4 kapılısı yok mu? Resimlerde hep 2 kapılı vardı. Bende niyetlendim almaya. Bu arada Ford'un satış fiyatlarını güncelliyorlar. Sitede çalışma var. Bakalım noolcak? :)
  • Birde Türkiye'ye gelecek modelin donanımları belli mi? Mesela ben dizel otomatik vites sunrooflu bir araç almak istiyorum. Mümkün olacak mı acaba?
  • 4 kapılısı var tabiki. bu arada bu akşam NTV de ilk yeni Fiesta reklamını da gördüm.
  • titanium baz donanım mı yoksa yüksek donanım mı
  • Yeni kasalarda otomatik vites var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ak2n

yeni fiesta diesel titanium 1.4 68 hp 5 kapı 31.500
    yeni fiesta diesel titanium 1.6 90 hp 5 kapı 33.000
    hepimize hayırlı olsun...

Görünürde hala yok!

kuga bile geldi

almayı bekleyen kaç kişi var?

liste oluşturup verelim belki erken gelir

Autoshow 2008 reklamlarında, "KIRİZİ BIRAK ŞOVA BAK" diyorlar ama fiyatlara zam yapmayı eksik etmemişler.
    Demek ki kriz var, TL nin değeri düştü.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.