Şimdi Ara

NETSPEED REZALETİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu netspeed firmasına bulaşmayın derim. Modemde sorun vardı. Kabul etmeleri için 3 ay uğraştırdılar. Sonraki 3 ayda da modem değişikliği için sözde birilerinin geleceğini söylediler. İnternet bağlantı zayıflığı ve hat kopması bir yana müşteri hizmetlerinin ilgisizliği insanı deli etmeye yetiyor sürekli kayıt oluşturup duruyorsunuz. Sorun çözülmediği halde çözülmüş gibi kaydı kapatıyorlar. Kurumsal olamadılar bir türlü. Kaç kez şikayet ettim sonuç yok. Sabah 8 aksam 7 çalışan birisiyim. En yakın boş zamanımda bunlardan kurtulacağım. Eşim zaten umudunu kesmiş internetten. Modem evde süs niyetine duruyor.

• tuketici.btk.gov.tr adresinden yazdınız mı?

• The_Bilal T kullanıcısına yanıt

Ya arkadaş sen utanmaz ve arlanmaz birisin Turknet kodu vereceksin diye atmadığın iftira söylemediğin yalan kalmadı. Ben Turknet ile Birlikte Netspeed kullanan birisi olarak ikisinden çok memnunum ama kod için insanları yanıltmıyorum.

• benalldream kullanıcısına yanıt

Önce sözlerine dikkat et dava açmak istemiyorum çünkü. Ben arkadaşa kod fln vermişmiyim sor bakalım. Neyi beğenirsem onu öneririm ne gördü isem onu söylerim. Burası bir form ve herkes fikrini dile getirebilir. Ve bu sizi kesinlikle ilgilendirmez.

Netspeed de yaşadığım sorunları kanıtlayacak delillerim var siz utanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Bilal -- 11 Kasım 2021; 10:4:26 >
  • 4 senedir kullanıyorum netspeed'i hiç sorun yaşamadım türknet kullananlar hep kod için kullanıyor zaten. Ayrıca devletin de işi gücü yok sizin davanızla mı uğraşacak  

• Devlet değil mahkeme bakıyor. Avukata diyorsun ki ne kadar para alırsan senin 🙂. O da senin yerine bakıyor sen de eyleniyorsun. Sonuçta bana hakaret edemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Bilal -- 11 Kasım 2021; 21:53:15 >
  • The_Bilal T kullanıcısına yanıt

Şaka yapıyorsun?

• Turktelekomdan geçişte modem değişiyor mu acaba ?
  • hoksi kullanıcısına yanıt

Türk telekom ile sözleşmen bittiyse eğer sorun yok geçiyorlar sadece kullanıcı adın ve şifren değişiyor onları modeme girince bağlanıyor internete. Bende vodafone'nin verdiği huawei modem var onunla bağlanıyorum netspeed'e.

• işte nisanda bitecek bitmeden 1 hafta önce başvurayım diyorum

• Hocam modeli nedir modeminin,bu vodafone modemleri niye böyle sorunlu yahu.
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt

Bende ki eski olanı. HG531s V1 modem. Sadece netspeed'den gelen kullanıcı adı ve şifremi girdim 1 dk sürmeden bağlandım internete.

• 2 kez operatör değiştirdim netspeedten, 1 kez turknet 1 kez tbtnet denedim, ikisinde de Netspeede geri geldiğime şükrettim.

• Hocam bu modem ADSL modem degil mi, 16'dan yuksek hiz alabiliyor musunuz bununla?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.