Şimdi Ara

Netspeed zam yapıyor alternatifi var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar netspeedten aradılar 50mbit sınırsız kullanıyordum 89tl gibi bir fiyat veriyordum. Şimdi aynı fiyattan hızınızı 35mbit e düşüreceğiz dediler. Yada 110 tl ye 50mbit i kullanabilirsiniz diyorlar saat 18 e kadar dönün dediler birde... Ne yapayım sizce başka iss geçmeye gerek var mı? Hiç bir problemim yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Taahhüt yoksa çık gitsin, 110 liraya Türk Telekom'dan al 50 mbps'yi. Saçmalık resmen, taviz verme sakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atorvastatin -- 4 Temmuz 2020; 16:32:24 >
  • Oris Telekom 50Mbps 90TL, Turknet maksimum altyapı hızınız 95 TL, Gibirnet maksimum altyapı hızınız 85TL(10 Temmuz sonrası geçebilirsiniz). Yani çok fazla bir alternatifte yok gibi duruyor Turknet sonrası bütün İSS'ler zam yapmaya başladı.

• 110 TL oraya vermek hiç anlamlı değil taahhüt yok.

Ben Türk Telekom ile 2 yıllık sözleşme yeniledim. 50 mbit sınırsız, 130 TL aylık.

En azından 2 sene sabit fiyat.
  • joster35 kullanıcısına yanıt
    Gibirnet fiyatları güzelmiş nasıldır acaba memnun mu kullananlar?

• Netspeed bana 6 ay fiyat garantisi var demişti. Sizin eğer aboneliğiniz eski ise başka firmaya geçin derim.

Ben de ayın 11 de netspeede gecicem. 6 ay içinde bana aynı muameleyi yaparlarsa direkt başka firmaya geçerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam millenicom önerebilirim. 100 TL’ye 100 mbps’e kadar veriyor. Hattınız ne kadar kaldırıyorsa.

• jacktron kullanıcısına yanıt
    100mbps 110tl olmuş sanırım hocam. Şimdi baktım. Gibirle millenicom arasındayım

• mitescere kullanıcısına yanıt
    3 seneyi aştı hocam belki 4 tam hatırlamıyorum

Bende geçiş yapıcam hocam sürekli zam busefer hız düşürmeye kadar gittiler

• shakircan kullanıcısına yanıt
    Şuan kısıtlı olarka belirli şehirde kullananlar var, genel olarak memnunlar. https://forum.donanimhaber.com/gibirnet-100-mbps-fiber-internet-85-tl-35-mbps-70-tl-akn-kotasiz--143862446
    Bu konudan daha fazla detaya ulaşabilirsiniz. İlk başlarda biraz yığılma olacak gibi geliyor bana, baya talep var gibi forumda.
    Evet hocam, şimdi kontrol ettim zam gelmiş sanıyorum. Yine de 100 mbps için 110 tl de iyi bir fiyat bence. Herhangi bir sorun da yaşamadım. O nedenle hala tavsiye ediyorum. Eğer millenicom’a geçmeye karar verirseniz kampanya kodu da paylaşabilirim hocam. Böylelikle size ve bana birer ay ücretsiz olur.

Yaptıkları yanlış bir politika ama sonuçta taahhütsuz verdikleri internetin kurallarını mi desem özelliklerini desem kendilerine yontuyorlar.

. Ben zam gelene kadar deneyeceğim sonra bakarız. İnşallah çok sıkıntı yasamam.

• Yanlışiniz var 35 mbps 76 TL netspeed neden size yüksek fiyat çıkarttılar

• Huseyiny2099 H kullanıcısına yanıt
    Siz 80 küsür tl ödüyorsunuz sizin tarifeye en yakın 35mbps var otomatik olarak ona geçicekainiz dedi belki ben yanlış anlamış olabilirim.

Gibirneti aradım şimdi 10 temmuzda hizmet vereceklermiş 10 temmuzda beni tekrar arayın dedim.

Şimdi netspeed iptal için beni uğraştırmaz umarım

• Vodafone 99mbit 99tl , vodafone tv hediyeli 2yil taahut.

• mitescere kullanıcısına yanıt
    Ben hiç sıkıntı yaşamadım memnundum bu zamlar olmasa

• Kapaticam başka firmaya gecicem felan de bakalım belki geri adım atarlar. İnternet hizmetinden memnunsan da ay da 3 5 lira için firmanı değiştirme.

• joster35 kullanıcısına yanıt
    Hocam netspeed de ilk çıktığında forumda estirmişti. Ben de o zamanlarda direk geçmiştim. Çok memnundum. Netspeed 50mbite 110 tl vereceğime Gibirnet e 85tl verip denemiş olurum. Onuda beğenmezsem diğer iss leri denerim. Tahhütün olmaması bana memnuniyet garantisi veriyor. Gibirde problem yaşanacağını düşünmüyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.