Şimdi Ara

Netspeed Yeniden 100 Mbit Paketlerini Getirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
2.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 100 mbps satmaması bir tuhaflıktı zaten

• Şükür geldi sonunda 2 gün önce sormuştum 100 paket gelmeyecek mi diye çok yakında diye cevap verdiler ama bu kadar yakın olmasını beklemiyordum doğrusu :)

• Son zamanlarda altyapısı iyi mi? Birkaç trace çıktısı atın da bakalım.

• farketmiyor ki vdsl'i zaten telekom veriyor. altyapı iyi ise hangi firmadan alırsan al aynı performans. ben türknet dahil çeşit çeşit yerden hizmet aldım (dsmart, vodafone, türknet) hepsi aynı performansı verdi.

fiyatı da türknet ile aynı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 17 Haziran 2021; 15:40:51 >
  • Zaris kullanıcısına yanıt

ben telekoma'a 110 lira ödüyorum,

üstelikNetspeed Yeniden 100 Mbit Paketlerini Getirdi  200gb kotalı Netspeed Yeniden 100 Mbit Paketlerini Getirdi ,

36mbs hız diyorlar 20 geliyor.

Üstelik fiber altyapısını kullanıyor,

dandik modem göndermişler 5 mb/s download yapılsa bütün wifi ağı ping 500 oluyor

taahhüt bitince aynı fiyat 16mbs hıza düşecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oğuzhan/ -- 17 Haziran 2021; 22:51:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhan/

ben telekoma'a 110 lira ödüyorum,

üstelik  200gb kotalı  ,

36mbs hız diyorlar 20 geliyor.

Üstelik fiber altyapısını kullanıyor,

dandik modem göndermişler 5 mb/s download yapılsa bütün wifi ağı ping 500 oluyor

taahhüt bitince aynı fiyat 16mbs hıza düşecek

başka yere vdsl olarak taşıyın hocam illa telekomdan almak zorunda değilsiniz ki. telekom zaten böyle hep fahiş fiyatı var. kota mı kaldı allah aşkına.

• Şu uploadı en azından 12-16 falan yapın gözünüzü seveyim. Zaten 100 mbit paket kullananların %80i 100 mbit almıyor 50-75 arası alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Methionine -- 17 Haziran 2021; 23:3:42 >
  • Adamsın Netspeed

• quote:

Orijinalden alıntı: YirmiDortUzeriiki

Adamsın Netspeed

Demek alt yapı 100 destekliyordu. Fiyat ne idi? Şu anda 100 lük paketi kaçtan kullanıyorsunuz yani?

• mehmet_alp M kullanıcısına yanıt

Normalde paket fiyatı 99 TL ama her ay farklı geliyor bazen 54 TL bazen 64 TL (arkadaşını getirden dolayı)

• quote:

Orijinalden alıntı: YirmiDortUzeriiki

Normalde paket fiyatı 99 TL ama her ay farklı geliyor bazen 54 TL bazen 64 TL (arkadaşını getirden dolayı)

Yani paket hızınız 75Mbit iken ine 99TL mi ödüyordunuz? Niçin 100Mbit fiber hızları 85-90TL veren firmalara daha önce geçmediniz?

• mehmet_alp M kullanıcısına yanıt

99 değil 50 ila 60 lira ödüyorum neden fazla ödeyimki? ayrıca 4 küsür sene oldu memnunum hiç değiştirmek gibi bir niyetim olmadı.

Not: Netspeed'te arkadaşını getir kampanyasında 1 aylık değil 12 ay boyunca indirim yansıtılıyor bu nedenle mevcut indirim sürekli devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YirmiDortUzeriiki -- 18 Haziran 2021; 3:26:25 >
  • Arkadaşım yok mu traceroute atmasını bilen?

• cormen kullanıcısına yanıt

Antalya işine yarar mı bilmiyorum

• benalldream kullanıcısına yanıt

Sağol başkan. FTTH sanırım bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cormen -- 18 Haziran 2021; 16:36:59 >
  • cormen kullanıcısına yanıt

Rica ederim evet eve kadar fiber hocam

• 100 mbps için vdsl kullanıcıları deneyimlerini yazabilir mi?

• benalldream kullanıcısına yanıt

"gamelift.eu-central-1.amazonaws.com" bu sunucuya bir tracert atabilir misiniz rica etsem?

• Fiber altyapıyı Telekomdan mi sağlıyor Superonline dan mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.