Şimdi Ara

-----NEW FIESTA TEAM-----yeni kasa '''fiesta''' bilgi ve paylaşımlar----- (1066. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.749
Cevap
51
Favori
1.951.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10641065106610671068
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: çukurova

arkadşlar aux girişi var benim. araçta mp3 mü bağlamak istiyorum teyibe. nasıl yapabilirim. tıtanıum model acil yardım bekliyom. kablo ile mi eger kabloysa kablonun adı fiyatı ve nerde satılır

Çift taraflı kulaklık girişi şeklinde olan kablolar var bütün elektronik magazalarda var aşağı yukarı ben gold'dan almıştım max. fiyatı 10 tldir ben 4 tl'ye almıştım yanlış hatırlamıyorsam....
  • quote:

arkadşlar aux girişi var benim. araçta mp3 mü bağlamak istiyorum teyibe. nasıl yapabilirim. tıtanıum model acil yardım bekliyom. kablo ile mi eger kabloysa kablonun adı fiyatı ve nerde satılır

3,5 lük aux kablosu...5 - 20 tl arası bulabilirsin...ucuzlardan alma derim...
    cmn bahsettiğin ses ayarlı şeyin ne olduğunu anlamadım ben...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedobey

arkadaşlar arabayı aylardır kullanıyorum hararet göstergesi olmadığını dün farkettim iyi mi.

bende geç farketmiştim.. farkedince hemen servise gidip sordum bunun göstergesi yok hararet yaptığını nasıl anlayacam ?? hararet kolay kolay yapmaz ama yaptığında anlarsın zaten dediler ........
  • quote:

Orijinalden alıntı: c_m_n

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum hayırlısıyla arabamı teslim aldım.Bende artık sizden biriyim :)
    Arabanın içini incelerken birşey dikkatimi çekti; arka koltukta şöförün arka tarafında kalan kısımda emniyet kemerinin olduğu yerde twiter benzeri birşey var (üzerinde off, low, high şeklinde bir ayar düğmesi var)
    bu ne işe yarıyor ayrıca benim aracımda sadece bir tarafta var,çift taraflı mı olması gerekiyor yoksa normalde de hepsinde tek taraflı mı?
    Şimdiden teşekkürler cevap için.

Hocam o dediğinizin park sensörü hoparlörü olması lazım park sensörü varmı aracınız da ?
  • quote:

Ben mediamarkt'tan almıştım 1,5 metre 15 tl ye.... aux kablo derseniz veriyolar hocam.. Başka sorusu olan varsa Fiestayla ilgili buyursun
  • Merhaba Arkadaşlar,

Ben de 1.4 tdci trend'le aranıza yeni katılanlardanım. Daha soracak çok soru olacak ama şu an aklıma takılan usb girişinden telefonu hands free kullanmanın mümkün olup olmadığı.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anduril_isa

quote:

Orijinalden alıntı: c_m_n

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum hayırlısıyla arabamı teslim aldım.Bende artık sizden biriyim :)
    Arabanın içini incelerken birşey dikkatimi çekti; arka koltukta şöförün arka tarafında kalan kısımda emniyet kemerinin olduğu yerde twiter benzeri birşey var (üzerinde off, low, high şeklinde bir ayar düğmesi var)
    bu ne işe yarıyor ayrıca benim aracımda sadece bir tarafta var,çift taraflı mı olması gerekiyor yoksa normalde de hepsinde tek taraflı mı?
    Şimdiden teşekkürler cevap için.

Hocam o dediğinizin park sensörü hoparlörü olması lazım park sensörü varmı aracınız da ?

evet değiniz gibi üstadım teşekkürler.
  • guzel paylaşımlar
  • fiestacı dostlar
    http://forum.donanimhaber.com/m_56166209/mpage_3/key_/tm.htm
    oylarınız bekliyorum..
  • Merhaba, bende 2012 model 1.4TDCI ford fiesta titanium xplus ile grubunuza katılmış bulundum..Herkese kazasız sürüşler diliyorum.
  • Arkadaşlar 2012 ford fiestama kolçak almak istiyorum. Araştırdıgımda vıda montajlı ve vıdasız bardaklıga takılmak suretiyle montajı yapılan kolcaklar var. Yasadıgım yerde bunları deneme ımkanım yok acaba kullanan deneyenler varmı ne onerırsınız?
  • Merhaba

Şuan ikinci el fiesta almak istiyorum.mümkünse x paketli olanından.Fakat 1,4 tdci yada 1,6 tdci arasında kararsız kaldım.Bir arkadaşımın 1,4'ünü kullandığımda biraz cılız gibi geldi bana.Şuan 1,6 tdci fusion kullanıyorum ve gayetde memnunum.Mümkünse Bursa ilinde bu 1,6 lardan kullanan varsa yorumlarını çok acil rica ediyorum, tabi diğer illerden de yorum bekliyorum.1,6 Fusion ile Bursa şehir içinde 4,6 yakıyorum.aracım 2009 model ve 20.000 km de.Fiestanın 1,6 tdci olanı ilede bu değeri yakalayabilirmiyim.? Aylık kullanımım 1200 km civarında olduğundan yakıt ekonomisi baya önemli benim için.

Verdiğiniz cevaplar ve yaptığınız yorumlar için şimdiden teşekkür ederim

Saygılar.
  • Benzinli 1.4 fiestaya 45.000 bakımı 370 dediler fiyat nasıl sizce 30.000 bakımına geçen yıl 400 vermiştim.
  • Bende de 2010 benzinli 1.4 fiesta var şimdi sordum istanbul Zeytinburnu Aydoğanlar 15.000 bakım için 350 civarı tutar dediler.
  • Gerçek oto dolmabahçe ise 330TL (kdv dahil) fiyat verdi.
  • mrb, 2012 model my fiesta araç var ya bunun park ampülü nasıl değiştirecez farı sökmek mi gerek civetalarından tecrubesi olan var mı ? yardımcı olursanız sevinirim
  • Ben dizel fiesta 30,000 bakıma 393 TL verdim Ekim ayında. Esenyurt- Kent Ford
  • merhabalar bende 1.4 tdı trend aytozu gri ile aranıza katıldım hoş bir otomobil allah kaza bela vermesin inş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: martinnn

merhabalar bende 1.4 tdı trend aytozu gri ile aranıza katıldım hoş bir otomobil allah kaza bela vermesin inş :)

Aracınız hayırlı olsun,Allah kaza bela göstermesin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: martinnn

merhabalar bende 1.4 tdı trend aytozu gri ile aranıza katıldım hoş bir otomobil allah kaza bela vermesin inş :)

hayırlı uğurlu olsun yolunda açık olsun farında
  • 
Sayfa: önceki 10641065106610671068
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.