Şimdi Ara

-----NEW FIESTA TEAM-----yeni kasa '''fiesta''' bilgi ve paylaşımlar----- (1134. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.749
Cevap
51
Favori
1.951.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11321133113411351136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde hani diyorlar ya yılda bilmem kaç km yapıyorsanız alın çık sıkıntı olmaz diye bu tamamen yalan. bende tamamen bu yalanarada inanarak aldım.bende hafta içi çalışan sadece hafta sonları arabaya binen biriydim fakat 1.25 arabaya aldığın benzin çok çabuk bitince birde üstüne araba rampalarda çekmez ise insanı kanser ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmet5816 M kullanıcısına yanıt
    1.2 atmosferik motor fiesta düz yol arabasi performansı sadece düz yolda tat veren bir araç ,ornegin gitgel hatay mersin konya arasi toplam 285 tl yakitla 1350 km yol yaptim km de 21 kuruş yakti ama ayni performansi engebeli arazide yada sık trafikte vermiyor.

• Arkadaşlar bende yakında aranıza katılacağım inşallah. İlk arabam olacak. Opel corsa ile fiesta arası çok gidip geldim ama fiesta yı alacagım. İlk arabam olacagı için biraz yardımınıza ihtiyacım var. Alttaki araca bakabilirseniz sevinirim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-kurbanlik-koc-fort-fiesta-1.5-euro-dizel-yeni-fiesta-338585188/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tshkeen -- 7 Eylül 2016; 15:03:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tshkeen

Arkadaşlar bende yakında aranıza katılacağım inşallah. İlk arabam olacak. Opel corsa ile fiesta arası çok gidip geldim ama fiesta yı alacagım. İlk arabam olacagı için biraz yardımınıza ihtiyacım var. Alttaki araca bakabilirseniz sevinirim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-kurbanlik-koc-fort-fiesta-1.5-euro-dizel-yeni-fiesta-338585188/detay

Kardes dizel olmasi bir avantaj yalniz bakimlari pahali onu soyleyeyim ayrica araba dedigin kaporta direksiyondan ibaret degil icinde donanim ve performans olmali bana gore. ornegin her uzun yola çıktigimda keske hiz sabitleyicisi olsaydi diyorum. bu aracta var mi bilmem ama alacaksan 1-2 fazla para ver donanim olarak da dolu (kol dayama , otomatik 4cam , hız sabitleyicili , tavanda tutacaklı)olan bir araç al derim.

• Evet hız sabitleyeci, otomatik kapanan yan aynalar, yokuş destek sistemi bende isterim ama 35 binden fazla veremeyeceğim için trend alacağım.

• Bir de fiesta yı alırken nelere dikkat edeyim. Arabayı yetkili servise götüreceğim zaten. Ancak fiesta kullananlar daha iyi bilecektir nelere dikkat edileceğini.

• ahadayıyasor42 kullanıcısına yanıt
    Düz yolda evet fena değildi. Ama Alman otoyollarında yine yediler bizi orası ayrı
    140 ile giderken düz Fiat 500 bizi takır takır solladı Ama tasarrufa gelince, gerekli özen gösterilirse yeterli bir motor, özellikle de dümdüz Avrupa şehirlerinde

Yüksek rakımlı yerler ve yokuş çıkışları eziyet oluyor. 2500 metreye çıktık, 1. vites 2. vites dahasını göremedik pek.
  • Speedy9355 kullanıcısına yanıt
    Speedy hocam duzyolda is gorur hele hele gonya yolunda kullanacaklar icin birebir hani f/p canavari derler ya iste tam ondan

• 2013 model titanium donanımlı fiestada aracın anahtar kumandasından camları açıp kapamak mümkün müdür acaba?
  • Hardwired kullanıcısına yanıt
    Merhaba.

Bende de 2013 titanium x var ve bende kumandanın kilit tuşuna basılı tuttuğunda kapıları kitlerken camı da kapatıyor ama açma konusunda benim de bir fikrim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wulvix

Merhaba.

Bende de 2013 titanium x var ve bende kumandanın kilit tuşuna basılı tuttuğunda kapıları kitlerken camı da kapatıyor ama açma konusunda benim de bir fikrim yok.

Baktım dün cam açılıp kapanıyor kumandadan

• ahadayıyasor42 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam düzlükte epey tasarrufluydu.

