Şimdi Ara

Netspeed - Taahhütsüz Yalın İnternet - Aylık 34 TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
41
Favori
64.655
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullannalar yorumlasin bende vodafoen vardi berbatti resmen somuruyolar insani telekoma dondum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Nasıl bir upload kısıtlaması var ? Biraz açar mısınız yasak değilse

Merhaba,

Bununla ilgili yerleşik operatör ile görüşmelerimiz devam etmektedir. Yakın bir zamanda sonuçlanmasını bekliyoruz tarifelerimizdeki mevcut upload oranının iki katı daha yüksek upload oranına sahip yeni tarifelerimizi sizlere sunmak istiyoruz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi
  • Benim modem ADSL olduğu için 16 Mbps ile başladık hocam. İlerde modemi değişirsem tarifeyi yükseltmeyi düşünüyorum. İstediğimiz zaman tarife değişebiliyomuşuz zaten.

Sözleşmeyi imzaladık 2 gün içinde TT'dan arayıp teyid edeceklermiş.

• yine yerel firma işe yaramaz. istanbulda nedense bu tip firmalar hizmet veremiyor. pasta büyük tabi yedirmiyorlar.
  • Elazığ da hizmet alabilir miyim .teşekürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: eskikarateci

..e'kadar ifadesi pek güven vermiyor ama samsuna da bekliyoruz

Merhaba,

Bahsettiğiniz Mbps’e kadar ifadesi sizi yanıltmasın mevcut lokasyonda hattınızın desteklediği hıza kadar hizmet verebiliyoruz. Santrale uzak telefon hatları daha yavaş hız desteklemektedir. Yani, telefon hattınızın santrale olan mesafesi ne kadar kısa olursa alabileceğiniz hız da o kadar iyi olur. Size her zaman hattınız tarafından desteklenen en iyi hızı vereceğiz.

Netspeed üzerinden hizmet almaya karar verdiğinizde bulunduğunuz lokasyonda desteklenen hız 30 Mbps olması durumunda dilerseniz 16 Mbps'e kadar veya 32 Mbps'e kadar olan tarifemizden birini tercih edebilirsiniz; bu durumda sizin 32 Mbps'e kadar olan tarifemizi tercih etmeniz durumunda size 32 Mbps hızında hizmet verilememiş ancak bu hıza kadar olan tarifemiz üzerinden ücretlendirileceğiniz için 32 Mbps'e kadar olan diğer kullanıcılar ile aynı tarifeyi kullanmış olursunuz. Burada Mbps'e kadar ifadesi aynı tarifede fakat belli bir aralıktaki hızlarda hizmet alan kullanıcılar için kullanılan bir ifadedir.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi

• Bilgisi olan varmı bilmiyorum ama kentnetten haberi olan varsa, 15m kotasız tahütsüz 47 lira,heryerde yok sanırsam tokilere altyapı kuruyolar sanırsam.ilk ay 200gb yakın indirme yapmıştım banamısın demedi hem 1.5-1.6mb arası gidip geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: engink

yine yerel firma işe yaramaz. istanbulda nedense bu tip firmalar hizmet veremiyor. pasta büyük tabi yedirmiyorlar.

Merhaba,

Penetrasyonun ortalama düzeyde olduğu illerde şu anda hizmet vermekteyiz. Ancak daha yüksek Penetrasyon oranına sahip illerimizde hizmet verebilmek için Pilot bölge çalışmalarımızın sonuçlanmasını bekliyoruz bu aşamadan sonra tüm Türkiye'de sizlere hizmet verebileceğiz. Bölgenizde hizmet vermeye başladığımız zaman sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. Alacağınız hizmetten memnun kalmadığınız zaman dilediğiniz anda iptal edebilirsiniz.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

Benim modem ADSL olduğu için 16 Mbps ile başladık hocam. İlerde modemi değişirsem tarifeyi yükseltmeyi düşünüyorum. İstediğimiz zaman tarife değişebiliyomuşuz zaten.

