Şimdi Ara

netten warcraft oynayan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam beyler 1.14 zamanında w3battle diye bişey indirmiştim ve oynuyordum net uzerınde sımdı 1.15 cıkmıs ne yapabılırım yıne oynamak ıcın?

• ya biz networkde oynadık warcraftı karşılıklı .kötü bi deneyimde.size zevkli geliyormu.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by nicoo</i>
    <br />ya biz networkde oynadık warcraftı karşılıklı .kötü bi deneyimde.size zevkli geliyormu.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Allah tas eder sonra... :)
  • b.net te baya oynayan war bekleriz..
  • http://war3.defaultgame.com/modules.php?name=Downloads&op=getit&lid=28
    yukarki linknten warcraft3 1.14 versiyonu ile battelnet emulasyonu olan servere bağlanmak için gerekli ayarları yapan patch var.
    bunun 1.15 versiyonu için henuz birsey cıkmadı , çıkarsa bile yukarıda verdiğim sayfadan takip edebilirsin.

saygılar.
  • ben 1.14 indirdim yükleyemedim bile siz nasıl yaptınız ama orgianl cd değil bendeki
  • Xander ,
    önce oyunu kur , crack i dizine kopyalamadan önce update i geç , sonra crackle.
    1.14 yerine 1.15 i kur bence , sanırım nette artık 1.14 ile ilgili serverlar 1.15'e oldu.

daha sonra nette oynamak için üstte linkini verdiğimi dosyayı indirip kur.
  • 2-3 ay önce yabanc? bir polonya server?nda oynuyordum. Ping 200 alt?nda oluyordu ayr?ca serverda baya?? Türk oyuncu da vard?. Tan??t???m en az 10 türk oldu. 30 a yak?n türk aktif oyuncusu vard?r serverin. Sitesinin ismini unuttum. Googledan bulmu?tum. Öneririm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.