Ama kendime söz verdim bir daha öyle dağlık yer gezecek isem kuvvetli bir araba kiralayacağım.

2500metrede araba beni bırakın kendinizi kurtarın diye ağlıyor sonra

Gezimizde kiraladığımız 1.2 59BG trend Fiesta ile 2500km yol yaptık, toplamda 5-6 tane 2000-2700 metrelik geçit geçtik. Alman otoyollarında biraz gazladık. Kısa zaman içinde çok farklı sıcaklık değerlerine maruz kaldık. Bir kaç gün arabada yattık.
    Lastik fren baskı balata ne varsa cayır cayır kullandık. Zaten dağdan aşağı inerken motor freni+fren yapmaktan canımız çıktı.

Bir kere de akümüz bitti, şarjlattık arabayı.

Tüm bunların sonunda araçta herhangi bir sıkıntı çıkmadı. Sadece şarj sonrası camların otomatik tek tuşla kapanma özelliği gitti. Sebebini anlamadık.

Uzun dönemde de aynıysa arabayı tavsiye ederim.

Buradan gezi videosuna bakabilirsiniz.

Veya youtube altyazılı olarak,
    https://www.youtube.com/watch?v=u-QfPC188HM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Speedy9355 -- 27 Kasım 2016; 10:13:9 >
  • selam arkadaşlar.
    pazar günü ford fiesta trend x 1.25 motor alacağım. ford'da navigasyon paket taktıracağım. son zamanlarda bu işlemi yaptıran var mı ve memnun mu ?
    teşekkürler
  • esertekin180 kullanıcısına yanıt
    ben geçen hafta navimex android 5.1 taktırdım. aracım titanyum x, lastik basınç sıfırlama dışında tüm ayarlar çalışıyor (esp, yokuş kalkıs destek) ben montaj dahil 1200 tl takdırdım, win sistemler çok daha ucuz ama performansı yok. ford servislerini tavsiye etmem 2000 tl aşağı takmazlar, hemde dışardan 700-900 alacağınız windows serisini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_kid1

ben geçen hafta navimex android 5.1 taktırdım. aracım titanyum x, lastik basınç sıfırlama dışında tüm ayarlar çalışıyor (esp, yokuş kalkıs destek) ben montaj dahil 1200 tl takdırdım, win sistemler çok daha ucuz ama performansı yok. ford servislerini tavsiye etmem 2000 tl aşağı takmazlar, hemde dışardan 700-900 alacağınız windows serisini.

hayirli olsun hocam. performanstan memnun musun. fiesta ekran biraz geride kaliyor sanki. araci kullanirken kumanda etmek rahat mi? sonolarak yagmur sensoru calismaya devam ediyor mu? tsk.
  • 4 gün önce 1.4 titanium x otomatik alarak aranıza katıldım dostlar Şuana kadar araçtan aşırı memnunum. Yokuşta bide kafasını sağa sola atmasa çok iyi olacakta
  • anilc A kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, eski ses performansını arıyorum, belli bir sesten sonra tizler rahatsızlık veriyor ve baslar eskisi gibi vurmuyor (bu arada aradaki farkı herkes anlamaz) ama bu kadar özellikten de vazgeçmek istemiyorum bi amfi düşünüyorum. fiestanın ekranı dediğiniz gibi biraz geride ekrandan bir şey seçerken koltuktan öne doğru gelmeniz gerekiyor ama video veya müzik açmak vsiçin direksiyon tuşları ile hallediyorsunuz zaten, navigasyon için dediğini yapmak gerek ki, ne olursa olsun yolda giderken navigasyon ayarı yapmamak gerekiyor, çok tehlikeli. yağmur vs hepsi çalışıyor (tpms hafızaya alma dışında, eski referans basıncı aynen devam ettiriyorum), şimdi yeni bir versiyon çıktı onu yükledim (netten dosyayı gönderiyorlar, sen kendin evde hafıza kartına atıp yüklüyorsun) yokuş kalkış desteği çalışıyor ama kapatılmıyor, güncelleme bekliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_kid1 -- 8 Ocak 2017; 10:30:42 >
  • Satılık fiesta var.1.5tdci motor-2013 model-trend paket-49000km'de-hatasız.
    Fiyat 43500TL
  • 2017 modelleri ne zaman gelir acaba?

• selam arkadaşlar tampona iyi bakın türkiyede bu kasa varmı
  • 
Sayfa: önceki 11321133113411351136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.