Şimdi Ara

Netspeed - Taahhütsüz Yalın İnternet - Aylık 34 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
594
Cevap
41
Favori
64.655
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer büyük şehirlerde hizmet verirseniz yer yerinden oynar benden söylemesi.
  • İzmire gelsede alsam
  • netspeedtr kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

öyle bir zamandayız ki sizin bu zamanda bu paketlerle olumsuz olmanız imkansız.

Antalya'ya ne zaman gelmeyi düşünüyorsunuz acaba?

Süper Online'ye gb başı tl gelirse ki gelecektir. Taahhütüm biter bitmez size geçmeyi düşünüyorum. Hoş gelmese de geçeceğim, böyle bir hizmeti Süper Online bile sunamıyor, tebrikler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuvaletSifonu

İlk ve tek sorum nasıl bu fiyata satabiliyorsunuz. Çünkü ciddi anlamda ucuz. Benim bildiğim iss'lerin ödediği bir yalın internet bedeli de var bu halde nasıl bu kadar ucuz?

Merhaba,

Bu soru daha önce cevaplanmıştı

"Netspeed geleneksel fiyat stratejisine karşı kaliteli, kesintisiz ve düşük fiyat politikası yürütmektedir, bu stratejide en düşük fiyat, daha fazla satış yapmak anlamına geliyor bu konuda abonelerimizden hizmetlerimiz ile alakalı olarak memnuniyetlerini diğer insanlara anlatmaları konusunda ricada bulunuyoruz böylece reklam maliyetlerimizi azaltıyor ve buradan doğan tasarrufu doğrudan müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Düşük fiyat stratejimizin temellerini bu hedeflerimiz oluşturuyor. Netspeed olarak daha fazla müşteriye kaliteli ve uygun fiyata hizmetlerimizi ulaştırıp işimize ve büyümemize odaklanmayı tercih ediyoruz. (netspeed reklam ve tanıtım birimi)"

İlginize teşekkür ederiz.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi

• Acaba bursa'da ne zaman destek verirsiniz veya vermeyi düşünüyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasanAkdenz

Merhabalar,

öyle bir zamandayız ki sizin bu zamanda bu paketlerle olumsuz olmanız imkansız.

Antalya'ya ne zaman gelmeyi düşünüyorsunuz acaba?

Süper Online'ye gb başı tl gelirse ki gelecektir. Taahhütüm biter bitmez size geçmeyi düşünüyorum. Hoş gelmese de geçeceğim, böyle bir hizmeti Süper Online bile sunamıyor, tebrikler..

Merhaba,

Antalya ili hizmet verilmesi planlanan öncelikli illerimiz arasındadır. Bölgenizde hizmet vermeye başladığımızda sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi

• quote:

Orijinalden alıntı: OSMANLI TEAM

Acaba bursa'da ne zaman destek verirsiniz veya vermeyi düşünüyor musunuz?

Merhaba,

Netspeed olarak sizlere Bursa ilinde hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz. 2017 yılı sonuna kadar yaklaşık olarak 25 ilde hizmet vermek için çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brotha

Eğer büyük şehirlerde hizmet verirseniz yer yerinden oynar benden söylemesi.

Merhaba,

Netspeed hakkındaki olumlu düşünceleriniz ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi
  • Merhaba Birşey Sormak istiyorum Alt yapım Fiber Destekliyor Ve Ben Sizden 100 MBPS Paketi Alırsam Akk Sonrası Hızım Kaç Mbps Düşecektir Acaba Teşekkürler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: leotry

Merhaba Birşey Sormak istiyorum Alt yapım Fiber Destekliyor Ve Ben Sizden 100 MBPS Paketi Alırsam Akk Sonrası Hızım Kaç Mbps Düşecektir Acaba Teşekkürler .

Merhaba,

100 Mbps hız AKN sonrası 24 Mbps hıza düşmektedir.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi
  • @netspeedtr @TurkNetDestek Sizlerin sayesinde iyi birşeyler oluyor ülkede. Teşekkürler
  • selam arkadaşlar biraz önce 100 mbit 200 gb akk li paket için başvuruda bulunduk netspeed çalışanlarına yardımlarından dolayı teşekkür ederim kurulum ve bağlantı aşamasını internet performansını yeni abone olmayı düşünen aboneler için refrans olması bakımından buradan paylaşırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: xSwindLer

@netspeedtr @TurkNetDestek Sizlerin sayesinde iyi birşeyler oluyor ülkede. Teşekkürler

Merhaba,

Olumlu düşünceleriniz ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi
  • Daha özgün bir logonuz olsaydı keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaRcoss

selam arkadaşlar biraz önce 100 mbit 200 gb akk li paket için başvuruda bulunduk netspeed çalışanlarına yardımlarından dolayı teşekkür ederim kurulum ve bağlantı aşamasını internet performansını yeni abone olmayı düşünen aboneler için refrans olması bakımından buradan paylaşırım

Merhaba,

Öncelikle hayırlı olsun bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Netspeed olarak amacımız size yüksek seviyede kaliteli ve kesintisiz hizmeti en ekonomik şekilde sunmaktır. Umarız aldığınız hizmetten sorunsuz bir şekilde faydalanırsınız.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi
  • izmire geldiği an bende denemek istiyorum. inşAllah bir an önce gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sebnem Ferah

Daha özgün bir logonuz olsaydı keşke

Merhaba,

Logomuz onlarca grafikerin yapmış olduğu tasarımlar arasından oylama ile birinci seçilmiş ve kullanılmasına karar verilmiştir. Netspeed - Taahhütsüz Yalın İnternet - Aylık 34 TL
    Ancak logomuzun sizde yaratmış olduğu olumsuz düşünceden dolayı çok üzgünüz. Bununla ilgili görüşünüz ilgili birime iletilmiştir.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi

• quote:

Orijinalden alıntı: selo33

izmire geldiği an bende denemek istiyorum. inşAllah bir an önce gelir.

Merhaba,

Netspeed olarak sizlere İzmir ilinde hizmet vermek için çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Bölgenizde hizmet vermeye başladığımızda sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Netspeed İnternet A.Ş.
    Müşteri Temsilcisi
  • netspeedtr kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir upload kısıtlaması var ? Biraz açar mısınız yasak değilse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..e'kadar ifadesi pek güven vermiyor ama samsuna da bekliyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.