Şimdi Ara

New Balance İst. Optimum Avm garaj günleri 130 ve 150 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
6.685
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Mantıklı, teşekkürler söylediğiniz için.Almayı düşünüyordum, vazgeçtim.
  • denediginiz ayakkabi hosuma gitti.. bir de beyaz bagcikli olsaydi tam guzel olurdu, kosmak icin guzel gorunuyor...
  • Çok fazla şüpheci olmayın. Buçuklu numaralarıda var.

https://www.newbalance.com.tr/iletisim

http://www.vepagroup.com/new-balance/

New Balance İst. Optimum Avm garaj günleri 130 ve 150 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

denediginiz ayakkabi hosuma gitti.. bir de beyaz bagcikli olsaydi tam guzel olurdu, kosmak icin guzel gorunuyor...
    Kutunun içinde ekstra beyaz değilde mavi bağcık var.

• wallace_son kullanıcısına yanıt
    M574TBK 574 numara 45,5 var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

M574TBK 574 numara 45,5 var mı
    Dedimya hayatımda ilk defa NB aldım. Modeller hakkında bir bilgim yok. Bi fırsat paylaşalım dedik burnumuzdan getirdiniz. O var mı bu var mı diye sormayın artık lütfen.

Ben aldığım ayakkabının resmini paylaştım. Aldığım model hakkında sorunuz varsa yanıtlamaya çalışayım.

• 574 serisi olmazsa, satılan ürünler sahte oluyor %99,999999 Kesin bilgi, yayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orhun

574 serisi olmazsa, satılan ürünler sahte oluyor %99,999999 Kesin bilgi, yayalım

Ne modelmiş arkadaş. İnsan bukadar önyargılı olabilir mi yahu.. Adamlar netten satmıyorki. Outlet ürünlere garaj günleri yapmışlar. Yanında inci var Kemal tanca var beymen var damat tween var bidünya marka nın temsilcisi var. Boyner grubu orda diyorum. Ha oldu çakmacı kamil geldi bunların yanına NB papuçları satmak için çadır kurdu. Fesuphanallah...

• O değil inci den de 100 tl ye papuç aldım. Onu paylaşmaya korkuyorum

• daha 2 gün önce ordaydım modeller çok eski hepsine baktım 2014 2015 senesi geneli 1 2 tane 2016 vardı sadece. Ayrıca bilenler bilir boş bekleyen ayakkabıdan hayır gelmez. Boyner çadırı ayrı leş ne kadar 5 para etmez şeyi varsa koymuşlar sadece yanlış hatırlamıyorsam Levis ın kotları 89 liraydı. beymen ise klasik pahalı 2 ürün alana %70 indirim ama fiyatları uçuk ötesi. Diğerleri zaten erkek olarak almalık bişey yok. Son olarak bütün her yer leş gibi ter kokuyordu.
  • İzmir optimumda var mı acaba? Genelde dandik oluyor ama guzel modeli varsa alabilirim

• NB için 130 vermek aynı fiyata skechers gibi rahat bir ayakkabı verken mantıksız geliyor. NB arayanlar için sıcak fırsat denebilir.
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    hay bitmedi skechersınız ya. o kadar övdünüz ki ben de aldım geçenki kampanyadan. 1 ay olmadan iç astarı yırtıldı.

ayrıca rahatlık konusunda şu şöyleyeyim. yürüyüşte rahatlar evet. ama koşu ayakkabıları ayak burkar skechersın. ideal koşu ayakkabısının süngeri sert gömülüp hızlı geri teper. şu öve öve bitiremediğiniz skechersla koşmaya başladıktan hemen sonra pat pat yere yere vurmaya başlıyo topukların. çünkü süngeri eziliyor.

new balance da günlük hayatta rahat ve çok öemli bir ayrıntı olarak:dayanıklı.

ayrıca skechers nerde 120 liraymış ya?

• adamlar vepa mağazacılığa sahte dedi ya
  • gidebilirsem yarın bakayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıldığının üçüncü günüydü sanırım,gitmiştim...Boyner'den iki çift Tommy Hilfiger ayakkabı aldım,Timberland tarzında...267 lira verdim...
  • New Balance Mx980RX var mıdır acaba ya?

Bu model çok hoşuma gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABSOLUT. -- 23 Nisan 2018; 20:37:14 >
  • ben baktım herzamanki gibi elde kalan modelleri satıyorlar geneli kışlık gibi.herzaman zaten bu fiyatlarda satılıyor indirim felan yok.

mağaza -2 değil 2.katta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 23 Nisan 2018; 20:53:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.