Sözleşmeyi imzaladık 2 gün içinde TT'dan arayıp teyid edeceklermiş.

Merhaba,

Hayırlı olsun bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: erpinik

Elazığ da hizmet alabilir miyim .teşekürler.

Merhaba,

Sizlere Elazığ ilinde hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz. 2017 yılı sonuna kadar yaklaşık olarak 25 ilde hizmet vermek için çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

İlginize teşekkür ederiz.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: OSMANLI TEAM

Acaba bursa'da ne zaman destek verirsiniz veya vermeyi düşünüyor musunuz?

İnşAllah 1 Yıl İçinde Bursa'ya Gelirler ve Biraz Dönüt Almış Oluruz. Benim 1 Yıl Sonra Superonline Taahhütüm Dolacak. O Zamana Kadar Takipte Kalacağım. Şuan Superonline Fiber Kullanıyorum.
  • Polatlıyada beklerim. Hiç bişi yok burada ne fiber ne uydunet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar,

Geçen ay abone oldum 200GB 35 Mbps 'e kadar hız aldım. Speedtest sonuçları için link ve ekran görüntüsünü paylaşıyorum.

http://www.speedtest.net/result/6270969439

Gayet başarılı.

Netspeed - Taahhütsüz Yalın İnternet - Aylık 34 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: jorge

Polatlıyada beklerim. Hiç bişi yok burada ne fiber ne uydunet

Merhaba,

Bölgenizde hizmet vermeye başladığımızda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi
  • sayın firma yetkilisi ben bir konuda bilgi almak istiyorum bildiğim kadarıyla vae altyapısı kullanıyorsunuz telekomdan bir noktadan sonra trafiği kendi sunucularınıza alıyorsunuz sormak istediğim konu kendi alt yapınız ne kadar acaba örneğin kendi sunucunuz 1 gigabitlik bu sunucuya 100 aboneyi bağladınız prime time zamanlarında hızlarda düşme oluyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: YirmiDortUzeriiki

Merhaba Arkadaşlar,

Geçen ay abone oldum 200GB 35 Mbps 'e kadar hız aldım. Speedtest sonuçları için link ve ekran görüntüsünü paylaşıyorum.

http://www.speedtest.net/result/6270969439

Gayet başarılı.

Netspeed - Taahhütsüz Yalın İnternet - Aylık 34 TL

Merhaba,

Hayırlı olsun hizmetlerimizi kullanıp deneyimlerinizi ve olumlu düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi

• netspeedtr kullanıcısına yanıt
    İstanbula ne zaman gelicek ?

• Fiber internet için kendi altyapınız mı var yoksa ttnet altyapısını mı kullanıyorsunuz? Kendi altyapınızı kullanıyorsanız nerelerde fibere abone olabiliyoruz? Sitenizde kapsama alanınızla ilgili bir şey bulamadım.
  • 7 gündür kullanıyorum başvuru sonrası kurulum 4 gün sonra yapıldı..

Kısaca özetliyim mevcut alt yapıyı kullanarak diğer firmalardan aldığımız hizmeti çok daha ucuza ve taahhüt olmadan kullanıyorum..

Fiyatların sabit olması en güzel özelliği ..herşey net

Kısaca hem firmadan hem hizmetinden hemde denizli şubesindeki çalışanlarından memnun kaldım..

• quote:

Orijinalden alıntı: NaRcoss

sayın firma yetkilisi ben bir konuda bilgi almak istiyorum bildiğim kadarıyla vae altyapısı kullanıyorsunuz telekomdan bir noktadan sonra trafiği kendi sunucularınıza alıyorsunuz sormak istediğim konu kendi alt yapınız ne kadar acaba örneğin kendi sunucunuz 1 gigabitlik bu sunucuya 100 aboneyi bağladınız prime time zamanlarında hızlarda düşme oluyor mu

Merhaba,

Trafiği teslim aldığımız noktalarda hız miktarımız her zaman abonelerimizin yoğun kullanım saatlerinde ortalama kullandığı oranının %30 fazlası olarak rezerve edilmektedir.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.