Şimdi Ara

neverwintera başlıyımmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler oynayanlara diyorum sizce güzel oyunmu indiriyorum şuan önerirmisiniz ve oyn dungeon sistemli değilmi ?

• aynen dungeon sistem genellikle, başla öyle çok zaman çalan bir oyun değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pacaveli

aynen dungeon sistem genellikle, başla öyle çok zaman çalan bir oyun değil.

tamamdır :D sağol :D
  • başlıma bence
  • Başla ama sonra bırak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Başla ama sonra bırak.

niye :D
  • Ciddi cevap istiyorsan.

Ücretsiz oyunlara başlamadan önce yapacağın bir kaç şey var.

1. Oyun ne, yapan firma ne kadar yapabilmiş. Geçmişini araştırmak gerekiyor. Paragözlermi.
    2. Oyunda kozmetik dışında marketden neler alınıyor? Bu alınan şeyler nasıl farmlanıyor.
    3. Eu dağıtımcısı kim? oyun ile ilgileniyor mu? hack gibi şeyleri görmezden geliyor mu.

neverwinter hakkında ise (dün izlediğim bir video da). Adam 3 gün oturmuş farm yapmış. Yaptığı şeyi 5$ ile alabiliyormuş. Sonra dediki "Oyunun para/zaman dengesi çok kötü. 3 günlük uğraşı 5$ ile almamak gerekiyordu. Bir şekilde gerçek para, emeğe çevrilecekse, kesinlikle bu denge olmamalı!" diyordu. Tabi video bir kaç ay öncesinin, şuanki durumunu bilemem.
    Kısaca oyun için p2w dedi. Yada aşırı uğraşıp, birşeyler yapmaya çalışacaksın. (benim bu oyun hakkında araştırdığım bilgi bu).

p2w değil yorumlarına pek takılma. p2w demek, sadece para ödeyenlerin kazanacağı manasında değil! Para ödemeden aylarca uğraşıp yapılan şeylerde p2w kategorisinde.
    Mesela bir item varmış, onun upgradeini yapmak için %1 şans varmış. Ama marketden aldığın tek parça eşya ile bu şansızlığı kaldırabiliyormuymuşsun ne... Araştırırsın..

• quote:

Orijinalden alıntı: asdef55

quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Başla ama sonra bırak.

niye :D

Yukarıdaki arkadaşın dediğinden ötürü.
    30'a kadar kas zaten tüm skilleri açmış oluyorsun arena gir tadını çıkar sonra sakın 60 olmaya çalışma.60 olursan karşına sağlam adamlar geliyor oyuna 500 dolar yatırmışlar direk arenadan çıkmak zorunda kalıyorsun.60 olmakta çok kolay 1 haftada rahatça olunur.Arena bile exp veriyor hemde baya iyi exp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkansen

Ciddi cevap istiyorsan.

1. Oyun ne, yapan firma ne kadar yapabilmiş. Geçmişini araştırmak gerekiyor. Paragözlermi.
    2. Oyunda kozmetik dışında marketden neler alınıyor? Bu alınan şeyler nasıl farmlanıyor.
    3. Eu dağıtımcısı kim? oyun ile ilgileniyor mu? hack gibi şeyleri görmezden geliyor mu.

neverwinter hakkında ise (dün izlediğim bir video da). Adam 3 gün oturmuş farm yapmış. Yaptığı şeyi 5$ ile alabiliyormuş. Sonra dediki "Oyunun para/zaman dengesi çok kötü. 3 günlük uğraşı 5$ ile almamak gerekiyordu. Bir şekilde gerçek para, emeğe çevrilecekse, kesinlikle bu denge olmamalı!" diyordu. Tabi video bir kaç ay öncesinin, şuanki durumunu bilemem.
    Kısaca oyun için p2w dedi. Yada aşırı uğraşıp, birşeyler yapmaya çalışacaksın. (benim bu oyun hakkında araştırdığım bilgi bu).

p2w değil yorumlarına pek takılma. p2w demek, sadece para ödeyenlerin kazanacağı manasında değil! Para ödemeden aylarca uğraşıp yapılan şeylerde p2w kategorisinde.
    Mesela bir item varmış, onun upgradeini yapmak için %1 şans varmış. Ama marketden aldığın tek parça eşya ile bu şansızlığı kaldırabiliyormuymuşsun ne... Araştırırsın..

ben oturdum 60 lvl hunter kastım 100k elmasım ancak oldu dungeonlara giricem parti bulamadım guildde olmama rağmen çünkü sadece mage istiyor lar preistler bile yer almıyor dungeonlarda (tutma aşağı atma skillerinden dolayı,yüksek dps) en dandik üst seviye silah 5milyon elmas 60 olana kadar bir oyun ondan sonra başka bir oyun geliyor her dungeona girebilmek için eşya değerinin tutması gerekiyor 9500 ken benimki karşımdaki adamın 16 k satıştan ve elmas ticaretinden kırmışlar parayı yatırmışlar nakitleri almışlar 10m 20m elmas şimdi adamlarda 100m 200 m elmas var.yani sana tavsiyem ne arenada bişi yapabilirsin nede dungeonda o yüzden vakit kaybı olur ama 10 lvldan itibaren sırf geyiğine 60 olana kadar pvp yapabilirsin. 60tan sonra oyun değişiyor ve paran yoksa birhiçsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: guild

quote:

Orijinalden alıntı: ozkansen

Ciddi cevap istiyorsan.

ben oturdum 60 lvl hunter kastım 100k elmasım ancak oldu dungeonlara giricem parti bulamadım guildde olmama rağmen çünkü sadece mage istiyor lar preistler bile yer almıyor dungeonlarda (tutma aşağı atma skillerinden dolayı,yüksek dps) en dandik üst seviye silah 5milyon elmas 60 olana kadar bir oyun ondan sonra başka bir oyun geliyor her dungeona girebilmek için eşya değerinin tutması gerekiyor 9500 ken benimki karşımdaki adamın 16 k satıştan ve elmas ticaretinden kırmışlar parayı yatırmışlar nakitleri almışlar 10m 20m elmas şimdi adamlarda 100m 200 m elmas var.yani sana tavsiyem ne arenada bişi yapabilirsin nede dungeonda o yüzden vakit kaybı olur ama 10 lvldan itibaren sırf geyiğine 60 olana kadar pvp yapabilirsin. 60tan sonra oyun değişiyor ve paran yoksa birhiçsin.

cok saolun beyler sildim oyunu :D daha iyi ve daha zevkli mmo varsa önerilere acıgım :D

• az kalsın indirecektim oyun bende bulamıyorum bunda biraz Takılırım dedim okuyunca yorumları vazgeçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaneki Ken -- 7 Ocak 2014; 19:12:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız şöyle bir şey var. Herkes bunları yazıyor ama gözlemlediğim kadarıyla bu bütün f2p oyunlarda böyle. Neverwinter ne kadar para yatırmanı istiyosa diğerleride o kadar istiyodur. Ama az ama çok. Sonuçta çokta bir fark yoktur. Neverwinter hiç yoktan güzel sistemlerle, lore ile, ve çok iyi grafiklerle desteklenmiş. Oyun öpen World olsa ve end gamei biraz daha kuvvetli olsa para veripte oynayabileceğim bir oyun. Zira pvpside sungeonlarıda çok zevkli. Oyunun tek sıkıntısı openworld olmaması ve bu yüzden insan o kadar emeği öpen w olmayan bir oyuna vermek istemiyor.

her neyse demem o ki genede nwn piyasadaki en iyi f2p oyunlardan birisi. F2p oynamak isteyen bir adam beyle karşılaşacağını kabullenmeli. O karşılaşacağı da para veren ezer durumu olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

Yalnız şöyle bir şey var. Herkes bunları yazıyor ama gözlemlediğim kadarıyla bu bütün f2p oyunlarda böyle. Neverwinter ne kadar para yatırmanı istiyosa diğerleride o kadar istiyodur. Ama az ama çok. Sonuçta çokta bir fark yoktur. Neverwinter hiç yoktan güzel sistemlerle, lore ile, ve çok iyi grafiklerle desteklenmiş. Oyun öpen World olsa ve end gamei biraz daha kuvvetli olsa para veripte oynayabileceğim bir oyun. Zira pvpside sungeonlarıda çok zevkli. Oyunun tek sıkıntısı openworld olmaması ve bu yüzden insan o kadar emeği öpen w olmayan bir oyuna vermek istemiyor.

her neyse demem o ki genede nwn piyasadaki en iyi f2p oyunlardan birisi. F2p oynamak isteyen bir adam beyle karşılaşacağını kabullenmeli. O karşılaşacağı da para veren ezer durumu olacak.

Path of exile f2p ama satılan eşyalar kozmetik içerikli.Dediklerinin coğuna katılıyorum ama f2p oyun para veren ezer demek manasına gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: alidinc06

quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

Yalnız şöyle bir şey var. Herkes bunları yazıyor ama gözlemlediğim kadarıyla bu bütün f2p oyunlarda böyle. Neverwinter ne kadar para yatırmanı istiyosa diğerleride o kadar istiyodur. Ama az ama çok. Sonuçta çokta bir fark yoktur. Neverwinter hiç yoktan güzel sistemlerle, lore ile, ve çok iyi grafiklerle desteklenmiş. Oyun öpen World olsa ve end gamei biraz daha kuvvetli olsa para veripte oynayabileceğim bir oyun. Zira pvpside sungeonlarıda çok zevkli. Oyunun tek sıkıntısı openworld olmaması ve bu yüzden insan o kadar emeği öpen w olmayan bir oyuna vermek istemiyor.

Path of exile f2p ama satılan eşyalar kozmetik içerikli.Dediklerinin coğuna katılıyorum ama f2p oyun para veren ezer demek manasına gelmez.

Doğrudur ben sadece oynadığım oyunları hesaba katarak söyledim. Nwde zenin astrala çevrilmesi çok büyük sıkıntı. Yine de sadece foundryleri oynamak ve 60a kadar pvp yapmak için bile bir kez oynanması gereken bir oyun.
    muhtemelen ben de 60 olup bırakıcam betada olduğu gibi ama genede zamanımı çöpe atmış gibi hissetmiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.