Şimdi Ara

Netspeed vdsl in biraz pahali olmasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biz su anda vdsl 24 mbps ye 50 lira veriyoruz ttnette. Taahhut var evet, tek sikintisi o. Hapse falan dussek ya da olsek, ne olur o taahhut bilmiyorum.56 liralik tarifesi var mesela ama 32 mbit. Aslinda 75 mbit almak istiyorum ama 65 lira, cok da farketmiyor benim icin o kadar hizlisini ne yapacagiz ki? Bir de mesela tivibu hizmeti gibi bir hizmeti yok, tivibudan feragat edecegiz mecburen ve tivibu benzeri hizmetler de pahali. Turknet ise 65 lira oldu ama en azindan telefonu var. 1000 dakika az degil. Yoksa oraya mi gecseydik?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence netspeed pahalı değil neden dersen netspeed benim 100 tl verdiğim aynı hızı, gb'ı 65 tl ye veriyor ( eskiden 100 mbps veriyorlardı ama upload 2 ye düşüyordu şimdi hep 4 ) ayrıca hem 75 istiyorum diyorsun sonra ne gerek var önce buna karar vermen lazım onun dışında bu tür operatörler kullanırken feragat ettiğin şeyler var tivibu tv+ gibi istersen tivibu go alabilirsin akksiz paketi alırsın rahatça kullanırsın gb derdi olmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 23 Nisan 2018; 3:29:16 >
  • Ben 75mb 200 akk taahutsuz 58 tl oduyorum.ve cok memnunum.tivibu gibi programlardan daha iyi programlar var.orn kodi gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ev telefonu devri bitti netspeed şuan için en uygun sağlayıcı.
  • 24 mbps ye 50 lira veriyorsun

Üstüne bir de ev telefonu parası veriyorsun 20 lira

Toplamda 70 liraya geliyor

Adamlar sana 24 mbps vdsl yi 50 liraya veriyor. Her şey dahil.

• mcrew kullanıcısına yanıt
    İste tek artisi taahhut olmamasi. Fiyat acisindan cok bi avantaji yok. Ev telefonuna ihtiyacimiz var mutlaka ama onu ttnetten aliriz.

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    hocam ev telefonunada ihiyacınız varmış ve altyapınızda vdsl de var 35 mbps alırsınız en kötü en iyi alternatif sizin için türknet bence.
  • erocan27 kullanıcısına yanıt
    Tivibu gibi bir sey de lazim bize.

Hem ev telefonu hem tivibu lazımsa ttnet ile devam et.

tivibu uydumu var sizde yoksa ip tv mi kullanıyorsunuz. Türktelekom faturalı hat kullanıyorsanız 5 tl gibi rakamlara süper paket aboneliği veriyorlar ve tt net abonesi olmanıza gerek yok.

Ben turknet abonesiyim ama mobilde turktelekom faturalı kullanıyorum bana 10 tl tivibu süper paketvreklif ettiler ben almadım.

• türknet 35/3 aknsiz + 1000 dk ev telefonu 65 tl + tv için tivibu uydu alınabilir (tt mobil hat varsa baya ucuza gelebilir) veya iptv gibi çözümlere gidilebilir (iptv için önerim yok orada herkes tek başına seçer)
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    Taahuhut olayindan rahatsiz oluyorum bi hapse girsek falan kapatamiycaz. Bir suru borcum var zaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.