Şimdi Ara

New Balance Gore-Tex ayakkabı 99 TL ( Tükenmiş )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
6
Favori
10.610
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, İstanbul Yenibosna star city avm de bulunan vepa outlet mağazasında new Balance gore -tex spor ayakkabılar 99 tl ye satılıyor. Benim bildiğim gore tex pahalı bir kumaş, bu fiyata görünce şaşırdım. Görüşlerimizi merak ediyorum.

Not: Ben saat 17:00 civarı 41,5 numara alıp ayrildim. O zaman cok ayakkabi vardı. Mesela 41,5 dan iki tane vardı.
     New Balance Gore-Tex ayakkabı 99 TL ( Tükenmiş ) New Balance Gore-Tex ayakkabı 99 TL ( Tükenmiş )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pis@gor -- 27 Ekim 2016; 20:00:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hemen herkes tarafından yanlış bilinen bir durumu açıklığa kavuşturmak isterim.

Tüketici yasasına göre mağazadan görerek beğenerek aldığınız bir ürünü, ayıplı değilse iade edemezsiniz. Eğer firma iade alıyorsa bu kendi insiyatifidir. Mesafeli satışlarda yani internet veya telefonla yapılan alışverişlerde ise hiçbir neden belirtmeden 14 gün cayma hakkı bulunuyor. Genelde birbirine karıştırılıyor.
    Arkadaş bu nasıl komplekstir, nasıl bozuk bir denge, nasıl bulanık bir ruh halidir. Adam konuya almadığı ve almayacağı ve hatta alamayacağı bir ürün için 'sahte, kötü' demek için giriyor sadece.

İlgi çekmeye çalışan problemli çocuk davranışları. Neyse çektin ilgiyi hepimiz seni düşünüyor, seni konuşuyoruz. Aldığımıza da bin pişmanız. Ne yapsak bize bir akıl ver ne olur, yol göster ışığımız ol. Önemlisin sen!

Arkadaşlar bu koşu ayakkabısı. Bu yüzden çirkin parlak renkli ki karanlıkta koşerken fark edilesiniz. Altı gereğinden fazla kalın ki koşarken ayağı yastıklasın, desteklesin, dizlerin yükünü azaltsın. Gore tex de yağmurlu havada ayak kuru kalsın diye. Yani bu ayakkabıdan fazlasını bekleyeni mutlu etmez bu ürün.

Kendi segmentinde orta seviyede, belki bir tık üstünde bir ayakkabı. Bu fiyata çok çok iyi. Alanlara hayırlı olsun.

Ben koşu için aldım, pazar günü denemeyi düşünüyorum kısmet olursa.
  • Cakmadir

• Çakma olamaz satan yer vepa

• Goretex amblemi yok

• İstanbul'da olsam alırdım. Yazlık ve rahat bir ayakkabıdır.
  • ozcan_dk O kullanıcısına yanıt
    Var hocam. Resmini ceker atarım.

• Alacak varsa bi 41.5 - 41 alıp yollayıversin. Allah rızası için ya :)
  • Geçen sene bir aydan fazla arayıp en son merrel goretex aldım 220 ye bu fiyat gerçekten çok iyiymiş

• ozcan_dk O kullanıcısına yanıt
    Hocam bayan modelini zoomlarsanız GORE-TEX amblemi var.
  • Izmir optimumda var midir acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • New balance rezil bir ayakkabı

• Alıp gonderebilecek olan varsa 41,5 yada 42 çok makbule geçer.

• Star City İstanbul olan mı? Bunlar yazlık mi kışlık mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhalif13 -- 26 Ekim 2016; 17:41:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 42 numara alıp da yollayabilecek birisi var mı arkadaşlar?

Ek: eahmet nickli arkadaş yardımcı oldu sağolsun, ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allaturca89 -- 26 Ekim 2016; 20:41:46 >
  • Pis@gor kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata bedava

• Pis@gor kullanıcısına yanıt
    44 numara mevcut mu? Ayakkabılar da ufak tefek defo olabilir mi? Değişim ve iade yoktur garip olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BusteID -- 26 Ekim 2016; 18:18:49 >
  • Değişim ve iade yoktur yazmış paşalar. Herkes kanun koyucu olmuş arkadaş. Kafalarına göre yazınca oluyor sanıyorlar.

• Aynen hocam ayakkabılarda defo olmasın bide 44-44,5-45 var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: betakors4n

Izmir optimumda var midir acaba

Bulan olursa bana da haber verir misin izmirde

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.